Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 10

Panaikinęs opozicinę partiją Zelenskis uždraudė visas Ukrainos televizijos stotis

Zelenskis, panaikinęs opozicinę partiją ir konfiskavęs jos turtą, konsoliduoja Ukrainos televizijos kanalus į vieną valstybinį kanalą.

Gegužės mėnesį Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis (Volodymyr Zelensky) pasirašė įstatymą Nr. 7172-1, kuriuo uždraudžiamos opozicinės partijos ir konfiskuojamas jų turtas. Įstatymas nukreiptas prieš opozicines partijas, jei jos neigia ginkluotą agresiją prieš Ukrainą. Įstatymas apima veiksmus, kuriais remiamos Rusijos Federacija ir Baltarusijos Respublika - dvi invazijos šalys.

Ši žinia buvo pranešta tą pačią dieną, kai Kijeve jį aplankė JAV GOP senatoriai, norėdami išreikšti savo paramą.

Naujiena pirmą kartą buvo paskelbta Ukrainos naujienų svetainėje UKRinform.

V. Zelenskis taip pat uždarė visas televizijos stotis ir sujungė jas į vieną valstybinį kanalą.

Buvę kanalai svarsto, ar jiems kada nors bus leista grįžti į eterį.

Tai tironų darbas.

Praėjusią savaitę Džo Baidenas (Joe Biden) Ukrainai padovanojo dar 400 mln. dolerių vertės karinės įrangos.

Per NPR.

JUANA SUMMERS, LAIDOS VEDĖJA:

Ukrainai teko imtis ypatingų priemonių kovojant su Rusijos invazija. Be kita ko, vyriausybė konsolidavo šalies televizijas ir išformavo konkuruojančias politines partijas. Ji teigia, kad tai reikia daryti siekiant išlaikyti vieningą frontą kovoje su Rusija. NPR žurnalistė Emily Feng rengia reportažus iš Kijevo.

EMILY FENG, BYLINE: Prieš karą Ukrainoje veikė daugybė televizijos naujienų stočių. Tačiau kovo mėnesį prezidentas V. Zelenskis nusprendė jas sujungti į vieną 24 valandas per parą veikiantį kanalą. Tačiau į jį buvo įtrauktos ne visos stotys.

NENUSTATYTAS ASMUO: (kalba netaisyta).

FENG: Tai prabangi Kijeve įsikūrusios televizijos stoties "Priamyi", kuri reiškia "tiesioginis", studija. Kadaise ji priklausė buvusiam Ukrainos prezidentui ir milijardieriui Petro Porošenkai. Jis taip pat buvo Zelenskio politinis konkurentas, o "Priamyi" reportažai buvo pašalinti iš naujojo nacionalinio transliuotojo ir daugumos kabelinių tinklų.

SVITLANA ORLOVSKA: (Per vertėją) Mus išjungė iš skaitmeninės transliacijos ir pašalino iš nacionalinio kanalo. Mums nebuvo nurodytos jokios to priežastys.

FENG: Tai Svitlana Orlovska, vykdomoji prodiuserė. Prieš karą ji daugiausia rūpinosi, kad laidų vedėjai būtų laimingi, o laidos vyktų laiku. Dabar ji nerimauja dėl tinklo išlikimo.

ORLOVSKA: (Per vertėją) Tikimės, kad Ukrainai laimėjus karą vėl galėsime pradėti transliuoti. Tačiau karo padėties metu galioja tam tikri apribojimai. Mes negalime prieštarauti savo pašalinimui.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau