Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Pasaulio ekonomikos forumas mano, kad žmonės yra "nenaudingi valgytojai"

Vienas iš Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) smegenų yra save pranašu paskelbęs Yuval Noah Harari (Yuval Noah Harari). Jis tiki Didžiuoju persitvarkymu, transhumanizmu, gyventojų skaičiaus mažinimu ir pasauline vyriausybe, kuri kontroliuotų žmoniją biometrinių duomenų lygmeniu. Jį giria Billas Gatesas, Barackas Obama Markas Zuckerbergas ir WEF vadovas Klausas Schwabas.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Pasaulio ekonomikos forumas mano, kad žmonės yra "nenaudingi valgytojai", o jų "smegenis ir kūnus" laiko produktu, kurį galima nulaužti, kontroliuoti ir išmesti.

Hararis kalba apie "nenaudingus žmones", kurie neturi prasmės ar tikslo. Jis sakė, kad didžiausia netikra naujiena yra Biblija. Jis sakė, kad krikščionybė yra klaidinga, kad žmonės čia, Žemėje, yra "dėl nieko". "Jėzus Kristus yra netikra naujiena", - baladojosi. Jis mano, kad nėra "jokio didingo kosminio plano", kuriame žmonės atliktų tam tikrą vaidmenį. Vietoj to jis žmones laiko "nenaudingais valgytojais", į kuriuos galima įsilaužti ir kuriais galima manipuliuoti naudojant skaitmeninį stebėjimą po jų oda.

Jis taip pat tiki, kad populiaciją reikia išnaikinti. "Kam mums reikia tiek daug žmonių?" - cituojamas jis, reklamuodamas savo naujausią knygą.

Susipažinkite su Yuval Noah Harari - transhumanistu, kuris nori įsilaužti į žmonių populiacijas ir jomis manipuliuoti

Neseniai duotame interviu Harari teigė, kad pasaulis žengia į naują pramonės revoliuciją, tačiau produktai nebus fizinės prekės. Harari teigė, kad didžiausias XXI a. iššūkis mokslui, technologijoms ir pramonei bus "bandyti kontroliuoti mumyse esantį pasaulį, išmokti kurti ir gaminti kūnus, smegenis ir protus". Jis teigia, kad tai greičiausiai bus XXI a. ekonomikos "pagrindiniai produktai".

Jis sakė: "Kai žinai, kaip gaminti kūnus, smegenis ir protus, todėl pigi darbo jėga Afrikoje ir Pietų Azijoje paprasčiausiai nieko nereiškia."
"Didžiausias galbūt ateinančių dešimtmečių ekonomikos ir politikos klausimas bus, ką daryti su visais šiais niekam nereikalingais žmonėmis", - tiesiai šviesiai pasakė jis. Jis sakė, kad technologijos užtikrins, jog visi bus pamaitinti, todėl "maistas nėra problema".

"Problema yra daugiau nuobodulys, ir ką su jais daryti, ir kaip jie atras kažkokią gyvenimo prasmę, kai jie iš esmės yra beprasmiai, beverčiai." Kaip išeitį "nenaudingų" žmonių smegenims linksminti jis skyrė narkotikus ir kompiuterinius žaidimus.

Jis sakė, kad pasaulinė vyriausybė rinks ir naudos duomenis apie kiekvieną žmogų, kad sužinotų, kaip sukonstruoti kūnus, smegenis ir protus. Pasak jo, duomenys ir biometriniai duomenys bus naudojami siekiant įsilaužti į žmones ir pertvarkyti paties žmogaus gyvenimo ateitį. Jis sakė, kad "protingas dizainas" niekada neegzistavo ir bet kokia Dievo Kūrėjo sąvoka bus išstumta iš visuomenės, nes žmonės taps nulaužiami, programuojami. Hararis netgi teigia, kad natūralios atrankos ir organinės biochemijos dėsniai bus panaikinti ir pakeisti transhumanistine ateitimi, kurioje žmonės taps hakeriais, manipuliuojamais ir valdomais gyvūnais.

"Mes turime technologiją, leidžiančią masiškai įsilaužti į žmones", - sakė jis. Jis pridūrė, kad krizės turėtų būti išnaudojamos siekiant įdiegti daugiau stebėjimo visoje visuomenėje, kad "elitas" galėtų stebėti, rinkti duomenis ir projektuoti būsimą žmogaus gyvenimo trajektoriją. Didžioji dalis šio stebėjimo vyks "po oda", nes biometriniai duomenys taps keliu manipuliuoti žmonių populiacijomis. Harari teigė, kad jau dabar turime galimybę patekti po oda ir rinkti biometrinius duomenis, o tai suteikia "elitui" galią pertvarkyti patį gyvenimą. "Mes tobuliname žmones ir paverčiame juos dievais", - sakė jis.

Jis sakė, kad kritiniu atveju žmonės pasitiki „mokslininkais“. Jis panaudojo pavyzdį, kai kunigai ir tarnai 2020 m. uždarė savo bažnyčias visame pasaulyje, kad įrodytų, jog Dievas mirė. Žvelgiant į priekį, žmonės pasitikės mokslo elitu ir pasauline vyriausybe, atkirto jis. „Net religiniai lyderiai pasitiki mokslininkais“, – sakė jis.

Šį vaizdo įrašą pateikė "Free 2 Shine" svetainėje Brighteon.com

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip..., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Tik klausymas, kas jiems suteikia teisę spręsti už kitus? Ir vaidinti "Dievais". Įdomu, jis ne valgytojas? Baisu...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau