Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 1

ES ambasadorius sako, kad Kinija turi valdyti pasaulį

Naujai paskirtas ES ambasadorius Kinijoje teigia, kad komunistinei Kinijai "būtina" "valdyti pasaulį".

Naujasis ambasadorius taip pat sakė, kad blokas palaikys nepriklausomos Taivano salos "susijungimą" su žemynine dalimi".

"ES gina ne Taivano nepriklausomybę, o taikų susijungimą. Manome, kad turėtų būti tik viena Kinija".

Apie tai praneša "Breitbart": Interviu Ispanijos laikraščiui "La Vanguardia" buvęs Ispanijos ambasadorius Japonijoje Jorge Toledo Albiñana išdėstė, atrodo, draugiškiausią per pastaruosius metus ES diplomato poziciją Kinijos komunistų partijos atžvilgiu, kritiškai prieštaraujančią kitiems pareiškimams dėl Taivano suvereniteto.

"ES gina ne Taivano nepriklausomybę, o taikų susivienijimą. Manome, kad turėtų būti tik viena Kinija", - sakė Albiñana.

Albiñana pakeis Nicolas Chapuis naujuoju ES ambasadoriumi Kinijoje rugsėjo 1 d. ir, jei pandemija leis, jis atvyks į Pekiną užimti savo pareigų.

Atsižvelgiant į tai, kad naujai paskirtas ES ambasadorius Pekine taip pat pareiškė, kad blokas nesutiks su komunistinės Kinijos invazija į salą ir taikys panašias sankcijas į tas, kurios buvo pritaikytos Rusijai po šių metų pradžioje įvykdytos plataus masto invazijos į Ukrainą, neaišku, kaip toks "susivienijimas" galėtų įvykti, atsižvelgiant į tai, kad Taivanas niekada nebuvo valdomas KKP ir turi savo demokratiškai išrinktą vyriausybę, kariuomenę, valiutą, rašto kalbą ir kultūrą.

Atsakydama į šiuos komentarus Taivano užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Joanne Ou sakė: "Taivanas niekada nebuvo Kinijos Liaudies Respublikos dalis. Taivano suverenitetas priklauso tik visiems Taivano gyventojams, ir tik Taivano gyventojai gali nuspręsti dėl Taivano ateities.

"Tai taip pat yra taikinga ir brandi demokratinė šalis, kuri su Europos Sąjunga dalijasi laisvės, demokratijos ir žmogaus teisių vertybėmis."

Ambasadoriaus komentarams prieštaravo ir šią savaitę Taipėjuje apsilankiusi ES Parlamento pirmininko pavaduotoja Nicola Beer, kuri yra viena iš aukščiausio rango ES pareigūnų, apsilankiusių Taibėjuje.

"Dabar atėjo metas tvirtai stoti Taivano pusėn", - sakė N. Beer, toliau apibūdindama Taivaną kaip "demokratijų šeimos" narį.

"Taivano žydėjimas yra ir Europos žydėjimas. Neužmerksime akių prieš Kinijos grasinimus Taivanui. Europa pavėlavo dėl Honkongo, mes nevėluosime dėl Taivano", - sakė ji. "Demokratiniame Taivane nėra vietos Kinijos agresijai. Kol kas esame karo Europoje liudininkai; nenorime, kad karas vyktų Azijoje".

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto