Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 14

Olandų politikas įspėja, kad žalioji politika yra įsipareigojimo WEF "Didžiojo persitvarkymo" dalis

Nyderlandų politikas Thierry Baudet teigia, kad žalioji politika, prieš kurią šiuo metu protestuoja Nyderlandų ūkininkai, yra dalis šalies įsipareigojimo laikytis Pasaulio ekonomikos forumo Didžiojo persitvarkymo darbotvarkės.

Politinės partijos "Forumas už demokratiją" įkūrėjas ir vadovas T. Baudet teigia, kad Ministro Pirmininko Marko Rutte įgyvendinama ekologine politika siekiama ne padėti išsaugoti aplinką, o priversti ūkininkus parduoti savo žemę.

Rutte yra WEF darbotvarkės dalyvis ir vykdo politiką, kuri atspindi jų ideologiją.

Interviu Romanui Balmakovui iš "Epoch Times" Baudet sakė:

"Jie nori, kad taptume labiau priklausomi nuo tarptautinių tiekimo grandinių. Jie nori susilpninti Nyderlandų suverenumą ir autonomiją.

Be to, jie nori tęsti masinę imigraciją į Nyderlandus...... O jei ketinate į Nyderlandus - į labai mažą ir tankiai apgyvendintą šalį - atvežti daugiau žmonių, turėsite atimti žemę iš ūkininkų ir pastatyti ten namus. Tokia yra darbotvarkė. Paversti Nyderlandus milžinišku miestu."

Apie tai praneša "The Counter Signal": Baudė taip pat teigė, kad kairieji politikai naudojasi COVID pandemija, kad įgyvendintų savo globalistines ambicijas.

"Koronos politikos tikslas nėra visuomenės sveikatos apsauga..." - sakė jis praėjusiais metais.

"Visa tai tarnauja visiškai kitokiai dienotvarkei, dienotvarkei, kuri žymima tokiais terminais kaip "Didysis atstatymas" (The Great Reset) ir "Statykime geriau" (Build Back Better), dienotvarkei, kuri diegiama pasauliniu mastu ir, atrodo, laiko savo rankose visą pasaulį."

Teisės filosofė Eva Vlaardingerbroek taip pat pareiškė, kad Rutte's vyriausybės stumiama politika skirta ne klimato apsaugai, o grėsmingesnei darbotvarkei.

E. Vlaardingerbroek, kalbėdama su Fox News laidos vedėju Tuckeriu Carlsonu, sakė: "Tai, apie ką kalbama, yra Olandijos vyriausybės vogta mūsų ūkininkų žemė, ir jie tai daro prisidengdami išgalvota azoto krize, dėl kurios dauguma šių ūkininkų iš esmės visiškai pasitrauks iš verslo... Jie tai daro, nes nori gauti šių ūkininkų žemę ir nori joje apgyvendinti naujus imigrantus."

"Jie taip pat to nori, nes ūkininkai taip pat trukdo jiems įgyvendinti mums skirtus Didžiojo atsinaujinimo planus. Ūkininkai yra darbštūs, dievobaimingi ir ypač savarankiški žmonės, kurie tiesiog stovi skersai kelio jų globalistinei darbotvarkei."

Rutte neigia esąs ištikimas Didžiojo persitvarkymo darbotvarkei, nors ir nusiuntė Klausui Schwabui padėkos laišką už jo knygą "Didysis persitvarkymas", kurioje jos turinį vadina "viltinga geresnės ateities analize".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau