Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 4

93-ejų metų geras vaikinas su ginklu kritiškai sužeidė užpuoliką, kuris jį užpuolė jo namuose

93-ejų metų pensininkas santechnikas, sėkmingai apsaugojęs save ir savo turtą po to, kai į jį nusitaikė gauja, kuri išlaužė duris ir užpuolė jį jo paties namuose, panaudojo šautuvą su vienu šoviniu.

Namo savininkas Joe Teague (Joe Teague) pasakojo televizijai KNBC-TV, kad grupė įsibrovėlių "išlaužė duris", po to "stambus vaikinas puolė prie manęs", o kiti grupės nariai "pradėjo mėtyti į mane daiktus, kurie buvo namuose".

Teague'as pridūrė, kad "įsibrovę į vidų jie paėmė daug mano įrangos, ir aš kreipiausi į juos, kad jie būtų sulaikyti", - pažymėjo jis stočiai ir pridūrė, kad "vis sakiau jiems, kad turiu šautuvą su trimis šoviniais, bet iš tikrųjų turėjau tik vieną. Jie vis mėtė į mane daiktus".

Tuomet 93-ejų metų geras žmogus su ginklu nusprendė apginti save ir savo turtą ir vieną kartą iššovė iš šautuvo, pataikydamas į vieną iš įsibrovėlių.

The Blaze praneša, kad Riversaido apygardos šerifo biuras sakė, jog sužeisto įsibrovėlio būklė yra kritinė, stotis teigė, kad valdžia Teigui pasakė, jog įsibrovėlis neišgyvens - šią informaciją KNBC sakė bandanti patvirtinti.

Centrinis žmogžudysčių skyrius trečiadienio rytą atliko tyrimą, atsižvelgdamas į sunkią įsibrovėlio būklę, sakė stotis.

Jie jį stebėjo

Oskaras Malma (Oscar Malma) - kuris yra vedęs Teague'o anūkę - KNBC paaiškino, kad Teague'as gyvena su dukra, nes prieš kelis mėnesius mirė jo žmona, todėl jo namuose Eukalipto aveniu 24300 kvartale nebuvo tiek daug.

"Pastaruoju metu pas jį įsilaužiama", - stočiai sakė Malma.

"Kartą tai nutiko penktadienį; [šviesią] dieną jie ėjo įsilaužti į namą. O dabar tai nutiko vidury nakties? ... Jie jo ieškojo. Jie jį stebėjo. Jie kurį laiką stebėjo namą".

Malma KNBC pridūrė, kad Teague'as pavargo nuo įsilaužimų ir per ilgai užtrukusios policijos reakcijos.

"Jis pavargo, nes kiekvieną kartą, kai skambina į policiją, [jie] užtrunka visą amžinybę, kol atvyksta ir jam padeda", - sakė Malma televizijai KABC-TV. "Jis paėmė įstatymą į savo rankas". Stotis sakė, kad valdžios institucijos nepatvirtino, kiek pranešimų apie įsilaužimus buvo Teague'o namuose.

Malma KNBC pridūrė, kad Teague'as yra "senas į pensiją išėjęs santechnikas ir turi daug įrankių. ... Jis taip pat buvo muzikantas, todėl turi daug... instrumentų", - stočiai sakė Malma. "Ir po truputį jie jį apiplėšinėjo".

Teague'as suimtas apklausai

Po šaudynių Teague'as buvo nuvežtas apklausai, kuri užtruko kelias valandas, pranešė KNBC.

"Aš nekaltinu Džo, - stočiai sakė Malma. "Jis visą gyvenimą dirbo, jam 93 metai... ir kad ir kokius mažus daiktus jis turi, jam reikia juos saugoti."

Neaišku, ar buvo atlikti kokie nors areštai, sakė KNBC.

Malma sakė KABC, kad nemano, jog jo giminaitis bus suimtas, nes "jis gynė savo nuosavybę. Tai įvyko jo namo viduje. Taigi nemanau, kad yra kokia nors priežastis jį areštuoti".

Nustatytas sužeistas asmuo

Sužeistas asmuo identifikuotas kaip 33 metų Josephas A. Ortega (Joseph A. Ortega) iš Moreno slėnio, sakoma šerifo biuro pranešime spaudai, pavadintame "Namo savininkas pateisino įsibrovėlio nušovimą". Pranešime priduriama, kad Teiga nenukentėjo.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto