- 07.06.2022
- 5.0 Reitingas
- 959 Peržiūros
- Komentarai
Kiaulpienės pasižymi valomosiomis savybėmis. Jei vartojate kokius nors vaistus, prieš vartodami kiaulpienes geriau pasitarkite su gydytoju. Jis pasakys, ar jūsų konkrečiu atveju yra kokių nors kontraindikacijų.
Nors kiaulpienė laikoma piktžole, ji gali būti labai naudinga žmonėms dėl savo diuretinių savybių. Nedaugelis žmonių žino, kad kiaulpienės taip pat yra kepenų aktyvatorius. Šio augalo gydomosios savybės taip pat padeda gydyti įvairius virškinimo ir inkstų sutrikimus. Svarbu pažymėti, kad kiaulpienės naudojamos ir medicinoje, ir kulinarijoje. Kartais jo dedama į salotas.
Kiaulpienė kepenims: gydomosios savybės
Kiaulpienių sudedamosiose dalyse yra organizmui naudingų maistinių medžiagų. Jis pasižymi nuostabiomis valomosiomis savybėmis ir padeda išspręsti skysčių susilaikymo problemą.
* Kiaulpienės aktyvina kepenų veiklą ir skatina tulžies gamybą, todėl padeda gydyti virškinimo sistemos ligas. Kartu tai ir natūrali vidurius laisvinanti priemonė. Tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas kovojant su uždelstu virškinimu ir vidurių užkietėjimu.
* Kita vertus, reikia atkreipti dėmesį ir į jo stimuliuojančias savybes. Dėl jo inkstai tampa aktyvesni. Gydomosios kiaulpienių savybės padeda palengvinti su šlapimo rūgšties pertekliumi susijusius sutrikimus, pavyzdžiui, podagrą. Jis taip pat naudojamas inkstų akmenims šalinti.
* Ne mažiau svarbu ir tai, kad šiame augale yra daug geležies.
* Kiaulpienės gerai valo kraują, t. y. šalina toksinus ir gerina visų organų veiklą.
Kiaulpienėms būdingas kartus skonis stimuliuoja kepenis ir padeda jas detoksikuoti. Todėl kiaulpienės rekomenduojamos žmonėms, sergantiems hepatitu ir kepenų ciroze. Ši kiaulpienių savybė padeda apsaugoti kepenis nuo galimų sutrikimų, susijusių su apsinuodijimu maistu ir cheminėmis medžiagomis.
Kiaulpienės aktyviai naudojamos kepenų ciroze sergantiems pacientams gydyti. Daugumai žmonių, piktnaudžiaujančių alkoholiniais gėrimais, išsivysto kepenų cirozė. Šis blogas įprotis yra kepenų audinio pakitimų atsiradimo kaltininkas. Stebint tokius ligonius nustatyta, kad jų būklė pagerėja pavartojus kiaulpienių nuoviro. Šį nuovirą rekomenduojama vartoti 2-3 kartus per dieną.
Kaip valyti kepenis kiaulpienėmis?
Paprastai kiaulpienės vartojamos kaip papildoma priemonė prie pagrindinio gydymo. Tačiau reikia nepamiršti, kad jo vartojimas neduos jokio poveikio, jei pacientas ir toliau vartos alkoholį ir rūkys.
Pacientams, turintiems hormoninių sutrikimų ir nutukimą, kiaulpienės skiriamos baigus pagrindinį gydymą priešuždegiminiais vaistais.
Kiaulpienės geriamos kaip karšta arbata. Verdant vandenį augalas "atiduoda" visus svarbius mikroelementus.
Šalutinis poveikis
Gydymas kiaulpienėmis neturėtų trukti ilgiau kaip 4 mėnesius. Yra didesnė nepageidaujamo poveikio rizika.
* Piktnaudžiavimas šiuo augalu gali sukelti alergiją ir jautrumą saulei.
* Pacientai rečiau viduriuoja ir turi skrandžio problemų.
Svarbios rekomendacijos
* Kiaulpienes galima naudoti salotoms. Šis preparatas taip pat labai naudingas kepenims.
* Kiaulpienių stiebai gali būti naudojami kaip detoksikacinė arbata.
* Kiaulpienės padeda kepenims, gerina virškinimą ir inkstų veiklą. Svarbiausia nepersistengti ir visada laikytis rekomenduojamos dozės.
* Jei vartojant kiaulpienių pasireiškė šalutinis poveikis, pasitarkite su gydytoju. Kiaulpienės gali būti vartojamos tik gydytojo paskirtam pagrindiniam gydymui papildyti.
* Nepamirškite sveikų įpročių. Stenkitės daugiau vaikščioti ir mankštintis. Nepamirškite, kad toksinai iš organizmo taip pat pasišalina su prakaitu. Be to, fizinis aktyvumas padeda sudeginti daugiau riebalų.
Praleiskite dieną lauke rinkdami pienes. Iš jų pasigaminkite gydomąjį nuovirą, ir jūsų kūnas jums už tai padėkos!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau