- 24.08.2022
- 0.0 Reitingas
- 699 Peržiūros
- Komentarai
Neseniai atliktas tyrimas rodo, kad beveik 70 % romantiškų santykių prasidėjo kaip draugystė. Ir nors šansai tikrai dideli, yra daug niuansų. Suprasti jausmus draugui nėra taip paprasta, kaip tai aprašo meilės romanų autoriai. O jei jis nesijaučia taip pat? Ką darysite, jei jis į jūsų jausmus neatsakys? Kaip reaguos jūsų draugai? Išsiaiškinkime, ką daryti, jei įsimylėjote draugą.
Suprasti savo jausmus
Prieš ką nors darant svarbu suprasti savo jausmus. Norėdami nuraminti nervus ir elgtis užtikrintai, užduokite sau šiuos klausimus:
- ar jūsų jausmai susiję su emocine ar seksualine sritimi? Ar abiem?
- Ar jūsų jausmai jau kurį laiką auga?
- Kada pastebėjote, kad jus traukia draugas?
- Ko norėtumėte iš šių santykių, jei jie tęstųsi?
- Ar nusivilsite, jei nepasiseks?
- Ar galėtumėte toliau su juo draugauti, jei romantiški santykiai nesusiklostys?
Nustatyti, ar jausmai abipusiai
Dabar, kai supranti, kaip jautiesi, reikia susitvarkyti su draugu. Kartais tai akivaizdu – vyras flirtuoja, stengiasi dėl jūsų ką nors padaryti, mieliau būna arčiau jūsų, kai būnate kartu su bendrais draugais ir pan. Kitais atvejais suprasti jo požiūrį į jus gali būti gana sudėtinga užduotis. Norėdami nustatyti, ar jausmai abipusiai, galite atlikti šiuos veiksmus.
1) Pakvieskite jį praleisti laiką kartu. Tegul proga būna draugiška – pavyzdžiui, turite papildomą bilietą į kiną. Jokio spaudimo, tai ne pasimatymas. Bet tai suteiks jums galimybę praleisti laiką su juo ir stebėti.
2) Atidžiai analizuokite, kaip jis elgiasi šalia jūsų. Ar jis išreiškia kažkokius akivaizdžius simpatijos ženklus, bet jūs jų tiesiog nepastebite? Ypatingą dėmesį atkreipkite į tai, ar jis elgiasi kaip įprasta, ar kitaip. Ar buvo koketavimo? O gal tai tik draugiškumas?
3) Pakalbėkite su juo. Galite kalbėdamos pasitelkti užuominas, o jei jaučiatės drąsiai, galite tiesiai paklausti, ką jis mano. Leiskite jam žinoti, ką jaučiate jam ir sužinokite jo nuomonę.
Pakalbėti su kuo nors apie tai
Nesvarbu, ar suprantate jo jausmus, ar nesuprantate, pokalbis su kuo nors apie šią keblią situaciją bus naudingas, prieš priimant lemtingą sprendimą. Norite judėti į priekį, ar ne? Galite pasikalbėti su draugu, šeimos nariu ar psichologu. Žmogui naudinga žinoti, apie ką jūs kalbate, bet geriau, kad jis būtų pakankamai emociškai nutolęs nuo jūsų, kad išvengtumėte šališkumo.
Nuspręsti, ar draugystė verta aukos
Net jei esate tikri, kad jausmas yra abipusis, negalite garantuoti, kaip klostysis jūsų santykiai. Svarbu apsvarstyti visas galimybes. Visos draugų, tapusių įsimylėjėliais, istorijos gali baigtis pagal keturis scenarijus.
- Jūs abu jaučiatės taip pat, todėl pradeda romantinius santykius.
- Abu jaučiatės vienodai, bet nusprendžiate išsiskirti arba likti draugais.
- Jūsų draugas nesijaučia taip pat, bet jūsų draugystė lieka tokia pati.
- Jūsų draugas nesijaučia taip pat, bet jūsų draugystė pasidaro keista arba iš viso nutrūksta.
Pagalvokite apie šiuos scenarijus. Ar galėtumėte susidoroti su atmetimu ir nusivylimu? Jei taip, tada jūs neturite ko prarasti. Jei ne, turite nuspręsti, ar jausmai pakankamai stiprūs, kad rizikuotumėte draugyste.
priekavos.lt
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau