Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 23

Kodėl jums nesiseka meilėje: 3 neakivaizdžios priežastys

Visos šios priežastys yra psichologinės nuostatos, kurios valdo mintis, reakcijas ir veiksmus. Ir kol jų nepakeis kiti, norimi pokyčiai neįvyks...

Kai nesėkmės susijusios su meilės santykiais, tai ypač vargina: "Ką, aš blogiausias?..."

Kai kurios moterys dėl visų nesėkmių bando kaltinti vyrus, kurie dėl savo atkaklios prigimties negali sustabdyti savo pasirinkimo dėl vienos merginos. Kiti karštligiškai stengiasi tobulėti treniruočių, kosmetinių procedūrų ir asmeninio augimo mokymų pagalba. Ir pirmuoju, ir antruoju atveju nepasiekiama norimų rezultatų. Pirmasis, nes kaltinimai ir įtarinėjimai niekada neturi teigiamo poveikio jokioje gyvenimo srityje, o antrasis taip pat nepavyksta, nes chroniškos nesėkmės meilėje dažniausiai nutinka dėl tam tikrų psichologinių priežasčių.

Pirmoji priežastis - nerealūs reikalavimai.

Jie gali būti perdėti arba prieštaringi ir dažnai primena kai kurių darbdavių reikalavimus, kurie ieško kandidatų, turinčių aukštąjį išsilavinimą ir ne mažesnę kaip dešimties metų darbo patirtį, o pareiškėjo amžius neturėtų viršyti 30 metų.

Kuo sėkmingesnė moteris yra profesinėje veikloje, tuo daugiau reikalavimų ji kelia savo būsimam partneriui. Ji nori šalia savęs matyti tik tą, kuris pasiekė daugiau sėkmės nei ji: turtus, šlovę, aukštas pareigas, ir pageidautina, kad "ligos istorijoje" nebūtų buvusių žmonų, vaikų, alimentų ir paskolų.

Toks požiūris iš esmės klaidingas, nes laimingus santykius ji turi kurti ne su butu, profesija ar lagaminu pinigų, o su vyru, kuris visa tai pasiekė. Tačiau iš tiesų svarbius dalykus - psichologinį suderinamumą, asmenines savybes, gebėjimą eiti į kompromisus - moteris nustumia į šalį kaip nesvarbius, bet jai teks su jais gyventi.

Ir kiekvienas daug gyvenime pasiekęs vyras nesėdėjo kaip atsiskyrėlis ir nelaukė "savo vienintelės". Jį supa tokie pat plėšrūnai kaip ji pati, būrys gražuolių ryklių, svajojančių apie "pirmąjį vaikiną kaime". Toks vyras tampa prestižiniu trofėjumi, o tas, kurį jis gaus, visai nesulauks šventinės kasdienybės, nes rykliai niekada nepalieka savo pamėgto grobio ramybėje, nepaisydami žmonų ir vaikų.

Antroji priežastis - "Greičiau, greičiau".

Mergina taip stipriai nori "ištekėti", kad jai net nebesvarbu, su kuo tai padaryti. Kai kurioms mergaitėms ši idėja tampa itin vertinga. Kartais tam įtakos turi tėvų požiūris, kartais - siekis pakelti savo statusą. Ypač dažnai noras ištekėti kyla tada, kai draugės ištekėjo viena po kitos, o kai kurios - jau antrą kartą, ir niekas niekada jai nepasiūlė.

Mergina pradeda atkakliai spausti savo partnerį, kelia pykčio priepuolius, skandalus ir bando sukelti gailesčio jausmą. Tačiau isteriškas elgesys ir tikslingas stumdymasis tik atbaido vyrus. Arba vyras iš pradžių neketino tuoktis, o jei ir ketino, tai ne šiuo metu, kai santykiai ir taip per daug sudėtingi ir kupini nuoskaudų bei nuoskaudų.

Ratas užsidaro, moteris priekaištauja vyrui, kad jis nenori vesti, jis sako, kad ji per daug jį spaudžia ir jis nori pats priimti sprendimą, o moteris atsako, kad jei ji jo nespaus, jis niekada nenuspręs vesti. Ir taip toliau, kol kas nors nepradeda judėti ir neišeina iš rato.

Trečioji priežastis - nelaimingas scenarijus

Kai maža mergaitė priima tvirtą sprendimą, jis yra rimtas. Puikus pavyzdys - Anglijos karalienė Elžbieta I, kuri dar būdama vaikas nusprendė nesituokti, kad vėliau vyras nenukirstų jai galvos. Gana protingas ketinimas, kai tavo tėvas yra pats Henrikas VIII. Tai vaikystės noras, kuris galbūt jau tvirtai pamirštas, bet niekada nebuvo atšauktas.

Ir mergaitė, kuri taip elgėsi, kai jos tėtis skriaudė jos motiną, šį scenarijų įgyvendina, kai sutinka savo antrąją pusę, ir viskas krypsta sėkmingos santuokos link. Netikėtai visiems, o dažnai ir jai pačiai, santykiai nutrūksta. Tada tai pasikartoja, su kitu partneriu, ir vėl. Nes ji sutiko su tokiu gyvenimo scenarijumi.

Psichologinių programų panaikinimas

Visi šie trys dalykai yra psichologinės nuostatos, kurios valdo jos mintis, reakcijas ir veiksmus. Jei jų nepakeis kiti, niekas neveiks, norimi pokyčiai neįvyks. Svarbu suvokti, kad nesėkmės priežastis yra ne išorinis, o vidinis požiūris. Būtina iš naujo peržvelgti prioritetus, suprasti, kas trukdo ir kas neturi nieko bendra su mylimu žmogumi ir gyvenimu kartu su juo.

Tobulų žmonių nebūna, ir vyras neturėtų atitikti jūsų išpūstų lūkesčių, kaip ir jūs neturėtumėte atitikti kieno nors kito minties, kad "laikas tuoktis". Galbūt nesugebėsite patys perrašyti savo gyvenimo scenarijaus, tada teks kreiptis profesionalios pagalbos, bet ir tai dabar nėra problema.

Dar svarbiau suprasti, kad laimė yra dvasinė būsena ir nepriklauso nuo žiedo ant piršto ar vyro šalia jūsų buvimo ar nebuvimo.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau