Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 3

Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų". 

Kokia tai vėl pasaulinio makroekonominio ciklo dalis?

Šią savaitę paskelbtame "Bloomberg" pranešime teigiama, kad šis alus, pavadintas "NEWBrew", yra "šalies nacionalinės vandens agentūros PUB ir vietos amatininkų alaus daryklos "Brewerkz" bendras darbas". Pirmą kartą ši idėja buvo aptarta 2018 m., o šių metų balandį jis pagaliau buvo pradėtas pardavinėti. 

58 metų Chew Wei Lianas, neseniai paragavęs šio alaus, sakė "Bloomberg": "Aš rimtai negalėjau pasakyti, kad tai pagaminta iš tualetinio vandens. Neprieštaraučiau, kad jo būtų, jei jis būtų šaldytuve. Turiu omenyje, kad jo skonis kaip alaus, o aš mėgstu alų".

Kaip tai skambus patvirtinimas? Tai bent jau ne "Busch Light".

Aluje naudojamas Singapūro "NEWater" - šalies geriamasis vanduo, perdirbtas iš nuotekų. Pirmą kartą šis vanduo buvo pradėtas naudoti 2003 m. įgyvendinant projektą, kuriuo buvo siekiama "pagerinti salos vandens saugumą", sakoma pranešime. 

Joje taip pat teigiama, kad nuotekų perdirbimo į geriamąjį vandenį idėja "pastarąjį dešimtmetį sulaukia vis didesnio palaikymo, nes pasaulyje vis labiau trūksta gėlo vandens". 2,7 mlrd. žmonių visame pasaulyje bent vieną mėnesį per metus trūksta vandens. 

Vargu ar Singapūras yra pirmasis, bandantis imtis tokių pastangų. Tokios šalys kaip Izraelis taip pat įdiegė naudojamą technologiją į savo atsargas. Los Andželas ir Londonas taip pat ieško panašių technologijų diegimo būdų. 

Mičas Gribovas (Mitch Gribov), "Brewerkz" vyriausiasis aludaris, sakė apie vandenį: "NEWater puikiai tinka alaus gamybai, nes jo skonis neutralus. Vandens mineralinis profilis atlieka svarbų vaidmenį vykstant cheminėms reakcijoms alaus gaminimo metu".

Tačiau ne visi yra "parduoti" šiai idėjai. 22 metų studentas Low Yu Chen padarė išvadą: "Yra daugybė alaus rūšių. Jei norėčiau alaus, rinkčiausi ką nors, pagaminto iš įprasto vandens".

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau