Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 2

Vakcinų pramonė net nebesivargina išbandyti naujų kovidinių skiepų prieš paleisdama juos į visuomenę...

Mums sakoma, kad naujausios sudėties Vuchano koronaviruso (Covid-19) "stiprinamoji" injekcija, skirta "Omicron" (Moronic) subvariantui, yra paruošta viešam paskelbimui, nors šis paslaptingas mišinys niekada nebuvo išbandytas saugumo požiūriu.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Remiantis pranešimais, vakcinų pramonė nusprendė nebaigti injekcijų bandymų su žmonėmis prieš prašydama JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) jas patvirtinti. Panašu, kad FDA visiškai pritaria šiam planui.

Užuot laukusi, kol bus nustatyta, kaip šios injekcijos veikia tikrus žmones, FDA ketina tiesiog atsitiktinai paimti kitų injekcijų su gyvūnais tyrimų duomenis ir išduoti leidimą naujoms kovidų stiprinamosioms injekcijoms.

"Dabartinių mRNA Kovid-19 vakcinų, kurios buvo suleistos milijonams asmenų, realaus pasaulio duomenys rodo, kad šios vakcinos yra saugios", - tviteryje pareiškė dabartinis FDA komisaras Robertas Kalifas (Robert Califf).

Paprašius pateikti daugiau komentarų, FDA nurodė klausytojams Califfo tviterio žinutę ir "Twitter" puslapį. (Susiję su šiuo pranešimu: Europos Sąjunga ir Pasaulio sveikatos organizacija įspėjo, kad kovidų "stiprinamieji" skiepai yra pavojingi.)

Kai net Paulas Offitas pasisako, žinote, kad jau peršokote ryklio slenkstį.

FDA laikosi tokio paties požiūrio tvirtindama sezoninio gripo skiepus, kurie kasmet keičiasi priklausomai nuo to, kokia, vyriausybės teigimu, yra svarbiausia cirkuliuojanti padermė.

Užuot rėmusis patikimais moksliniais duomenimis apie kiekvieną atskirą injekcijos rūšį, FDA tiesiog daro prielaidą, kad kiekviena nauja injekcijos formulė yra tokia pati, kaip ir visos kitos: visiškai "saugi ir veiksminga".

"Man nemalonu, kad mes judėtume į priekį - kad duotume milijonus ar dešimtis milijonų dozių žmonėms - remdamiesi pelės duomenimis", - sakė Paulas Offitas (Paul Offit,), FDA patarėjas ir Filadelfijos vaikų ligoninės Vakcinų mokymo centro direktorius.

Kaip galite prisiminti iš ankstesnių pranešimų, Polas Offitas "For Profit" jau seniai yra didelis vakcinų šalininkas. Kartą jis pareiškė, kad vaikas vienu metu gali gauti 10 000 vakcinos dozių ir jam viskas bus gerai.

Tačiau tai buvo prieš operaciją "Warp Speed". Dabar Offitas kalba kaip ir daugelis iš mūsų, reikšdamas sumišimą dėl naujų žaidimo taisyklių, pagal kurias, kalbant apie naujas injekcijas, nereikia atlikti jokių tyrimų.

Offitas pritaria tam, kad skiepai nuo gripo nebūtų testuojami, nes, pasak jo, gripo štamai mutuoja per greitai, kad didžioji farmacija galėtų suspėti. Jis nepritaria idėjai, kad FDA tiesiog patvirtintų preparatus, remdamasi mažais bandymais arba visai jų neatlikdama.

Mums buvo pasakyta, kad FDA ne tik nereikalaus naujų klinikinių tyrimų su žmonėmis, bet ir nešaukia savo patariamųjų narių, kurie paprastai įvertintų duomenis ir pateiktų atitinkamas rekomendacijas.

Kalifas savo tviterio žinutėje nurodė, kad FDA atšaukė patariamosios grupės posėdį, teigdama, kad neturi daugiau klausimų dėl šūvio, dėl kurių reikėtų jį surengti.

"Mes kelis kartus patvirtinome procesą ir toliau gaminame saugias ir veiksmingas vakcinas nuo Covid-19", - pareiškė "Pfizer" atstovė spaudai, prisijungdama prie tą patį pareiškimą pateikusios "Moderna".

Paprastam žmogui tai reiškia, kad JAV vyriausybė vėl kiš į gerklę eksperimentinius nuodus - tik šį kartą tie nuodai net nebus bandomi, kaip (tarsi) buvo bandoma pirmajame etape.

"Jei lauktume klinikinių tyrimų rezultatų, ačiū jums, gautume juos pavasarį", - skundėsi Vanderbilto universiteto medicinos centro medicinos profesorius Viljamas Šafneris (William Schaffner), nebalsuojantis kaip panašaus JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) komiteto atstovas.

"Klinikiniams tyrimams atlikti reikia laiko. Tai tik ankstesnės vakcinos, kurią naudojome, atnaujinimas".

Daugiau naujausios informacijos apie vis dar tebesitęsiantį Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" stūmimą galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau