Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 8

Popiežius meldžiasi už "nukentėjusią Ukrainą" ir ragina užbaigti šiandieninį pasaulinį karą

Pasak popiežiaus Pranciškaus (Pope Francis), trečiasis pasaulinis karas jau prasidėjo.

Trečiadienį popiežius paragino melstis už "nukentėjusią Ukrainą" ir ragino užbaigti šiandieninį "pasaulinį karą".

Atkreipęs dėmesį į minioje esančias kelias Ukrainos vėliavas, pontifikas sakė maldininkams, susirinkusiems Vatikane į kassavaitinę bendrąją audienciją: "Aš nepamirštu sumuštos Ukrainos".

Jis kalbėjo: ,,Ukrainos valdžia, kaip ir visi kiti ukrainiečiai, yra ištikima Ukrainai: "Šiandien išgyvename pasaulinį karą, prašau, sustabdykime jį!" ir pridūrė: "Mergelei Marijai pavedame kiekvieno karo, kiekvieno karo aukas, ypač brangius Ukrainos gyventojus."

"Breitbart" praneša: Prieš savaitę Pranciškus lenkų piligrimams sakė, kad žmonija yra Trečiojo pasaulinio karo įkarštyje.

"Rytoj jūs minėsite Antrojo pasaulinio karo, taip skaudžiai paženklinusio lenkų tautą, pradžios metines, - sakė jis. "Šiandien išgyvename trečiąjį."

"Tegul praeities patirties prisiminimas skatina jus puoselėti taiką savyje, šeimose, visuomeniniame ir tarptautiniame gyvenime", - užbaigė jis.

Pastaruosius aštuonerius metus Pranciškus ne kartą tvirtino, kad daugybė regioninių konfliktų visame pasaulyje prilygsta trečiajam pasauliniam karui, vykdomam "fragmentiškai", tačiau tik neseniai jis pradėjo tvirtinti, kad žmonija yra Trečiajame pasauliniame kare, atsisakydamas "fragmentiškai".

Pernai balandį popiežius Pranciškus perspėjo, kad Rusijos karas Ukrainoje gali peraugti į Trečiąjį pasaulinį karą ir kad mes "judame jo link, tarsi jis būtų neišvengiamas".

Savo knygoje "Prieš karą: taikos kultūros kūrimas" Pranciškus pareiškė, kad "nuo pat savo, kaip Romos vyskupo, tarnystės pradžios kalbėjau apie Trečiąjį pasaulinį karą, sakydamas, kad mes jį jau išgyvename, nors dar tik dalimis".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau