Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 7

Vyriausybės duomenų bazėje atskleista, kad įdiegus "Jab" vėžio atvejų padaugėjo 10 000 proc.

Remiantis naujausiais CDC pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemos (VAERS) duomenimis, po eksperimentinių COVID-19 skiepų vartojimo pradžios pranešimų apie vėžį padaugėjo 10 661,4 %.

Leidinio "Health Impact News" redaktorius Brajanas Šilhavis (Brian Shilhavy) atsekė savo žingsnius ieškant vyriausybinių duomenų ir pateikė nuorodas į įvairių savo išvadų dokumentus.

Pirmiausia užklausęs apie "dažniausiai pasitaikančius vėžio atvejus, [apie kuriuos] buvo pranešta po COVID-19 vakcinų", jis rado "837 vėžio atvejus, įskaitant 88 mirties atvejus, 66 negrįžtamą neįgalumą ir 104 gyvybei pavojingus atvejus".

Lifesitenews.com praneša: Jis pabrėžė, kad net ir šie skaičiai nėra išsamūs, o VAERS duomenų bazė negali atlikti didesnės "VISŲ VAERS sąrašuose nurodytų vėžio atvejų" paieškos pagal šią COVID skiepų kategoriją.

"Naudodamas lygiai tokius pačius vėžio paieškos terminus, - rašė jis, - tada ieškojau VISŲ FDA patvirtintų vakcinų per pastaruosius 30 metų ir radau tik 140 pranešimų apie vėžio atvejus (Šaltinis)."

"Šis rezultatas yra už 360 mėnesių (30 metų), o apie 837 atvejus po eksperimentinių COVID-19 vakcinų pranešta vos per 20 mėnesių, nuo COVID-19 skiepų išplatinimo, prasidėjusio 2020 m. gruodį", - rašė Shilhavy.

"Tai yra 10 661,4 proc. daugiau!" - apibendrino jis.

Shilhavy, kurio organizacija įsikūrusi Teksase, taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad nemažai duomenų bazėje esančių vėžio atvejų buvo jaunų žmonių - nuo 12 metų iki daugelio 20-mečių jaunų suaugusiųjų.

Praėjusių metų spalį Švedijos laboratorijoje atlikto tyrimo metu nustatyta, kad su COVID-19 liga ir jos eksperimentinėmis vakcinomis siejamas baltymas smaigalys patenka į ląstelių branduolį ir smarkiai trikdo DNR pažeidimų taisymo funkcijas, todėl pažeidžia žmogaus adaptyvųjį imunitetą ir galbūt skatina vėžinių ląstelių formavimąsi.

2021 m. kovo mėn. sertifikuotas patologas daktaras Ryanas Cole'as (Ryan Cole) pranešė, kad pastebi masinį įvairių autoimuninių ligų ir vėžio atvejų "pagausėjimą" tarp pacientų, kurie buvo skiepyti COVID vakcina.

"Nuo sausio 1 d. laboratorijoje matau 20 kartų daugiau endometriumo vėžio atvejų nei kasmet", - sakė jis.

Kalbant apie bendrą adaptyvųjį imunitetą, Cole'as apibūdina, kad "po vakcinos vartojimo sumažėja T ląstelių žudikių", kurios "sulaiko visus kitus virusus", todėl pacientas tampa imlus įvairioms ligoms.

Sausio mėn. trijų "apdovanotų aukšto rango karių, kurie yra gydytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnai", prisiekusiųjų deklaracijose, už kurias taikoma melagingų parodymų davimo bausmė, nutekinti duomenys parodė, kad JAV kariuomenėje pradėjus naudoti COVID vakciną labai padaugėjo dešimčių ligų.

Tarp šių ligų buvo:

  • Persileidimų - 279 % daugiau,
  • Hipertenzija (aukštas kraujospūdis): (aukštas kraujospūdis): 2 281 proc. daugiau,
  • Nervų sistemos ligos: 1 048 proc. daugiau, ir
  • Vėžys: 296 % daugiau.

Liepos 29 d. CDC paskelbtuose VAERS duomenyse nurodyta, kad nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2022 m. liepos 22 d. Jungtinėse Valstijose po eksperimentinių COVID-19 geno pagrindu sukurtų vakcinų injekcijų iš viso įvyko 1 357 937 nepageidaujami įvykiai, įskaitant 29 790 mirčių ir 247 686 sunkius sužalojimus.

Tarp jų taip pat yra 55 719 nuolatinio neįgalumo atvejų, 50 739 miokardito ir (arba) perikardito atvejai ir 14 374 užregistruoti juostinės pūslelinės atvejai.

Kadangi tokie skaičiai pagrįsti savanoriškais pranešimais, svarbu pažymėti, kad labai tikėtina, jog jie yra tik "ledkalnio viršūnė", kalbant apie tikruosius skaičius.

2010 m. Harvardo universiteto atliktas tyrimas, kurį užsakė Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamentas (HHS), atskleidė, kad "mažiau nei 1 % nepageidaujamų vakcinų reiškinių" yra pranešama VAERS, o vakcinų gamintojas Connaught Laboratories konfidencialiame tyrime apskaičiavo, kad apie nepageidaujamus reiškinius pranešama mažiausiai penkiasdešimt kartų mažiau.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau