Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 2

"Ekspertai" vis dar neatsisako skiepų įpareigojimų

Dr. Gilbertas Berdinas (Gilbert Berdine) iš Teksaso technikos universiteto Sveikatos mokslų centro ir Ryanas McMakenas (Ryan McMaken) aptaria politikos formuotojų argumentus dėl vakcinų įpareigojimų per pastaruosius dvejus metus. Ar kas nors iš šių politikos formuotojų pripažins, kad padarė klaidų?]

Ryanas McMakenas: Šį mėnesį Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) gerokai sumažino savo rekomendacijas dėl karantino ir socialinio atsiribojimo. Dabar jis taip pat pateikia tas pačias rekomendacijas "nepriklausomai nuo skiepijimo būklės". Kitaip tariant, CDC dabar akivaizdžiai nelaiko paskiepytų žmonių mažesniu pavojumi visuomenės sveikatai nei neskiepytų. Ką tai mums sako apie tai, kokia šiuo metu yra skiepijimo įpareigojimų, kaip viešosios politikos, vertė?

Dr. Gilbertas Berdine'as: Vakcinavimo įpareigojimai buvo grindžiami prielaidomis. Buvo daroma prielaida, kad vakcina apsaugo nuo infekcijos ir viruso perdavimo. Įgaliojimai buvo pateisinami kaip skiepytų žmonių apsauga nuo neskiepytų. Naujojoje CDC politikoje pripažįstama, kad ši prielaida buvo klaidinga. CDC pripažįsta, kad natūralus imunitetas, susidūrus su virusu anksčiau, yra bent jau toks pat veiksmingas, kaip ir skiepai, siekiant išvengti vėlesnio užsikrėtimo. CDC pripažįsta, kad paskiepyti žmonės gali platinti ligą ne mažiau nei neskiepyti. Naujojoje politikoje taip pat pripažįstama, kad šiuo metu didžioji dauguma žmonių yra turėję sąlytį su viruso antigenu natūraliu būdu arba skiepijant. Atsižvelgdama į dabartines žinias apie covid-19, CDC šiuo metu nebegali pagrįsti įpareigojimo skiepyti remiantis visuomenės apsauga nuo neskiepytų žmonių.

RM: Tačiau JAV vyriausybė vis dar nustato skiepų įpareigojimus. JAV kariuomenės biurokratija vis dar grasina priverstinai atleisti atsisakančius skiepytis tarnybos narius, o tenisininkas Novakas Džokovikas (Novak Djokovik), matyt, negali įvažiuoti į šalį be skiepijimą patvirtinančio dokumento. Kuo tai moksliškai pagrįsta?

GB: Nėra jokio mokslinio pagrindo įpareigoti skiepytis. Neskiepyti žmonės nekelia pavojaus skiepytiems žmonėms. Tai pripažįsta ir CDC. Vienintelis galimas skiepų įpareigojimo pagrindimas yra paternalistinis argumentas, kad žmones reikia apsaugoti nuo jų pačių sprendimų. Su laisvais žmonėmis neturėtų būti elgiamasi kaip su naminiais gyvūnais. Tai veda prie kito klausimo, ar yra mokslinių įrodymų, kad vakcina gelbsti gyvybes.

RM: Anksčiau esate pažymėjęs, kad privalomųjų skiepų nauda visuomenės sveikatai visada buvo labai ribota, o norint išvengti nedidelio mirčių skaičiaus, reikėjo labai daug vakcinos dozių. Ar taip yra ir dabar?

GB: Anksčiau esu pažymėjęs, kad norint išvengti vienos mirties, kai vakcinos buvo pradėtos gaminti remiantis pirminiais "Pfizer" tyrimais, reikėjo labai daug vakcinų dozių. Laikui bėgant vakcinos veiksmingumas, siekiant išvengti hospitalizacijos dėl kovarozei būdingų susirgimų, intensyviosios terapijos skyrių priežiūros dėl kovarozei būdingų susirgimų ir mirčių dėl kovarozei būdingų susirgimų, sumažėjo, todėl skaičius, kurį reikia paskiepyti, kad būtų išvengta vienos mirties, yra didesnis nei tada, kai pranešiau apie šį klausimą. Tuo metu, kai vakcinos buvo pradėtos naudoti, rizika buvo nežinoma, atsižvelgiant į nedidelį bandymuose dalyvavusių žmonių skaičių. Dabar turime duomenų apie nepageidaujamus vakcinos reiškinius. VAERS duomenų bazė buvo sukurta siekiant nustatyti naujų vakcinų nepageidaujamus reiškinius, kurių nebuvo pastebėta per pirminius bandymus. Tačiau į didžiulį VAERS duomenų bazės signalą nebuvo atsižvelgta. Gyvybės draudimo pramonė viešai paskelbė, kad 2021 m. mirčių skaičius gerokai viršijo aktuarinių duomenų lūkesčius. CDC praneša apie didelį skaičių perteklinių mirčių 2021 m., kurios išliko ir 2022 m. Šių perteklinių mirčių negalima paaiškinti kovidų infekcija. Kvėpavimo takų mirčių vidurkis buvo maždaug nuo 2020 m. liepos mėn. Būtent mirčių nuo širdies ir kraujagyslių ligų skaičius yra netikėtai ir nepaaiškinamai didelis. Šios mirtys nuo širdies ir kraujagyslių ligų apima insultus, širdies priepuolius, staigias mirtis dėl aritmijų ir stazinį širdies nepakankamumą, įskaitant netikėtus miokardito atvejus. Buvo daugybė teiginių, kad dėl to kaltos vakcinos, grindžiamų mirtingumo ir skiepijimo rodiklių regresija. CDC turi duomenų, kurie patvirtina arba paneigia, kad vakcinos yra mirčių pertekliaus priežastis, tačiau CDC atsisako šiuos duomenis paskelbti visuomenei.

RM: Ar dabar, kai "Pfizer" ir "Moderna" vakcinos naudojamos jau beveik dvejus metus, federalinė vyriausybė susidomėjo šių vakcinų efektyvumo vertinimu arba šalutinio poveikio problema? Be abejo, dabar žinome daug daugiau, bet ar manote, kad federalinė valdžia sąžiningai išklauso neigiamą informaciją apie mandagumo poveikį? ***

GB: pirminių vakcinos bandymų metu kontrolinė grupė buvo pašalinta po 90 dienų. Visi dalyvavę tyrime gavo vakciną. Kontrolinės grupės, kuri galėtų stebėti ilgalaikius nepageidaujamus reiškinius, nėra. Per didelis mirčių skaičius 2021 m., kuris išliko ir 2022 m., yra bene didžiausia dabartinė medicinos istorija, tačiau CDC, atrodo, nesuinteresuota rasti paaiškinimą. CDC turi duomenų, kurie patvirtintų arba paneigtų, kad vakcina yra šių mirčių pertekliaus priežastis, tačiau CDC atsisako šiuos duomenis paskelbti. Mano nuomone, tiek CDC, tiek Maisto ir vaistų administracija nesugebėjo būti mokslinėmis organizacijomis, saugančiomis visuomenę nuo medicininės žalos. Abi organizacijos tapo politinėmis. Tai buvo Džono Galto (John Galt) romane "Atlas Shrugged" išsakyta kritika dėl valstybinio mokslinių tyrimų finansavimo, ir ši prognozė tapo realybe.

RM: Ar medikų bendruomenėje galima kritikuoti įgaliojimus? Teko girdėti labai mažai nesutikimo šiuo klausimu 2020 m. Ar dabar galima labiau nepritarti?

GB: Bet kuriam medicinos bendruomenės nariui labai rizikinga kritikuoti bet kokį Kovidų politikos aspektą. Tai apima kaukių politiką, alternatyvius gydymo būdus, skiepų įpareigojimus ar karantinus. Licencijavimo komisijos, įskaitant Amerikos vidaus ligų valdybą, grasino gydytojams prarasti licenciją už "dezinformacijos" apie kovidą-19 skleidimą. Žinoma, dezinformacija neturi nieko bendra su teisinga ar neteisinga informacija, o veikiau reiškia bet ką, kas prieštarauja politiniam pasakojimui. Medicinos praktika iš mokslinio tyrimo, siekiančio nustatyti faktus, palaipsniui virsta religiniu kultu, priimančiu dogmą grasinant ekskomunikacija.

Via The Mises Institute

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau