Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 25

Pasipiktinimas, kai Billas Gatesas įsigyja daugiau žemės ūkio paskirties žemės, šį kartą Šiaurės Dakotoje

Neseniai su milijardieriumi Billu Gatesu (Bill Gates) siejama grupė įsigijo 2100 akrų geriausios Šiaurės Dakotos žemės ūkio paskirties žemės, o tai sukėlė gyventojų pasipiktinimą, kurių skundai paskatino įsikišti valstijos vyriausiąjį prokurorą.

Daugelis valstijos gyventojų mano, kad jais naudojasi itin turtingi žmonės.

Vieši dokumentai, kuriais remiasi "AgWeek", rodo, kad su B. Geitsu susijęs "Red River Trust" nusipirko žemės ūkio paskirties žemę iš "Campbell Farms", bulvių auginimo grupės, kurios būstinė įsikūrusi Graftone, Šiaurės Dakotoje, savininkų.

Gatesas jau laikomas didžiausiu privačiu dirbamos žemės savininku JAV, valdančiu apie 269 000 akrų dešimtyje valstijų, kaip rodo praėjusių metų "Land Report 100" leidinys, kuriame kasmet apžvelgiami didžiausi šalies žemės savininkai.

pasaulis, žmonės, žemė, Billas Gatesas

Fox Business praneša: Kvestionuojamas depresijos laikų įstatymas, kuriuo siekiama apsaugoti šeimos ūkius.

Šiaurės Dakotos generalinis prokuroras paprašė su pirkimu susijusio fondo paaiškinti, kaip jis planuoja naudoti žemę, kad būtų laikomasi valstijos ūkininkavimo prieš korporacijas įstatyme nustatytų taisyklių. 

Įstatymas draudžia visoms korporacijoms ar ribotos atsakomybės bendrovėms turėti ar nuomoti žemės ūkio paskirties žemę ar rančų žemę, išskyrus kai kurias išimtis.

"Nežinau, kad situacija yra tokia nepastovi, kaip kai kurie ją vaizduoja", - ketvirtadienį naujienų agentūrai "The Associated Press" sakė Šiaurės Dakotos respublikonas generalinis prokuroras Drew Wrigley. "Ji įsibėgėjo, ji paplitusi visoje planetoje, bet tai ne aš kišu pirštą Billui Gatesui į akį. Tai nėra tai, kas tai yra."

Valstijos žemės ūkio komisaras respublikonas Dougas Goehringas (Dagas Gieringas) vienai Šiaurės Dakotos televizijos stočiai sakė, kad kai kurie gyventojai jaučiasi išnaudojami itin turtingų žmonių, kurie perka žemę, bet nebūtinai pritaria valstijos vertybėms. 

"Dėl to sulaukiau daugybės kalbų aiškiai visoje valstijoje, tai net ne iš tos apylinkės. Tie žmonės yra nusiminę, bet yra ir kitų, kurie dėl to tiesiog įsiutę", - KFYR sakė Goehringas. 

Goehringas, kuris šiuo metu dalyvauja valstybės remiamoje prekybos misijoje Jungtinėje Karalystėje, iš karto neatsakė į AP elektroniniu paštu atsiųstus klausimus.

Ar dabar, kai Gatesas perima Amerikos žemės ūkio paskirties žemės kontrolę, tai sutapimas, kad tokios globalistinės institucijos kaip JT staiga pradėjo perspėti apie artėjantį pasaulinį maisto trūkumą?

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto