Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Kovo » 14

Billo Gateso GMO uodai Brazilijoje 400 proc. padidino dengė karštligės atvejų skaičių - dabar prašoma jo vakcinų, kad sustabdytų protrūkį

Billo Gateso GMO uodai Brazilijoje 400 proc. padidino dengė karštligės

Po to, kai milijardierius eugenikas Billas Gatesas (Bilas Geitsas) paleido į laisvę nesuskaičiuojamus milijardus genetiškai modifikuotų (GMO) uodų, kurie perneša šią karštligę, protrūkį Brazilijoje. Dabar Brazilijos vyriausybė nori nupirkti daugybę Gateso vakcinų nuo dengė karštligės, kad sustabdytų plitimą.

Šalies sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Brazilijoje nuo dengė karštligės iki šiol mirė 40 žmonių, o dar 265 mirties atvejai tiriami, siekiant išsiaiškinti, ar jie taip pat susiję su protrūkiu.

Brazilija, reaguodama į protrūkį, nesusimąstė, kodėl nuo GMO uodų išleidimo į aplinką staiga dengė karštligės atvejų padaugėjo 400 proc. Vietoj to Pietų Amerikos šalis nusprendė įsigyti 5,2 mln. dozių dengė karštligės vakcinos Qdenga, kurią sukūrė Japonijos vaistų gamintoja Takeda. Dar 1,32 mln. dozių taip pat bus išsiųsta nemokamai.

Trys Brazilijos valstijos paskelbė nepaprastąją padėtį, įskaitant Minas Žeraisą, antrąją pagal gyventojų skaičių Brazilijos valstiją, taip pat federalinę apygardą, kurioje yra sostinė Brazilija.

Nuo 2024 m. pradžios Brazilijoje jau užregistruota daugiau dengė karštligės atvejų nei per visus 2023 m. Šiuo metu infekcijos rodiklis yra 1 625 atvejai 100 000 gyventojų, o tai gerokai viršija šalies vidurkį, kuris yra 170 atvejų 100 000 gyventojų.

Šią savaitę 10-14 metų amžiaus vaikams bus pradėtos skirti Qdenga injekcijos, siekiant sustabdyti ligos plitimą, tačiau ar jos bus veiksmingos?

JT Pasaulinė uodų programa taip pat atsakinga

2023 m. Jungtinių Tautų (JT) Pasaulinė uodų programa paskelbė 10 metų planą Brazilijoje paleisti vadinamuosius "genų redaguotus" uodus, tariamai siekiant, kad šie genetiškai modifikuoti vabalai vieną dieną šalyje išnaikintų dengė karštligę.

"Brazilijos sveikatos apsaugos pareigūnai penkiuose miestuose paleido debesis laboratorijoje išaugintų Aedes aegypti uodų, užkrėstų Wolbachia bakterijomis, kurios apsaugo nuo dengė viruso perdavimo žmonėms", - skelbiama Harvardo visuomenės sveikatos 2024 m. rugpjūčio mėn. ataskaitoje.

"Ši šalis bus pirmoji, pradėjusi visoje šalyje vykdyti Wolbachia modifikuotų uodų paleidimo programą, kuri, kaip tikimasi, per ateinančius 10 metų nuo dengė karštligės apsaugos iki 70 mln. žmonių. Be to, ji stato gamyklą, kad padidintų uodų gamybos mastą: Nuo 2024 m. gamykla masiškai gamins penkis milijardus uodų per metus."

Per metus nuo to laiko, kai buvo paskelbtas šis pranešimas apie išleidimą, visoje Brazilijoje padaugėjo dengė karštligės atvejų, o akivaizdi to priežastis - GMO uodai, kurie, kaip teigiama, buvo paleisti siekiant sustabdyti ligą, o ne sukurti jų daugiau.

Nepamirškite, kad JT Pasaulinė uodų programa gavo 50 mln. dolerių dotaciją iš Bilo ir Melindos Geitsų fondo, kuris taip pat finansuoja daugiau vakcinų nuo dengė karštligės tyrimus.

Qdenga" gamintoja "Takeda" taip pat gavo milijonines Bilo ir Melindos Geitsų fondo pinigines injekcijas.

"Kitaip tariant, Bilo Geitso fondo pinigai yra susiję su visomis situacijos pusėmis, pradedant genų redaguotais uodais, kurie akivaizdžiai paaštrino dengė karštligės krizę, ir baigiant įmonių, kurios Brazilijai tiekia paklausią vakciną nuo dengė karštligės, finansavimu", - rašo Džeimis Vaitas (Jamie White) leidinyje "Infowars".

"Kokiu tikslu?"

Kažkas kitas komentaruose pritarė šiai minčiai, sarkastiškai dėkodamas Gatesui už pagalbą kuriant ir išleidžiant GMO uodus, atsakingus už šią naują visuomenės sveikatos krizę.

"Per pastarąjį dešimtmetį Mičigane vasarą skraidančių vabzdžių populiacija tikriausiai ištrinta apie 90 %", - rašė kitas apie tai, ką jis mato čia pat, JAV, - "Įtariu, kad "geoinžinerija" per daugelį metų išnaikino vabzdžių populiaciją."

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.11.2017 laikas 09:04 Receptai Ajeras gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Ajerų šaknų miltelių.

Skaityti daugiau

01.11.2017 laikas 17:10 Receptai Česnakas, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Česnakas, Pienas.

Skaityti daugiau

25.03.2018 laikas 17:13 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais

Receptai su juoduoju serbentu. Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais. Juodasis serbentas liaudies medicinoje, juodaisiais serbentais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau