Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 19

Kaip susitaikyti su tuo, kad žmogui jūsų nebereikia

Neieškokite paslėptų prasmių jų žodžiuose. Ir neieškokite priežasčių - tai nenaudinga...

Nesiginčykite su jo sprendimu. Neįrodinėkite, kad jis klysta. Pasakykite, kad suprantate ir gerbiate jo sprendimą. Būkite mandagus.

Gyvenkite toliau. Susitaikykite su faktu ir tiesiog išeikite, neatsigręždami. Nedvejokite. Neieškokite paslėptų prasmių tame, ką žmogus pasakė. Ir neieškokite priežasčių – tai beprasmiška. Priimkite tai kaip savaime suprantamą dalyką ir traktuokite kaip savo sprendimą. Taškas.

Paaiškinkite sau, kad tai normalu. Nebaisu, jei jus atstūmė ar jau ne kartą patyrėte nesėkmę meilėje, nes taip nutinka mums visiems. Leiskite sau išsivaduoti iš skausmo, kuris kausto jūsų pažeidžiamą širdį. Galite paapgailestauti. Paverkti, kol pasijusite geriau.

Jei jam jūsų nebereikia, neieškokite priežasties savyje kaip asmenybėje. Tai yra to žmogaus sprendimas, pagrįstas jo paties pasaulėžiūra, ir tai neturi nieko bendra su jūsų verte ir tuo, kaip jus mato kiti. Jei žmogus jūsų atsisako, vadinasi, jūs jam nebereikalingas. Viskas dėl jo, o ne dėl to, kad kažkas negerai su jumis.

Koks buvo jūsų gyvenimas prieš tai? Prisiminkite, kai buvote laimingi, pasitikintys savimi, stiprūs. Tada tai neturėjo nieko bendra nei su tuo žmogumi, nei su tuo, kad jis pasirinko jus.

Neįvarykite savęs į užburtą ratą, kurį jis jums sukūrė, nes jūs niekada netapsite jam tuo vieninteliu žmogumi. Išeikite. Supraskite, kad niekas jūsų nelaiko ir kad jūsų jėga visada buvo jūsų rankose.

Jei jam jūsų nebereikia, mylėkite save tiek, kad paleistumėte jį. Vertinkite save pakankamai aukštai, kad nustotumėte rinktis tuos žmones, kurie nesirenka jūsų. Taip, tai nėra lengva. Žinau, kad jūsų ego yra giliai įskaudintas ir kad jaučiatės visišku kvailiu, o jūsų sudaužyta širdis nesiliauja norėjusi pakeisti to žmogaus nuomonę. Neverta net bandyti. Būkite pakankamai stiprūs, kad atsispirtumėte visiems savo impulsams, ant kurių užrašytas jo vardas. Susigražinkite valdžią sau į savo rankas.

Išsaugokite orumą ir susitaikykite su praradimu. Leiskite jam gyventi pagal savo sprendimą, gyventi be jūsų. Leiskite sau paverkti vienumoje tiek ilgai, kiek jums reikia. O paskui sutelkite dėmesį į save ir paklauskite savęs, kodėl tai jums taip svarbu. Jei jis nelaiko jūsų jam tinkamu variantu, vadinasi, jis ir jums netinka, ir to visiškai pakanka, kad būtų padėtas taškas.

Jei jam jūsų daugiau nebereikia, pasistenkite iš naujo atrasti save – tą savo versiją, kurios neapibrėžia kažkam „tinkamo“ varianto samprata. Tą savo versiją, kuri bus tikra ir laiminga.

Tai užtruks daugiau nei dieną ir daugiau nei mėnesį. Bet jums bus vis lengviau ir vis geriau. Nekaltinkite savęs. Nebūkite žiaurus sau. Neverskite savęs jausti to, ko šiuo metu nejaučiate. Palikite viską kaip yra. O svarbiausia – supraskite, kad niekas nebando jūsų įžeisti. Visa tai įvyko ne dėl jūsų. Visi aplinkiniai, kaip ir jūs, tiesiog stengiasi būti laimingi ir to siekdami, kartais sudaužo kam nors širdį. Netrukus pamatysite, kad tai, kas nutiko, buvo tikra palaima, kuri leido jums daug sužinoti apie save ir suprasti, kad esate stipresni, nei manėte anksčiau.

Jei jam jūsų nebereikia, padėkokite žmogui, kad daugiau negaišina jums laiko. Ir išsaugokite viltį, nes dabar galite rasti žmogų, kuris jūsų ilgai laukė.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau