Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2023 » Vasario » 18

Filipinuose pastebėta baisi sparnuota būtybė, beveik sukėlusi paniką mieste

Filipinų policija bando numalšinti paniką Talisajo mieste, kuri ėmė kilti po to, kai dvi merginos pasakojo susidūrusios su baisia būtybe, turinčia sparnus.

Filipinuose pastebėta baisi sparnuota būtybė

Panaši būtybė Filipinų folklore vadinama Manananggal ir žmonės mano, kad būtent ją matė vaikai. Ypač išsigandę Sitio Mangga rajono gyventojai pasakoja, kad Manananggalas naktimis klaidžioja netoli jų namų.

Būtybė pirmą kartą buvo pastebėta 2023 m. vasario 7 d. Dvi mergaitės (amžius nenurodytas) vaikščiojo tarp namų, kai ant kaimyninio namo stogo pamatė kažką labai neįprasto.

Jos įsitikinusios, kad tai buvo mananggalas, nes būtybė turėjo sparnus ir buvo panaši į žmogų. Mergaitės taip išsigando to vaizdo, kad vis dar šaukė ir verkė, kai į įvykio vietą atvyko policija.

Kai policija apklausė vyrą, kurio namas buvo netoliese, jis pasakė, kad irgi matė kažką keisto ant stogo.

"Policija deda visas pastangas, kad išaiškintų šį įvykį. Kaip ir jūs, mes taip pat tikimės rasti atsakymus į mums rūpimus klausimus", - žurnalistams sakė Talisėjaus policijos nuovados viršininkas Randy Caballesas.

Kitą dieną po to, vasario 9 d., kiti Sitio Mangga gyventojai taip pat ėmė sakyti matę mananangalą. Dar vienas panašus pranešimas gautas vasario 11 d. Tuomet jie ėmė sakyti, kad padaras turėjo kiaulės galvą ir žmogaus kūną. 

Įtampa bendruomenėje priartėjo prie panikos, todėl policijai teko paskelbti specialų kreipimąsi, kuriame buvo prašoma visuomenės bendradarbiauti ir išlikti ramiai, o siekiant išvengti panikos, susilaikyti nuo nepatikrintų pranešimų apie mananggalą skleidimo.

Filipinai, pabaisa, vampyras

Penktadienį, vasario 10 d., Talisay meras Džeraldas Antonijus Gullasas (Gerald Anthony Gullas) sakė, kad dvi mergaitės, kurios matė būtybę, bus nusiųstos pas psichologą atlikti streso tyrimo - specialaus pokalbio su psichologinę traumą patyrusiais žmonėmis. Akivaizdu, kad susidūrimas su būtybe stipriai paveikė mergaičių psichologinę būseną. 

Tačiau policija paskelbė, kad tyrimas vis dar tęsiamas ir kad kol kas negavo jokių įrodymų dėl jų matytos būtybės.

Vietos mitologijoje manananggalai apibūdinami kaip bjaurūs į vampyrus panašūs padarai, dažniausiai moteriškos lyties. Sakoma, kad naktį manangalo kūnas "skyla" per pusę, o viršutinė jo pusė, naudodamasi voratinkliniais sparnais, išskrenda ieškoti grobio, o apatinė lieka lizde. 

Naudodamiesi į zonduką panašiu liežuviu šie padarai puola miegančius žmones ir siurbia jų kraują. Mėgstamiausias grobis - nėščios moterys.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau