Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 20

Mėsos pabaiga? Olandijos "žalioji" politika verčia pieno gamintoją išnaikinti 95 proc. bandos

Naujos aplinkosaugos taisyklės Nyderlanduose grasina sunaikinti šalies galvijininkystės pramonę.

Vienas pienininkystės ūkininkas, vardu Martinas Neppelenbroekas (Martin Neppelenbroek), sako, kad vyriausybė tikisi, jog jis išnaikins 95 proc. savo bandos, todėl jam liks per mažai galvijų, kad galėtų išgyventi.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

"Aš negaliu tvarkyti ūkio iš penkių procentų", - liepos 7 d. interviu laikraščiui "The Epoch Times" teigė M. Neppelenbroekas. (Susiję su: "Gyvulininkystės ir augalininkystės tarnyba".

Neppelenbroekas sako, kad naujosios "žaliosios" taisyklės tikriausiai privers jį parduoti savo šeimos ūkį, t. y. jei kas nors norės jį pirkti.

"Atsižvelgdamas į taisykles, negaliu jo niekam parduoti", - apgailestauja jis. "Niekas nenori jo pirkti. [Bet] vyriausybė nori jį pirkti. Todėl, manau, jie ir turi tuos reglamentus."

EpochTV laidos "Facts Matter" vedėjas Romanas Balmakovas (Roman Balmakov) neseniai nuvyko į Nyderlandus ir pats įsitikino situacija. Tuomet jis kalbėjosi su Nepelenbruku apie tai, kaip naujosios taisyklės veikia jo ūkį.

Nyderlandų gamtos ir azoto politikos ministrė Kristianė van der Val (Christianne van der Wal) gali konfiskuoti ūkininkų, kurie nesilaiko bandų naikinimo reikalavimų, turtą

Vienas labai mažas teigiamas dalykas yra tai, kad ne kiekvienas ūkis susiduria su tokiais pat apribojimais kaip Neppelenbroek ūkis. Kitiems, priklausomai nuo situacijos, gali būti leista išlaikyti didesnę bandos dalį.

"Žmonės, gyvenantys toliau nuo teritorijų, saugomų pagal "Natura 2000" - Europos Sąjungos (ES) susitarimą dėl rūšių ir buveinių išsaugojimo - gali turėti daugiau galvijų", - rašo "Times".

"Taip yra todėl, kad Nyderlandų vyriausybės azoto oksidų ir amoniako išmetimo taisyklės yra susietos su vietovių artumu šioms saugomoms teritorijoms."

Nepaisant to, naujosios taisyklės yra juokingos ir nemoksliškos. Žmonija nuo seno be problemų augina galvijus, bet staiga mes turime patikėti, kad norint sustabdyti planetos "atšilimą", reikia nugaišinti daugumą karvių?

Netgi tokioje "žaliojoje" ekonomikoje, kokia šiuo metu yra Nyderlanduose, piliečiai pradeda suprasti, kad pasakojimas apie "klimato kaitą", kuriuo jie buvo maitinami visą gyvenimą, yra gudrybė, kuria siekiama panaikinti mėsą, uždusinti ekonomiką ir galiausiai išnaikinti jų šalį ir pasaulį.

Būtent tai ir reiškia "didysis persitvarkymas", t. y. kad būtų "atvėsinta" planeta ir viskas taptų "tvaru", reikės nutraukti daugelio žmonių gyvenimus.

Pasak pranešimų, Olandijos ūkininkams, atsisakiusiems laikytis naujųjų taisyklių, šalies gamtos ir azoto politikos ministrė Christianne van der Wal gali konfiskuoti jų turtą - šis titulas pats savaime yra juokingas.

"Visiems [Nyderlandų] ūkininkams nėra ateities", - perspėjo Nyderlandų vyriausybė.

Nepelenbroekų 70 hektarų ploto valdoje šiuo metu laikoma tik 130 melžiamų karvių. Jis priklausė jo šeimai pusę amžiaus, tačiau dabar jį ketinama sunaikinti iš žaliųjų rankų.

"Aš esu antroji karta", - sako jis.

Nepamirškite, kad Nyderlandai, nepaisant palyginti nedidelio ploto, yra didelė maisto ir kitų žemės ūkio produktų gamintoja. Šalis šiuo metu yra viena iš dešimties didžiausių maisto produktų eksportuotojų pasaulyje, turinti idealias klimato sąlygas įvairiai žemės ūkio produkcijai auginti.

"Tai delta, o klimatas nėra nei per karštas, nei per šaltas", - sako Neppelenbroekas. "Tai ideali vieta auginti."

"Negalima kaltinti tik vienos nedidelės grupės savo šalyje dėl aplinkos taršos", - priduria jis, turėdamas omenyje ūkininkus, kurie paprasčiausiai daro tai, ką ūkininkai daro jau tūkstančius metų: augina ir augina maistą žmonių maistui.

Daugiau naujausių žinių apie vyriausybės vykdomą išpuolį prieš maistą ir energetiką rasite svetainėje GreenTyranny.news.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau