Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 1

Stulbinančiame Kanados gydytojų vaizdo įraše parodyta, kaip "Pfizer" vykdė didžiulį sukčiavimą COVID-19 vakcinos bandymų metu

Grupė Kanados gydytojų kruopščiai pademonstravo, kaip "Pfizer" vykdė didžiulį sukčiavimą atlikdama greitus klinikinius vakcinos COVID-19 tyrimus, ir pateikė įrodymų, paneigiančių beveik visus teiginius, kad ši vakcina yra saugesnė ir kad ja pasiskiepijus sumažėja sergamumas koronavirusu ir jo sukeliamų ligų sunkumas.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Organizacija, pavadinta Kanados COVID priežiūros aljansu, atstovaujanti daugiau kaip 500 nepriklausomų Kanados gydytojų, mokslininkų ir sveikatos priežiūros specialistų, pristatė 40 minučių trukmės vaizdo įrašą ir prie jo pridėtą skaidrių prezentaciją, kurioje tiksliai paaiškinta, kaip "Pfizer" suklastojo skaičius ir bandymus, kad jos skiepas būtų greitai patvirtintas pagal programą, pradėtą buvusio prezidento Donaldo Trumpo, kuris, labai tikėtina, neturėjo nė menkiausio supratimo, ką padarė didžioji farmacijos milžinė, kai jo administracija uždegė žalią šviesą "Pfizer" mRNA vakcinos leidimui skubos tvarka.

Trumpai tariant, pasak "COVID World", "į visą 40 minučių trukmės grupės vaizdo pristatymą įtrauktos PDF skaidrės, kuriose pateikiami įrodymai, kad "Pfizer" iškraipė duomenis, siekdama nuslėpti faktą, kad jų COVID injekcijos buvo susijusios su padidėjusia ligų ir mirties rizika, palyginti su placebo grupe jų tyrime".

Pristatyme "aiškinama, kaip "Pfizer" nesilaikė nustatytų aukštos kokybės vakcinos kūrimo saugumo ir veiksmingumo protokolų, nes viskas buvo atlikta per mažiau nei metus, o bandymai su gyvūnais buvo praleisti", - priduriama svetainėje.

Organizacija taip pat pabrėžia, kaip "Pfizer" tariamai sumažino vakcinos žalą Maddie de Garay, paauglei, kuri buvo paralyžiuota nuo juosmens žemyn po to, kai 2020 m. gruodį dalyvavo klinikiniame tyrime, skirtame 12-15 metų paaugliams, pažymėdama, kad jai vis dar reikia neįgaliojo vežimėlio, kad galėtų judėti, ir kad jai reikia maitinimo vamzdelio praėjus daugiau nei metams po tyrimo pabaigos.

Pristatymas pradedamas pažymint, kad geriausi empiriniai įrodymai atliekant vakcinų ir kitų vaistų tyrimus yra "pirmojo lygio įrodymai", kurie yra "auksinis standartas" ir vienintelis būdas, kuriuo galima iš tikrųjų įrodyti, kad kažkas yra tiesa. Todėl, formuojant visuomenės sveikatos politiką, turėtų būti naudojami tik pirmo lygio įrodymai.

Tačiau bent jau kalbant apie "Pfizer" vakciną taip nebuvo. Įmonė savo pirminėje 2020 m. gruodžio 31 d. tyrimo ataskaitoje, parengtoje tik po dviejų mėnesių atsitiktinės atrankos bandymų - tinkamo vaistų veiksmingumo tikrinimo būdo - teigė, kad jos vakcinos veiksmingumas praėjus septynioms dienoms po antrosios dozės buvo 95 procentai, tačiau atlikus tolesnį tyrimą paaiškėjo, kad tai buvo gerokai perdėta.

Pfizer, Plandemija, protokolai, mokslas, tyrimai, demografija, veiksmi

Iš tikrųjų 95 proc. rodiklis atspindi "santykinį rizikos sumažėjimą", tačiau "absoliutus rizikos sumažėjimas", kuris yra svarbesnis rodiklis, parodė, kad vakcinos veiksmingumas siekė tik 0,84 proc.

Čia pateikiamas trumpas vaizdo įrašas, kuriame paaiškinamas skirtumas:

Be to, Kanados organizacija taip pat išanalizavo trumpą "Pfizer" klinikinį tyrimą, kad paaiškintų, kaip farmacijos gamintojas suklastojo procesą, kad gautų netikslų sėkmės rodiklį.

Pfizer, Plandemija, protokolai, mokslas, tyrimai, demografija, veiksmi

Grupė pažymėjo, kad 2020 m. liepos pabaigoje prasidėjusiame klinikiniame tyrime turėjo būti atliktas aklas tyrimas, kuriame dalyvavo dvi tolygiai pasiskirsčiusios skiepytų ir neskiepytų dalyvių grupės, t. y. niekas nė vienoje grupėje neturėjo žinoti, kas gavo vakciną, o kam buvo duotas placebas. Tačiau vietoj to, kaip matyti iš pirmiau pateiktos skaidrės, 2021 m. pradžioje įvyko "kryžminis perėjimas" ir placebo grupei buvo suteikta "galimybė pasiskiepyti", o dauguma sutiko tai padaryti. Tuo metu, pažymi Kanados grupė, "tai jau nebėra atsitiktinių imčių kontrolinis tyrimas", nes "kontrolinės grupės nebeliko".

Iki 2023 m. nebeįmanoma nustatyti ilgalaikio saugumo duomenų, "kurie turėjo būti įvertinti šiuo metu, nes placebo grupė perėjo prieš dvejus metus", todėl bet kokie duomenys apie veiksmingumą, kuriuos "Pfizer" teigia iki šiol atradusi, iš esmės yra beverčiai.

Naujausioje bendrovės ataskaitoje teigiama, kad jos vakcinos veiksmingumo rodiklis yra 91,3. Tačiau ir joje grupė nustatė, kad, palyginti su pradine placebo grupe, nepaisant vakcinos, taip pat "padaugėjo susirgimų ir mirčių", taigi "nėra jokios naudos iš atvejų skaičiaus sumažėjimo, jei tai daroma padidėjusių susirgimų ir mirčių kaina".

Pfizer, Plandemija, protokolai, mokslas, tyrimai, demografija, veiksmi

Ir atkreipkite dėmesį, kad visos Kanados grupės išvados pateiktos tiesiai iš pačios "Pfizer" ataskaitų; tai nėra atsitiktinės išvados, paremtos nuojautomis ar įtarimais.

Pfizer, Plandemija, protokolai, mokslas, tyrimai, demografija, veiksmi

Yra ir daugiau.

Grupė nustatė, kad "Pfizer", atlikdama klinikinį tyrimą, nesilaikė nustatytų mokslinių tyrimų protokolų. Konkrečiai:

- Nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais.

- II ir III etapai buvo sujungti.

- Leidimas naudoti skubiai buvo suteiktas tik po dviejų mėnesių II ir III etapo tyrimų.

- Tyrimai nebuvo akli.

- III fazės bandymai tęsiami iki 2023 m.

Be to, "Pfizer" naudojo klaidinančius demografinius duomenis ir netinkamą tikslinę populiaciją.

"Planuojant galimo gydymo veiksmingumo ir saugumo tyrimą, daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama tikslinei populiacijai, kuriai tas gydymas galėtų būti naudingiausias", - pažymėjo grupė. "Vietoj to "Pfizer" pasirinko dalyvius iš jaunesnės demografinės grupės, kurie būtų: a) mažiau tikėtina, kad jiems reikės vakcinos, b) mažiau tikėtina, kad tyrimo metu patirs nepageidaujamų reiškinių, c) labiau tikėtina, kad gerai reaguos į vakciną, nes vyresnio amžiaus žmonių imuninis atsakas yra palyginti silpnas."

Per visą COVID-19 pandemijos laikotarpį mokslininkai ir ekspertai žinojo, kad virusas jaunesnius, sveikesnius žmones paveikia kur kas silpniau nei vyresnio amžiaus žmones ir asmenis, turinčius ankstesnių susirgimų.

Pfizer, Plandemija, protokolai, mokslas, tyrimai, demografija, veiksmi

Tačiau, nors maždaug 95 proc. nuo COVID-19 mirusių asmenų bent viena gretutinė liga buvo įvardyta kaip mirties priežastis, o vidutiniškai - keturios gretutinės ligos, grupės duomenimis, tik kas penktas klinikinių tyrimų dalyvis, arba maždaug 21 proc.

Be to, grupė nustatė, kad "Pfizer:

- naudojo netinkamas kontrolines grupes

- nesugebėjo sekti biomarkerių

- naudojo netinkamus klinikinius galutinius rodiklius; neskyrė dėmesio klausimui "Ar žmonės, kurie vartoja vakcinas, mažiau serga ir miršta nei tie, kurie jų nevartoja?".

- Nebuvo tikrinama, ar sumažės skiepų plitimas, todėl nėra jokio realaus pagrindo diegti "vakcinų pasus".

- "Pfizer" tyrimuose NEBUVO tiriami visi dalyviai dėl COVID-19", o tai reiškia, kad "besimptomė infekcija būtų visiškai praleista".

- Paauglių tyrimas buvo itin mažas, todėl beveik bevertis; "Pfizer" teigė, kad tai puikūs rezultatai, bet kadangi paaugliams statistiškai yra 0 % mirties nuo COVID-19 rizika ir labai maža sunkios ligos rizika, skiepijimas jiems mažai naudingas. Priešingai, jis kelia labai realią nepageidaujamų reiškinių riziką".

- Atrodo, kad vakcinos labai padidina miokardito atvejus arba riziką susirgti juo.

Čia pateikiamas visas vaizdo įrašas:

For more stories like this, check out FakeScience.news.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau