Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 19

Didžiausia ligoninių sistema PANAIKINA populiarų medicininį pranešimą apie greitą Creutzfeldt-Jakob ligos progresavimą dvigubai skiepytam

Didžiausios JAV pelno siekiančios ligoninių sistemos administratoriai neseniai PANAIKINO populiarią medicininę ataskaitą, kurią pateikė jų pačių gydytojai. Medicininėje ataskaitoje buvo išsamiai aprašytas greitas Creutzfeldto-Jakobo ligos (CJD) progresavimas 64 metų pacientui.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Tos pacientės vardas ir pavardė - Cheryl Cohen. Ji susirgo sunkia CJD (neurodegeneracine smegenų liga) netrukus po to, kai pavartojo "Pfizer" mRNA "Covid" vakciną. Ją gydė keli gydytojai, kurie apie jos atvejį pranešė "HCA Healthcare" puslapiui "Scholarly Commons".

Medikų bendruomenė tiria retą su vakcina susijusios Creutzfeldto-Jakobo ligos (CJD) atvejį

HCA Healthcare valdo 186 ligonines ir prižiūri apie 2 000 sveikatos priežiūros įstaigų, įskaitant skubios pagalbos centrus, skubios pagalbos kabinetus, chirurgijos centrus ir gydytojų klinikas. Jų puslapyje "Scholarly Commons" (Mokslinės bendrybės) pristatomas HCA gydytojų akademinis darbas, kuriuo siekiama geriau suprasti retas ligas ir įprastas gydytojų gydomas problemas. HCA šį puslapį vadina "bendru, atviros prieigos šaltiniu, sukurtu siekiant atrasti ir pristatyti mūsų indėlį į medicinos žinias".

Ponios Cohen medicininė ataskaita tapo populiari HCA puslapyje ir buvo daugiausiai parsisiųsta ataskaita puslapyje po to, kai ji buvo paskelbta 2022 m. kovo pabaigoje. Medicininė ataskaita tapo populiari, nes ją gydę gydytojai manė, kad liga buvo susijusi su neseniai atliktu skiepijimu covid-19 vakcina. HCA Floridos Aventūros ligoninės gydytojai domėjosi vakcinos sąsajomis, tačiau esą negalėjo pateikti pakankamai išsamių įrodymų, kad vakcina buvo neabejotina priežastis. Ataskaita, kuriai vadovavo daktarė Andrea Folds, vadinosi "Sporadinė Creutzfeldto-Jakobo liga po antrosios "Pfizer-BioNTech COVID-19" vakcinos dozės gavimo".


Floridos gydytojai buvo susirūpinę dėl šio atvejo, nes jis buvo nepanašus į kitus. Liga progresavo neįprastai greitai. Kai poniai Cohen buvo atliktas tyrimas, jai nustatytas neįprastai didelis T-tau baltymo kiekis, bylojantis apie greitą neurodegeneraciją. Šiuo metu gydytojai rengia ilgą atvejo ataskaitą tarpusavio vertinimui.

 

Ligoninių sistema palaidojo medicininę ataskaitą apie neseniai paskiepyto paciento Creutzfeldto-Jakobo ligą

Užuot rimtai pažvelgę į šį klausimą, HCA administratoriai 2022 m. birželio mėn. ataskaitą ištrynė. Dabar nuoroda į medicininę ataskaitą grąžina klaidos pranešimą. HCA atstovė spaudai Meghan Stanford pakomentavo medicininės ataskaitos pašalinimą. Ji sakė, kad HCA administratoriai buvo susirūpinę dėl ataskaitos populiarumo. "Pastebėję neįprastai didelį atsisiuntimų skaičių, laikinai ją pašalinome, kad įsitikintume, jog tai nėra technologinė svetainės problema", - rašė M. Stanford. "Patvirtinome, kad technologinių problemų nėra, todėl netrukus planuojame vėl patalpinti plakatą svetainėje."

Dabar jau cenzūruotoje medicininėje ataskaitoje išsamiai aprašyti ponios Cohen simptomai, kurie prasidėjo panikos priepuoliais 2021 m. gegužės 5 d. Simptomai prasidėjo praėjus vos dviem savaitėms po to, kai ji išgėrė antrą "Pfizer" injekciją. Mažiau nei per trisdešimt dienų staigūs panikos priepuoliai moteriai virto visišku degeneraciniu smegenų sutrikimu, vadinamu Creutzfeldto-Jakobo liga. Ji staiga nebegalėjo savimi pasirūpinti ir dėl to buvo paguldyta į ligoninę. Liepos 22 d. ji mirė, praėjus vos 11 savaičių nuo pirmųjų simptomų atsiradimo.

CJD yra prioninė liga, kuri pasireiškia, kai smegenyse esantys baltymai neteisingai pasiskirsto ir tampa nenaudingi. CJD kasmet suserga vienas iš milijono žmonių. Nors gali būti, kad ponia Cohen būtų susirgusi šia liga nepriklausomai nuo skiepijimo nuo kovidų vakcinos, čia išlieka svarbus mechanizmas, kurį reikia ištirti, ypač dėl to, kad kovidų vakcinos sutrikdo baltymų sintezę ir įveda svetimą, uždegimą sukeliantį toksiną neįprastu poveikio būdu. Dabar yra įrodymų, kad mRNA lengvai nesuyra, kaip iš pradžių buvo sakoma gydytojams. Spyglių baltymų sintezė gali tęstis ilgiau, nei iš pradžių tikėtasi, todėl spyglių baltymai kaupiasi kraujyje ir toli esančiuose organuose. Yra tikimybė, kad skiepijimas mRNA gali sukelti neteisingą baltymų sulankstymą ir lewy kūnelių susidarymą, dėl to smegenyse gali išsivystyti prionai.

Tai išsamiau paaiškinta Dr. Bart Classen straipsnyje "COVID-19 RNR pagrindu sukurtos vakcinos ir prioninės ligos rizika". Dr. Jessica Rose taip pat išsamiau aptaria šios ligos mirtinumą ir naujus CJD atvejus, apie kuriuos pranešama vakcinų nepageidaujamų reiškinių pranešimo sistemai. Dr. Stephanie Seneff ir Gregas Nighas (Greg Nigh) taip pat aptaria CJD kaip galimą nenumatytą covid-19 mRNA vakcinacijos pasekmę. Naujausios informacijos apie CJD ir covid-19 vakcinas ieškokite čia surinktuose nuolatiniuose pranešimuose ir moksliniuose tyrimuose.

Šaltiniai:

AlexBerenson.com

Planet-Today.com

SciVisionPub.com [PDF]

JessicaR.substack.com

DPBH.nv.gov [PDF]

Prions.rip

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau