Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 8

Bideno pažadinta kariuomenė: Kareivės moterys dabar turi maudytis duše su vyrais

Prezidentas J. Bidenas paskelbė apie planus priversti JAV kariuomenėje tarnaujančias moteris kareives nusiprausti duše kartu su vyrais pagal naujas "progresyvias" kraštutinių kairiųjų taisykles.

Remiantis kariuomenės mokymų išklotine, visiems JAV kariuomenėje tarnaujantiems biologiniams vyrams, kurie, neatlikę operacijos, prisistatys moterimis, nuo šiol bus leidžiama praustis duše su moterimis.

"Baigus lyties keitimą ir pakeitus kareivio lyties žymenį DEERS sistemoje, tikimasi, kad kareivis laikysis visų karinių standartų, susijusių su kareivio lyties žymeniu DEERS sistemoje, ir naudosis gyvenamosiomis patalpomis, tualetu ir dušu pagal DEERS sistemoje esantį lyties žymenį", - teigiama joje.

Breitbart.com praneša: Mokymų skaidrės datuotos 2021 m. rugpjūčiu, tačiau, pasak "Free Beacon", kuris gavo skirtingas tų pačių mokymų skaidres, kariams jos buvo išdalytos anksčiau, šių metų kovą. Panašios mokymų skaidrės buvo platinamos ir anksčiau, jose buvo pateikiami šiek tiek kitokie scenarijai.

Atstovas Jimas Banksas (Jim Banks) (R-IN), karinio jūrų laivyno rezervistas ir Atstovų Rūmų Ginkluotųjų pajėgų komiteto narys, pareiškime "Breitbart News" teigė: "Kiekvienas mano pažįstamas karys tiesiog nori praleisti savo dieną sunkiai dirbdamas, kad Amerika būtų saugi, ir gėda, kad jie verčiami dalyvauti šiuose beprasmiškuose ir šališkuose mokymuose."

"Mūsų priešininkai negaišta laiko šiems dalykams. Turime rimtai kovoti su rimtomis grėsmėmis, su kuriomis susiduriame užsienyje", - pridūrė Respublikonų tyrimų komiteto pirmininkas Banksas.

"Breitbart News" kreipėsi į kariuomenę dėl komentaro, tačiau iki nustatyto termino atsakymo negavo.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto