Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 7

Sutapimas? Kai Billas Gatesas į laisvę paleido milijonus uodų, JAV nustatyti teigiami retų, mirtinai pavojingų virusų testai

Praėjus keliems mėnesiams po to, kai Bilas Gatesas (Bill Gates) išleido į gamtą milijonus genetiškai modifikuotų uodų, uodai visoje JAV buvo užkrėsti itin retais ir mirtinais virusais, iš kurių kai kurie Jungtinėse Valstijose dar niekada nebuvo užregistruoti.

Įvairios valstijos visoje šalyje pranešė apie smarkiai padidėjusį uodų platinamų virusų skaičių. Vidurio Vakaruose padaugėjo uodų platinamo Jamestown Canyon viruso atvejų. Jamestown Canyon virusas gali sukelti sunkią ligą, įskaitant galvos smegenų (encefalitą) arba membranų aplink galvos ir nugaros smegenis (meningitą) infekciją.

Sveikatos apsaugos pareigūnai teigia, kad dviejų uodų baseinų Pietų Džordžijos valstijoje tyrimo rezultatai buvo teigiami dėl Rytų arklių encefalito, nuo kurio žmonės miršta 30 %.

Ir tai ne tik žmonės. Pranešama, kad visoje šalyje daugėja uodų platinamo viruso, kuris gali būti mirtinas naminiams gyvūnams.

Nors didžioji žiniasklaida uodų platinamų virusų padažnėjimą sieja su itin karšta šių metų vasara, taip pat verta paminėti, kad praėjusiais metais Bilo Gateso technologijų startuolis Oxitec JAV išleido milijonus genetiškai modifikuotų uodų.

Bilas Geitsas taip džiaugėsi šiuo projektu, kad net įrašė reklaminį vaizdo įrašą, kuriame gyrėsi, jog "uodai yra mirtingiausi gyvūnai žmonėms" ir kad jis ketina paleisti milijonus uodų į Jungtines Valstijas.

Ar tai sutapimas, kad visoje Amerikoje uodų testai yra teigiami itin retiems ir mirtinai pavojingiems virusams, iš kurių kai kurie šioje pasaulio dalyje dar niekada nebuvo aptikti?

Spręskite patys.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau