Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 24

Ką daryti, jei įsimylėjote draugą?

Neseniai atliktas tyrimas rodo, kad beveik 70 % romantiškų santykių prasidėjo kaip draugystė. Ir nors šansai tikrai dideli, yra daug niuansų. Suprasti jausmus draugui nėra taip paprasta, kaip tai aprašo meilės romanų autoriai. O jei jis nesijaučia taip pat? Ką darysite, jei jis į jūsų jausmus neatsakys? Kaip reaguos jūsų draugai? Išsiaiškinkime, ką daryti, jei įsimylėjote draugą.

Suprasti savo jausmus

Prieš ką nors darant svarbu suprasti savo jausmus. Norėdami nuraminti nervus ir elgtis užtikrintai, užduokite sau šiuos klausimus:

  • ar jūsų jausmai susiję su emocine ar seksualine sritimi? Ar abiem?
  • Ar jūsų jausmai jau kurį laiką auga?
  • Kada pastebėjote, kad jus traukia draugas?
  • Ko norėtumėte iš šių santykių, jei jie tęstųsi?
  • Ar nusivilsite, jei nepasiseks?
  • Ar galėtumėte toliau su juo draugauti, jei romantiški santykiai nesusiklostys?

Nustatyti, ar jausmai abipusiai

Dabar, kai supranti, kaip jautiesi, reikia susitvarkyti su draugu. Kartais tai akivaizdu – vyras flirtuoja, stengiasi dėl jūsų ką nors padaryti, mieliau būna arčiau jūsų, kai būnate kartu su bendrais draugais ir pan. Kitais atvejais suprasti jo požiūrį į jus gali būti gana sudėtinga užduotis. Norėdami nustatyti, ar jausmai abipusiai, galite atlikti šiuos veiksmus.

1) Pakvieskite jį praleisti laiką kartu. Tegul proga būna draugiška – pavyzdžiui, turite papildomą bilietą į kiną. Jokio spaudimo, tai ne pasimatymas. Bet tai suteiks jums galimybę praleisti laiką su juo ir stebėti.

2) Atidžiai analizuokite, kaip jis elgiasi šalia jūsų. Ar jis išreiškia kažkokius akivaizdžius simpatijos ženklus, bet jūs jų tiesiog nepastebite? Ypatingą dėmesį atkreipkite į tai, ar jis elgiasi kaip įprasta, ar kitaip. Ar buvo koketavimo? O gal tai tik draugiškumas?

3) Pakalbėkite su juo. Galite kalbėdamos pasitelkti užuominas, o jei jaučiatės drąsiai, galite tiesiai paklausti, ką jis mano. Leiskite jam žinoti, ką jaučiate jam ir sužinokite jo nuomonę.

Pakalbėti su kuo nors apie tai

Nesvarbu, ar suprantate jo jausmus, ar nesuprantate, pokalbis su kuo nors apie šią keblią situaciją bus naudingas, prieš priimant lemtingą sprendimą. Norite judėti į priekį, ar ne? Galite pasikalbėti su draugu, šeimos nariu ar psichologu. Žmogui naudinga žinoti, apie ką jūs kalbate, bet geriau, kad jis būtų pakankamai emociškai nutolęs nuo jūsų, kad išvengtumėte šališkumo.

Nuspręsti, ar draugystė verta aukos

Net jei esate tikri, kad jausmas yra abipusis, negalite garantuoti, kaip klostysis jūsų santykiai. Svarbu apsvarstyti visas galimybes. Visos draugų, tapusių įsimylėjėliais, istorijos gali baigtis pagal keturis scenarijus.

  • Jūs abu jaučiatės taip pat, todėl pradeda romantinius santykius.
  • Abu jaučiatės vienodai, bet nusprendžiate išsiskirti arba likti draugais.
  • Jūsų draugas nesijaučia taip pat, bet jūsų draugystė lieka tokia pati.
  • Jūsų draugas nesijaučia taip pat, bet jūsų draugystė pasidaro keista arba iš viso nutrūksta.

Pagalvokite apie šiuos scenarijus. Ar galėtumėte susidoroti su atmetimu ir nusivylimu? Jei taip, tada jūs neturite ko prarasti. Jei ne, turite nuspręsti, ar jausmai pakankamai stiprūs, kad rizikuotumėte draugyste.

priekavos.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau