Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 2

Izraelis apdovanojo "Pfizer" generalinį direktorių "Genezės premija" už ypatingus nuopelnus žmonijai

Izraelis "Pfizer" generalinį direktorių Albertą Bourlą (Albert Bourla) apdovanojo "žydų Nobelio" premija už jo lyderystę kuriant vakciną nuo kovido-19.

Izraelio prezidentas Izaokas Hercogas (Isaac Herzog) trečiadienį Izraelio sostinėje Jeruzalėje vykusioje ceremonijoje įteikė daktarui A. Burlai Genezės premiją.

Kasmetine 1 mln. dolerių vertės Genezės premija, kurią žurnalas TIME pavadino "žydiškuoju Nobeliu", pagerbiami išskirtiniai asmenys už ypatingus profesinius pasiekimus, indėlį žmonijai, atsidavimą žydų vertybėms, žydų tautai ir Izraelio valstybei.

PRNewsire praneša: Be to, kad pagerbiamas didžiulis humanitarinis daktaro Bourlos vadovavimo poveikis, apdovanojimu taip pat pagerbiamas jo pasididžiavimas savo žydiškuoju identitetu ir paveldu bei tvirta parama Izraelio valstybei.

Izraelio prezidentas Isaakas Hercogas (Isaac Herzog) sakė: "Alberto Burlos nesustabdė nei dideli statymai, nei blogiečiai, nei sąmokslai, nei politika. Jis tikėjo vakcina ir investavo visas savo jėgas, kad įgyvendintų tai, kas tuo metu atrodė neįgyvendinama fantazija. Vakcina buvo sukurta rekordiniu greičiu, pasitelkus rytojaus technologijas, kad sėkmingai sulaikytų niokojančią pandemiją. Vos prieš kelias dienas žurnale "The Lancet" paskelbtame tyrime nurodoma, kad COVID vakcinos išgelbėjo beveik 20 milijonų gyvybių. Iš tiesų vakcina mums suteikė laisvę, kurią manėme praradę. Albertai, sveikinu jus ir jūsų kolegas bei bendraminčius, kurie daro tokį lemiamą poveikį žmonijai, kartu puoselėdami savo žydišką paveldą ir vertybes bei įkvėpdami žydų pasididžiavimą." Genezės premijos fondo įkūrėjas ir pirmininkas Stanas Polovetsas (Stan Polovets) pridūrė: "Gelbėti žmogaus gyvybę yra pagrindinė žydų vertybė. Šiandien pagerbiame daktarą Bourlą - gyvą šio senovinio žydų principo įsikūnijimą. Taip pat pagerbiame didžiulį indėlį žydų gydytojų, kurie dvejus metus stovėjo COVID pandemijos fronte ir šiandien toliau gelbsti kenčiančių žmonių gyvybes Ukrainoje."

Ceremonija prasidėjo jaudinančia padėka Ukrainos žmonėms ir padėka daugeliui Izraelio ir tarptautinių žydų organizacijų, teikiančių humanitarinę pagalbą. Genezės premijos fondas (The Genesis Prize Foundation) pristatė vaizdo įrašo "Žydai medicinoje" premjerą, kurioje nagrinėjamos žydų šaknys ir įtaka medicinai nuo biblinių laikų iki šiuolaikinės kovos su COVID pandemija (NUORODA Į VIDEO; daugiau informacijos rasite skyriuje Žydų indėlis į mediciną).

2022 m. Genezės premijos laureatas dr: "Man didelė garbė ir didžiulė nuolankumas gauti Genezės premiją. Garbė, nes niekada neketinau išgarsėti ir niekada neįsivaizdavau, kad vieną dieną atsidursiu čia, kartu su iškiliais nominantais ir ankstesniais laureatais - menininkais, filantropais, valstybininkais ir valstybininkaitėmis, kurie pasauliui parodo tai, ką žydų tauta gali pasiūlyti geriausio. Ir pažemintas, nes tai ne mano apdovanojimas - jis priklauso visiems "Pfizer" kolegoms, kurie nenuilstamai dirbo vidury pasaulinės pandemijos, kad "neįmanoma taptų įmanoma" ir suteiktų pasauliui galimybę grįžti į normalią padėtį. Kiekviena gyvybė yra brangi ir mes turime drąsiai, nuolankiai ir atkakliai kovoti su iššūkiais. Mano "Pfizer" kolegos gyveno šiomis vertybėmis, todėl didžiuojuosi, kad esu čia, Izraelyje, ir galiu pasidžiaugti jais bei jų nepaprastais pasiekimais."

Laikydamasis tradicijos, kurią įkūrė pirmosios Genezės premijos laureatas Michaelas Bloombergas (Michael Bloomberg), daktaras Bourla paskelbė, kad atsisakys 1 mln. dolerių premijos ir paprašė Fondo paaukoti lėšas Holokausto muziejui Graikijoje, kuris bus pastatytas Salonikuose, įkurti.

Tą pačią savaitę, kai Bourla buvo pagerbtas, pasaulis neteko daktaro Vladimiro "Zevo" Zelenkos (Vladimir “Zev” Zelenko), gydytojo, mokslininko ir kovotojo už medicinos teises, kuris ne tik palietė, bet ir išgelbėjo milijonų žmonių gyvybes. Jis išgarsėjo pandemijos metu perspėdamas apie kovidinių skiepų pavojų, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir propaguodamas alternatyvius gydymo būdus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Norite prisijungti, prie tikrų naujienų? Savo pastebėjimus, straipsnius, vertimus su šaltiniu rašykite bloge (skaitytojo naujienos), bet kuriuo metu.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto