Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Rugpjūčio » 5

Paaugliui, kuriam buvo diagnozuotas "Ilgas Covid", iš tikrųjų buvo smegenų auglys

Paaugliui, kuriam buvo klaidingai diagnozuotas ilgas Covid, paaiškėjo, kad iš tikrųjų jis turėjo smegenų auglį, kai jo motina paprašė medikų rimtai atsižvelgti į jo simptomus.

Penkiolikmetis Kane'as Allcockas (Kane Allcock ) iš Češyro pradėjo kentėti nuo nuolatinės migrenos po to, kai gruodžio mėn. buvo patvirtintas COVID testas.

Jo motina sakė, kad "žinojo, jog kažkas negerai", ir balandį papasakojo slaugytojai apie įdubimą ant sūnaus galvos.

BBC praneša: Po to, kai Kane'as buvo paguldytas į ligoninę, jį ištiko priepuolis, o gydytojai aptiko didelį nevėžinį auglį.

Penkiolikmečiui teko atlikti tris operacijas Liverpulio Alder Hey ligoninėje, o gegužės mėnesį jis buvo išrašytas.

Ponia Allcock teigė, kad ankstesniais mėnesiais vežiojo jį pirmyn ir atgal pas gydytojus, nes galvos skausmai stiprėjo, tačiau neurologiniai stebėjimai jokių problemų neužfiksavo.

Šeimai buvo pasakyta, kad jas greičiausiai sukėlė ilgas Covid, tačiau Kane'as pradėjo sirgti ir sunkiai vaikščioti.

Balandžio mėnesį paauglys, ponia Allcock ir jos vyras Steve'as išvyko į Blackpool miestą, kur vyko futbolo turnyras su jo komanda Crewe FC, tačiau jis pasijuto per prastai, kad galėtų žaisti.

Jie parsivežė jį namo ir iš karto nuvežė į Krevo ligoninės Leitono skubios pagalbos skyrių, kur, atlikus kraujo tyrimus, ponia Allcock sakė, kad jiems buvo pasakyta, jog "jis vis dar kenčia tik nuo migrenos".

Tačiau ji pasikalbėjo su slaugytoja, kuri "atrodė, kad į mus žiūri rimčiau", ir Keinas buvo paguldytas į ligoninę.

Gydytojai nustatė, kad jo smegenyse susikaupė spaudimas dėl skysčių pertekliaus ir auglio, todėl Liverpulyje buvo atlikta skubi operacija.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau