Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 19

D. Trumpas pažadėjo suteikti malonę sausio 6 d. kaliniams, demokratai pasipiktino

Prezidentas D. Trumpas pažadėjo suteikti malonę Sausio 6 d. kaltinamiesiems, kurie, pasak jo, yra politiniai atpirkimo ožiai, kai 2024 m. vėl pradės eiti pareigas.

Penktadienį per kalbą Nešvilyje D. Trumpas sakė, kad kai grįš į Baltuosius rūmus, bus svarstoma galimybė suteikti malonę.

"Ir jei kada nors tapsiu prezidentu - jei nuspręsiu tai padaryti - labai rimtai svarstysiu jų malonės suteikimą", - sakė D. Trumpas susirinkusiai miniai.

"Su jais buvo elgiamasi labai neteisingai", - pareiškė D. Trumpas.

Daugelio sausio 6 d. kaltinamųjų, sakė D. Trumpas, "gyvenimas buvo visiškai sugriautas ir [su jais] elgiamasi blogiau nei su teroristais ir žudikais, nepaisant to, kad dauguma jų buvo kaltinami paradavimu per Kapitolijų".

Apie tai praneša Theepochtimes.com: Ketvirtadienį respublikonų įstatymų leidėjų koalicija pasmerkė elgesį su Sausio 6-osios sulaikytaisiais, sakydama, kad jis panašus į elgesį su "politiniais kaliniais" autoritarinėse šalyse.

Respublikonė Marjorie Taylor Greene (R-Ga) spaudos konferencijoje sakė, kad sulaikytieji "yra naudojami kaip pėstininkai, kuriais svaiginamasi prieš [amerikiečius], siekiant parodyti, kad jei peržengi tam tikrą ribą, jei palaikai tam tikrą prezidentą - kaip prezidentas Trumpas - arba jei išdrįsti pasisakyti prieš vyriausybę ar ... prieš rinkimų vagystę, tavimi bus pasinaudota".

"Štai kas jums nutiks. Jūs praleisite savo dienas marindamiesi vienutėje", - sakė ji.

Remiantis birželio 6 d. Teisingumo departamento paskelbtais atnaujintais duomenimis, dėl sausio 6 d. įvykusio įsilaužimo į Kapitolijų suimta ir apkaltinta daugiau kaip 840 žmonių. Iš šio skaičiaus apie 255 buvo suimti dėl kaltinimų užpuolus, pasipriešinus ar trukdžius pareigūnams ar darbuotojams, įskaitant 90 asmenų, kuriems pateikti kaltinimai dėl mirtino ar pavojingo ginklo panaudojimo arba kurie sunkiai sužalojo pareigūną.

Trys asmenys pripažino savo kaltę dėl federalinio kaltinimo maištingu sąmokslu, taip pat nurodė departamentas.

"Maždaug 246 [iš 840] asmenų pripažino savo kaltę dėl nusižengimų", - rašė DOJ. "Penkiasdešimt devyni pripažino savo kaltę dėl sunkių nusikaltimų".

Nepaisant plačiai nuskambėjusių priešingų teiginių, 2021 m. sausio 6 d. nežuvo nė vienas policijos pareigūnas. Pareigūnas Brianas Sicknickas (Brian Sicknick) mirė praėjus dienai po incidento, o praėjusiais metais Kolumbijos apygardos teismo medicinos eksperto biuras nusprendė, kad jis mirė dėl natūralių priežasčių, ištikus insultui.

Nors kai kurie įstatymų leidėjai demokratai ir korporatyvinės naujienų agentūros toliau stumia naratyvą, kad pažeidimas buvo "mirtinas sukilimas", visi keturi sausio 6 d. žuvę žmonės buvo akivaizdūs D. Trumpo šalininkai, atėję į buvusio prezidento kalbą keliomis valandomis anksčiau. Pasak JAV Kapitolijaus policijos departamento, vieną iš jų, JAV karinių oro pajėgų veteranę Ashli Babbitt (Ashli Babbitt), nušovė pareigūnas.

Tuo tarpu Atstovų Rūmų komisija, tirianti įsilaužimą Kapitolijuje, teigė, kad 2021 m. sausio 6 d. D. Trumpas sukėlė mirtiną pavojų buvusio viceprezidento Mike'o Pence'o (Mike Pence) gyvybei. Komitetas, kuriame dirba du respublikonai ir septyni demokratai, teigė, kad D. Trumpas buvo tiesiogiai atsakingas už įsilaužimą, o šimtai pokalbių su įvairiais liudininkais įrodo jų teiginius.

Buvo Trumpo įkvėpta "spaudimo kampanija, tiesiogiai prisidėjusi prie išpuolio Kapitolijuje, ir tai sukėlė pavojų viceprezidento gyvybei", - šią savaitę per konferencinį pokalbį žurnalistams sakė komiteto padėjėjas. Trečiasis Sausio 6 d. posėdis Atstovų Rūmuose įvyko ketvirtadienį.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau