Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 20

Japonijos pietvakariams smogė taifūnas "Nanmadol", du žmonės žuvo

Taifūnas "Nanmadol" į vakarų Japoniją atnešė siautulingus vėjus ir rekordinį kritulių kiekį. Per vieną didžiausių pastarųjų metų audrų šalyje žuvo mažiausiai du žmonės, sutriko transportas, o gamintojai buvo priversti sustabdyti veiklą.

Ministras Pirmininkas Fumio Kishida atidėjo savo išvykimą į Niujorką, kur jis turėjo pasakyti kalbą JT Generalinėje Asamblėjoje.

"Atidėjau šiandien planuotą išvykimą, kad galėčiau įvertinti taifūno padarytą žalą ir imtis visų įmanomų atkūrimo priemonių", - pirmadienio vakarą žurnalistams sakė Kišida.

"Jei aplinkybės leis, išvyksiu rytoj ryte."

Vėlų sekmadienio vakarą 14-asis šio sezono Japonijos taifūnas nusileido netoli Kagošimos miesto, vėliau smogė vakarinei Kiūšiū salai, o pirmadienio rytą pasiekė pagrindinę Honšiū salą.

Kiūšiū Mijazakio prefektūroje išsiliejusi upė užtvindė laukus ir kelius, parodė valstybinio transliuotojo NHK filmuota medžiaga. Kituose filmuotuose kadruose matomas virš upelio pusiau pakibęs namas, nuo degalinės nuplėštas skardinis stogas ir virš gatvės nuo pastato viršaus pakibęs reklaminis skydas.

"Turime išlikti itin budrūs dėl smarkių liūčių, audrų, didelių bangų ir audros bangų", - spaudos konferencijoje sakė Japonijos meteorologijos agentūros (JMA) atstovas.

NHK pranešė, kad vienas žmogus buvo rastas negyvas savo automobilyje, kuris buvo užlietas iki stogo viduryje lauko, o kitas žuvo patekęs į nuošliaužą.

NHK pranešė, kad dar vienas žmogus dingo be žinios, o mažiausiai 87 žmonės buvo sužeisti.

Prekybos ministerija pranešė, kad anksti pirmadienį be elektros liko apie 340 000 namų ūkių, daugiausia Kiūšiū, o "Kyushu Railway Co" pranešė, kad sustabdė veiklą Kiūšiū, "Japan Airline Co Ltd" ir "ANA Holdings" atšaukė apie 800 skrydžių, pranešė valstybinis transliuotojas NHK.

Audra vėl nusileido į sausumą Šimanės prefektūroje vakarinėje Honšiū dalyje po to, kai anksčiau pirmadienį praslinko palei pakrantę ir judėjo į rytus maždaug 35 km/val. greičiu, pranešė JMA.

Prognozuojama, kad antradienį audra antrą kartą pasuks į Japonijos jūrą ir kils palei pakrantę į šiaurę nuo Honšiū, o po to kirs sausumą ir pasuks į Ramųjį vandenyną į šiaurės rytus.

Prognozuojama, kad per artimiausias 24 valandas Japonijos centriniame Tokai regione, kuris yra šalies pramonės centras, gali iškristi iki 400 mm kritulių.

"Toyota Motor Corp" buvo viena iš gamintojų, kurie pranešė, kad dėl audros buvo sustabdyta gamyba kai kuriose gamyklose, tačiau pranešimų apie didelę žalą pramonei negauta.

Tokijuje protarpiais lijo, tačiau sostinės įmonės dažniausiai dirbo įprastai.

Dauguma mokyklų pirmadienį nedirbo dėl valstybinės šventės.

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau