Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 1

Medicinos žurnalai dabar CENZŪRUOJA visus mokslinius tyrimus, kuriuose fiksuojamos nepageidaujamos vakcinų reakcijos

Nuo pat COVID-19 pandemijos pradžios šiame leidinyje pateikiama daug dokumentų ir įrodymų, kuriais globalistinis elitas naudojasi siekdamas iš esmės pakeisti Vakarų demokratijas taip, kaip niekada negalėtų padaryti įstatymų leidybos būdu.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Vienas iš būdų - panaudoti virusą kaip priemonę pilietinėms laisvėms ir konstitucijos saugomoms laisvėms apriboti, siekiant apriboti individualistinę veiklą ir priversti laikytis konformizmo, kaip rodo skiepų įpareigojimai, priverstinis įmonių uždarymas ir uždarymas, reikalavimai maskuotis ir kitos priemonės.

Tačiau kitas būdas, kuriuo globalistinis elitas keičia mūsų visuomenę naudodamasis virusu, yra propaganda ir cenzūra, kaip rodo neseniai įvykęs incidentas, susijęs su mokslininku, kuris bandė užfiksuoti nepageidaujamas reakcijas į COVID-19 vakcinas.

Laikraštis "The Epoch Times" praneša:

Džesika Rožė (Jessica Rose) nieko iš to neprašė. Duomenis apie nepageidaujamas reakcijas po COVID-19 vakcinų ji pradėjo analizuoti tiesiog kaip pratimą, kad įvaldytų naują programinę įrangą. Tačiau ji negalėjo nekreipti dėmesio į tai, ką pamatė, ir nusprendė paskelbti savo analizės rezultatus. Kitas dalykas, kurį ji žinojo, buvo "bizzarro pasaulis", pasakojo ji laikraščiui "The Epoch Times".

Mokslinis žurnalas "Elsevier" atšaukė jos analize paremtą straipsnį, kurio bendraautorė ji buvo, tokiomis aplinkybėmis, kurios sukėlė jos kolegų nuostabą. Žurnalas atsisakė komentuoti šį klausimą.

Primename, kad Rose nėra mėgėja ar sąmokslo teorijų šalininkė; Izraelio Bar-Ilano universitete ji įgijo kompiuterinės biologijos daktaro laipsnį, o baigusi podoktorantūros studijas apie tam tikrų baltymų molekulinę dinamiką, norėjo imtis ko nors naujo.

Tuo tikslu ji perėjo prie naujos statistinių skaičiavimų programinės įrangos, norėdama atrasti naują ir įdomų duomenų rinkinį, kurį galėtų panaudoti savo įgūdžiams tobulinti, ir pasirinko JAV vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų sistemą (VAERS) - duomenų bazę, kurioje kaupiami pranešimai apie problemas, kilusias dėl tam tikrų vakcinų, kurias galėjo sukelti skiepai, bet galėjo ir nesukelti.

Ji ėmėsi projekto turėdama aiškią mintį, o ne iš anksto numatytą rezultatą, sakydama: "Aš neinu į jį su klausimais".

Tačiau tai, ką ji atrado, ją sutrikdė, sakė ji.

Pranešimų sistema veikia nuo 1990 m. ir iš tikrųjų buvo sukurta kaip ankstyvojo perspėjimo apie problemines vakcinas aparatas. Pranešimus gali pateikti bet kas, tačiau vėliau jie tikrinami, ar nesidubliuoja ir ar nėra tikslūs. Dažniausiai pranešimus teikia sveikatos priežiūros specialistai; dažniausiai per metus gaunama apie 40 000 pranešimų ir keli šimtai mirčių, susijusių su vakcinomis.

Tačiau pradėjus naudoti COVID vakcinas, pranešimų padaugėjo. Iki sausio 7 d. buvo gauta daugiau kaip 1 mln. pranešimų, įskaitant apie 21 000 mirties atvejų. Kitos svarbios būklės ir reakcijos, apie kurias pranešta: 11 000 širdies priepuolių, beveik 13 000 Bell'o paralyžiaus atvejų ir daugiau kaip 25 000 miokardito (širdies raumens uždegimo) arba perikardito (širdį supančio perikardo maišelio uždegimo) atvejų.

Aptikusi šiuos duomenis, Rose teigė, kad jie jai sukėlė nerimą, tačiau dar blogiau buvo tai, kad kai kurie ekspertai iš esmės atmetė šiuos nerimą keliančius duomenis.

"Akivaizdu, kad [šios institucijos ir ekspertai] nesirūpina žmonėmis, kurie patiria nepageidaujamų reiškinių", - sakė ji, rašo "The Epoch Times".

Dažniausiai VAERS duomenys apie COVID-19 vakcinas atremiami tuo, kad pranešimai yra nepatikimi ir nepatikrinti, tačiau Rose teigė, kad šie argumentai neatitinka esmės, nes VAERS niekada nebuvo sukurta tam, kad pateiktų galutinius atsakymus apie su vakcinomis susijusias problemas, o tik tam, kad pareigūnams ir politikos formuotojams suteiktų ankstyvojo perspėjimo sistemą. Būtent tai ir vyksta su COVID-19 vakcinomis, sako ji.

"Ji skleidžia tiek daug saugos signalų, o jie ignoruojami", - sakė ji.

Ji nusprendė kartu su daktaru Peteriu McCullough (Peter McCullough), internistu, kardiologu ir epidemiologu, parašyti straipsnį apie VAERS pranešimus apie jaunų žmonių miokarditą - COVID vakcinų problemą, kuri jau buvo pripažinta, bet tik kaip "retas" atvejis (taip nėra).

2021 m. liepos 9 d. tyrėjai aptiko 559 VAERS pranešimus apie miokarditą, iš kurių 97 buvo susiję su 12-15 metų amžiaus vaikais, ir nors neaišku, kiek iš jų tiesiogiai susiję su vakcina, tyrėjams buvo akivaizdu, kad COVID skiepų negalima atmesti.

"Per 8 savaites nuo viešo COVID-19 preparatų siūlymo 12-15 metų amžiaus grupei nustatėme 19 kartų didesnį nei tikėtasi miokardito atvejų skaičių tarp skiepytų savanorių, palyginti su foniniais miokardito rodikliais šioje amžiaus grupėje", - teigiama dokumente.

Tačiau "po dviejų savaičių, spalio 15 d., straipsnis dingo iš "Elsevier" interneto svetainės, vietoj jo atsirado pranešimas "Laikinas pašalinimas". Autoriams ne tik nebuvo pasakyta, kodėl, bet, anot Rose'o, jie apskritai nebuvo informuoti", - rašo "The Epoch Times".

"Tai precedento neturintis atvejis visų mano kolegų akyse", - sakė ji.

Akivaizdu, kodėl dokumentas buvo ištrauktas: Pasaulinis elitas nusprendė, kad jis yra erezija, nes atskleidžia tiesą apie COVID vakcinas, kurios jie nenori, kad visuomenė žinotų.

Mūsų Vakarų demokratijas griauna marksistiniai kontrrevoliucionieriai, siekiantys pavergti planetą.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 17:27 MTG ragina J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų tinklą, kuriame dalyvauja Clintonai

Atstovė Marjorie Taylor Greene paragino J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų žiedą, veikiantį Vašingtone ir susijusį su Clintonų šeima.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 17:14 Bideno patarėjas CNN tiesioginiame eteryje prisipažino, kad didelės dujų kainos yra "liberalios pasaulio tvarkos" dalis

Pasak Baltųjų rūmų atstovo spaudai Briano Deizo (Brian Deese), kuris amerikiečiams pasakė, kad tai kaina, kurią jie turi mokėti "už liberalios pasaulio tvarkos ateitį, ir mes turime tvirtai laikytis".

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau