Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 1

"JAV sunaikino pasitikėjimą" Jimas Rickardsas sako, kad "pasaulis pereina prie aukso"

Penkis kartus bestseleriu tapęs finansų autorius Jamesas G. Rickardsas (James G. Rickards) sako, kad "mes jau dabar galime būti recesijoje", tačiau naujausios jo knygos pavadinimas "Naujoji didžioji depresija" pasako, kur mes tikrai netrukus eisime.

Rickardsas sako: "Dabartinė krizė nepanaši į 2008 m. ar net 1929 m. krizę. Naujoji depresija, kilusi dėl KOVID pandemijos, yra didžiausia ekonominė krizė JAV istorijoje..."

"Dauguma atleistų darbuotojų liks be darbo. Bankrotai bus įprastas reiškinys, o bankai gulsis po blogų skolų svoriu. Defliacija, skolos ir demografija sužlugdys bet kokią atsigavimo galimybę, o socialinė netvarka žengs rinkos chaosui ant kulnų."

Rickardsas teigia, kad dabartinė ekonomika turi daug neigiamų aspektų: Covid, infliacija, karas, sankcijos, pasiūlos naikinimas, o be viso to, Rickardsas teigia, kad FED galiausiai nužudys ekonomiką dėl savo politikos klaidos.  Rickardsas aiškina,

"Tikriausiai gegužės mėn. jie ketina vykdyti kiekybinį griežtinimą, o tai reiškia, kad iš tikrųjų sumažinsite pinigų pasiūlą.  Taigi, tai yra trigubas griežtinimas:  Tris kartus didinant palūkanų normas, nebedidinant palūkanų normų... ir labai sparčiai vykdant kiekybinį griežtinimą.  Kas ką tik įvyko?  Praėjęs ketvirtis buvo prastesnis.  Pirmąjį ketvirtį ekonomika buvo pasiekusi recesijos lygį, o akcijų rinka ritosi žemyn.  Taigi, vėl viskas prasideda.  FED griežtina padėtį, kai ji yra silpna.  Jis griežtina neabejotinai į akcijų rinkos burbulą, ir jie tikriausiai vėl sugriaus rinkas".

Rickardsas teigia, kad infliacija yra labai rimta, ir aiškina: "Tai pati didžiausia infliacija per 40 metų.  Dėl jos negalima ginčytis, ji yra..."

"Infliacija, kurią matome dabar, kyla ne iš paklausos pusės... Ji kyla iš pasiūlos pusės.  Tai dėl karo Ukrainoje.  Tai yra pasiūlos sutrikimas.  Taip pat dėl "nulinio padengimo" politikos Kinijoje.  Jie uždarė du didžiausius pasaulio miestus. . . . Yra daug tiekimo grandinės sutrikimų priežasčių...

Kai susimokate už degalus ir maisto produktus, jei galite, nedaug lieka...

Tai žlugdys diskrecines išlaidas".

Rickardsas sako, kad ženklai, jog auksas smarkiai brangsta, yra visuotiniai.  Rickardsas teigia: "Pasaulis negalėtų sunaikinti dolerio, bet mes galėtume..."

"Jeigu jūs įvedate sankcijas doleriams ir išmetate žmones iš dolerinių sąskaitų... Kodėl aš turėčiau norėti dolerių?  JAV sugriovė pasitikėjimą. . . . 

Jei norite atsikratyti dolerio, nėra valiutų ar obligacijų rinkos, į kurią galėtumėte eiti, bet yra auksas...

Auksas yra geri pinigai, ir tai vienintelė pinigų forma, dėl kurios gali susitarti visas pasaulis".

Rickardsas teigia, kad minimali aukso kaina netolimoje ateityje yra 15 000 JAV dolerių už unciją.  Rickardsas sako, kad, priklausomai nuo palaikymo ir matematikos, jo vertė gali pakilti daug aukščiau.  Rickardsas taip pat mėgsta sidabrą ir paprastam žmogui skirtą maistą.  Rickardsas teigia, kad maisto kainos gerokai padidės, o kai kuriose pasaulio vietose jis tikisi tikro bado.

55 minučių trukmės interviu yra daug daugiau.

Prisijunkite prie Grego Hunterio iš USAWatchdog.com, kuris 4.30.22 val. kalbėsis "vienas prieš vieną" su penkis kartus bestseleriu tapusiu autoriumi Jamesu G. Rickardsu.

Greg Hunter’s USAWatchdog.com

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip..., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau