Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Balandžio » 18

Lochneso pabaisa, grėsmingas kultas ir Aleisteris Crowley

Lochneso pabaisa: apie ją yra girdėjęs beveik kiekvienas. Daugybė žmonių tvirtina matę ilgakojį, kuprotą gelmių leviataną. Kai kurie jį net nufotografavo ir nufilmavo. Nesė, kaip meiliai vadinama ši pabaisa, yra pagrindinė nepaaiškinamo pasaulio dalis nuo 1933 m., kai pabaisos fenomenas įspūdingai prasiveržė per visą planetą. Nuo to laiko milijonai žmonių plūdo prie 22,5 mylios ilgio ir 744 pėdų gylio ežero krantų, tikėdamiesi išvysti nepažįstamą būtybę. Nessie bandyta ieškoti naudojant sonarinę įrangą, lėktuvus, oro balionus ir net povandeninius laivus. Teorijų, kas yra Nesė, arba, kas yra Nesė, yra daug daugiau ir teisingiau, kas yra Nesė, yra daugybė. Be abejo, pati patraukliausia teorija, kuri labiausiai patinka Škotijos turizmo valdybai, filmų kūrėjams ir plačiajai visuomenei, yra ta, kuri teigia, kad pabaisos yra išlikę pleziozaurų židiniai. Tai buvo jūriniai ropliai, kurie, kaip tvirtina zoologijos mokslas, išnyko prieš dešimtis milijonų metų. Galimybė, kad monstrai iš tikrųjų yra milžiniško dydžio salamandros, yra svarbi daugiau nei keliems sluoksniams. Kaip ir mintis, kad galbūt kalti didžiuliai unguriai. Dar yra scenarijų, kuriuose minimi eršketai, milžiniški vėžliai, šamai ir net krokodilai, milžiniškos varlės ir hipopotamai! Be to, yra ir paranormalus aspektas, rašo mysteriousuniverse.org.

Kultas, gobelenas, pabaisa, Lochneso ežeras, Nesė

1969 m. birželį trijulė amerikiečių studentų - tyrinėjusių senųjų kapinių, esančių šalia Aleisterio Crowley'io Boleskino namo, teritoriją - užkliuvo už senovinio gobeleno gabalėlio, kuris buvo apvyniotas aplink konchos (jūrų vėplio) kriauklę. Jis buvo maždaug keturių pėdų ir penkių pėdų dydžio, jį puošė gyvatės pavidalo atvaizdai ir žodžiai turkų kalba, kurie išvertus reiškia "gyvatė".  Įdomu tai, kad Turkijos Vano ežeras nuo seno susijęs su legenda apie pabaisą. Be to, pačiame gobelene buvo pavaizduoti lotoso žiedai, kurie, anot senovės kinų legendų, buvo vienas mėgstamiausių senųjų legendinių drakonų maisto produktų. Be to, Kinijoje lotoso žiedai dažnai būdavo paliekami ežerų pakrantėse kaip aukos juose gyvenantiems drakonams.    

Vienas iš tų, kurie po gobeleno radimo turėjo galimybę jį asmeniškai pamatyti ir pačiupinėti, buvo pabaisų medžiotojas Tedas Holidėjus (Ted Holiday), pakviestas jį apžiūrėti. Tai buvo dar vienas vis didėjančio ir nerimą keliančio keistumo Holiday'aus gyvenime pavyzdys. Jis negalėjo nepastebėti, kad gobelenas buvo išpuoštas aukso siūlais, ypač piešiniuose, kurie, jo manymu, buvo storų, kirmėliškų būtybių ilgais kaklais.  Jo "didžiosios ormos", be jokios abejonės. Tai, kad Holidėjus sugebėjo nustatyti, jog gobelene nėra jokio pelėsio ir jis net nėra drėgnas, jam stipriai leido manyti, kad jis buvo paliktas čia vos prieš dieną ar kelias - gal net mažiau. Galbūt net vos prieš kelias valandas. Klausimai, užduoti Haliui Kerrui, kuris tuo metu buvo Boleskino namo savininkas, ir Ričardui Milnui, Inverneso muziejaus kuratoriui, niekur nevedė, tačiau Holidėjui visa tai kėlė didžiulį nerimą.

Būtent šiuo laikotarpiu Tedas Holidėjus pradėjo įtarti, kad gyvatės gobeleno atradimas ir sąsajos su Boleskino namais ir Aleisteriu Crowley (Aleister Crowley) rodo, jog Lochneso apylinkėse veikia labai slaptas, galingas ir galbūt net mirtinai pavojingas "drakonų kultas". Kultas, kuris naktimis garbino antgamtiškus Nesius ir galbūt net aukojo žvėrims aukas po žvaigždėtu, atšaldytu dangumi. Galbūt net žmonių aukos, nors, reikia pripažinti, kad pastarąjį kontroversijas keliantį teiginį patvirtino tik gandai. Nepamirškite, kad tai įvyko praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai buvo išleista Holiday'io knyga "Didysis Lochneso Ormas", kurioje buvo siūlomas visai kitoks scenarijus, paaiškinantis Nesesą. Tedo Holidėjaus gyvenimas keitėsi sparčiai, nenuspėjamai ir nerimą keliančiai. Kas galėjo žinoti, kas gali tykoti už kampo? Tikrai ne Holidėjus.

Holiday'us manė, kad minėta paslaptinga grupuotė garbina Tiamat, baisią babiloniečių gyvatės deivę, arba jūros drakonę, kuri buvo ne tik gerbiama, bet ir bijoma, ir visų pirma dėl savo žudikiškų, žudikiškų būdų. Ji susiporavo su Abzu, gėlo vandens dievu, ir sukūrė daugybę antgamtinių palikuonių, kurie visi buvo panašūs į drakonus ir gyvates. Dar buvo baisūs Skorpionų žmonės, tokie pat baisūs Tiamat palikuonys, kurie, kaip rodo jų pavadinimas, buvo siaubingas žmogaus ir milžiniškų voragyvių derinys. Pasak legendos, Abzu planavo slapta nužudyti savo vaikus, bet jam buvo sutrukdyta tai padaryti, kai jie sukilo ir nužudė jį. Panašiai galiausiai buvo nužudyta ir Tiamat - ją nužudė audrų dievas, keturkojis milžinas, vadinamas Marduku.

Tačiau jei kas nors išmanė senovės būdus, vis tiek galėjo pasitelkti Tiamat galią ir esmę - nepaisant jos mirties - kaip priemonę galiai, turtams, įtakai ir seksui pasiekti. Tačiau tokie ritualai buvo neabejotinai faustiško pobūdžio (kaip ir beveik visada), o burtininkas, kviesdamas Tiamat dvasinį pavidalą, turėjo būti labai atsargus, kad nebūtų paleistos žiaurios, mirtinos jėgos. Labai tikėtina, mąstė Holiday'us, kad Lochneso ežere matytos pabaisos buvo Tiamat apraiškos, kurios įsikūnijo kažkuriomis paskutinėmis dienomis ir kurias specialiai išprovokavo minėtasis kultas.

Būtent tokios situacijos paskatino Holidėjų galutinai įsitraukti į okultizmo pasaulį ir atmesti ankstesnes teorijas ir idėjas apie tai, kas iš tikrųjų buvo Lochneso pabaisos. Kaip ir daugelis prieš jį gyvenusių žmonių, Holidėjus pasinėrė į siurrealistinį pasaulį, kupiną juodosios ir baltosios magijos, velniškų būtybių, grėsmingų personažų ir jėgų, kurių jis negalėjo kontroliuoti. Netgi už jo supratimo ribų.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite duonos trupiniais...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau