Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 16

ŽIŪRĖTI: Sveikatos reindžeris gyvai mikroskopu analizuoja "sukurtos biostruktūros" krešulius, surinktus iš mirusių kovidinio dūrio aukų

Atrodo, kad vieninteliai žmonės, galintys kalbėti mirusiųjų, kurie žuvo dėl Vuchano koronaviruso (Covid-19) "skiepų", vardu, yra nepriklausomos žiniasklaidos atstovai, kuriems nedaro įtakos korporacijų darbotvarkė. Tarp jų ir Mike'as Adamsas (Mike Adams), sveikatos reindžeris, kuris neseniai svečiuodamasis "Infowars" laidoje "The Alex Jones Show" gyvai mikroskopu analizavo dūrio sukeltus krešulius, susidariusius dabar jau mirusiems "visiškai paskiepytiems" - būtinai pažiūrėkite toliau.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Atminkite, kad tai, ką pamatysite, kelia didelį nerimą, todėl jautrūs šiurkštiems medicininiams vaizdams turėtų būti atsargūs. Taip pat turėtumėte žinoti, kad "Health Ranger" parodyti ir išanalizuoti krešuliai yra ne kraujo krešuliai, o "sukurtos biostruktūros", kurios, atrodo, savaime susiformavo dabar jau mirusiųjų kūnuose.

"Turiu buteliuką su krešuliais, kurie buvo pašalinti iš mirusiųjų", - segmento metu aiškino sveikatos reindžeris. "Šie mirę žmonės iš esmės kalbės pasauliui per šiuos vaizdus ir mikroskopiją, kurią šiandien čia atliekame. Iš esmės tapome mirusiųjų kalbėtojais".

"Ir kokia yra mirusiųjų žinia šiandien? Tai įspėjimas žmonijai. Tai įspėjimas, kuriame sakoma, kad turime nedelsiant sustabdyti visas šias eksperimentines kovidų vakcinas pasauliniu mastu. Privalome jas sustabdyti dabar, kitaip gali mirti dar daug milijonų žmonių. Tai, ką pamatysite, bus visiškai šokiruojantis įvykis. Jus priblokš tai, kas yra ištraukiama iš šių žmonių. O kai kurie iš jų yra tokie dideli, kad prilygsta vieno jūsų piršto skersmeniui".

Prie sveikatos reindžerio prisijungė "Infowars" atstovas Harisonas Smitas (Harrison Smith), kuris pateikė kontekstą ir reakciją į tai, ką mikroskopas atskleidė apie inžinerinės biostruktūros krešulius - tiesioginė mikroskopo analizė prasideda maždaug nuo 14:00 minutės žemiau esančiame segmente, kuris yra pirmoji iš trijų visos laidos dalių:

Ar galite patikėti, kad tokio dydžio svetimkūniai formuojasi "visiškai paskiepytų" žmonių organizmuose?

Pasak balzamuotojų, su kuriais kalbėjosi "Sveikatos reindžeris", jie niekada anksčiau nėra matę tokių krešulių mirusio žmogaus kūne. Tai visiškai naujas reiškinys, kuris atsirado po to, kai buvo paleistos šios injekcijos pagal operaciją "Warp Speed".

Vienas iš šių balzamuotojų ir tas, kuris "Sveikatos reindžeriui" pateikė mėginius analizei, yra Ričardas Hiršmanas (Richard Hirschman). Tada šie mėginiai buvo nudažyti jodu, paruošti ant stikliukų ir apžiūrėti per iki 1500 kartų didinantį objektyvą.

Segmente taip pat dalyvavo skubios medicinos pagalbos gydytojas, kuris nusprendė likti anonimu, naudodamas pakeistą balsą, ir žiūrovams bei klausytojams pateikė informaciją apie tai, kas matoma skaidrėse ir kaip šios sukurtos biostruktūros veikia organizmą.

"Buteliukas, kurį Mike'as laiko, atrodo kaip maži mažyčiai sliekai", - pareiškė Smitas, pamatęs, ką sveikatos reindžeris paėmė prieš dėdamas po mikroskopu. "Tai tikrai labai bjauru, ir tai iš žmogaus".

Sveikatos sergėtojas atsakė paaiškindamas, kad tai vieni iš mažesnių mėginių. Kiti inžinerinės biostruktūros mėginiai, paimti iš visiškai nukankintų lavonų, yra žmogaus piršto dydžio.

"Jie blokuoja šlaunies arterijas, jie blokuoja miego arterijas, kai kuriems žmonėms tenka atlikti šlaunies arterijos šuntavimo operaciją, kad nemirtų", - aiškino sveikatos sergėtojas.

"O kai šios arterijos įsitvirtina prie rankų ar kojų pirštų, jos nutraukia galūnių kraujotaką, o tai paprastai vadinama periferine širdies ir kraujagyslių liga, ir dėl jų gali pradėti juoduoti rankų ir kojų pirštai."

Būtinai pažiūrėkite šį epizodą viršuje!

Naujausias naujienas apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė Fauci gripo skiepai, rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau