Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 28

Trys santykių tabu

Įpratome laikyti šiuos dalykus normaliais, juk „visi taip daro“. Bet jei tai daro „visi“, tai dar nereiškia, kad tai yra gerai. Pamėginkime išsiaiškinti, ko nereikia daryti, kad išsaugotumėte savo santykius ir nepaverstume jų toksiškais.

Nesakykite, kad skiriatės

Jei neturite aiškaus ketinimo, gerai apgalvoto ir pasverto sprendimo, tuomet nereikia kalbėti apie išsiskyrimą. Paprastai tokie žodžiai drebiami, kai kunkuliuoja emocijos arba šiais žodžiais bandoma manipuliuoti partneriu. Tačiau šios sūpynės anksčiau ar vėliau užsupa. Ir ateis momentas, kai partneris pasakys: „Skiriamės? Puiku, ačiū Dievui!“

Nelyginkite su kitais

Šis punktas neturi jokių „jeigu“. Paprasčiausiai nelyginkite. Kiekvienas žmogus yra unikalus, o palyginimai iš esmės yra absoliučiai kvaila idėja, net jei nagrinėsime tai elementaraus sveiko proto aspektu. Nes visi žmonės skirtingi.

Ką girdi žmogus, kuriam taip sakoma: „Tu ne toks, kokį aš noriu tave matyti. Aš tavęs nepriimu. Nebūk savimi, būk kitu žmogumi“.

Jei naudojate lyginimą, norėdami kažką gauti („O štai mano draugei vyras gėlių padovanojo“), pasakykite tai atviru tekstu. Be paslėptų kaltinimų („O tu man nedovanoji“), be manipuliacijų („Jei nori būti mano akyse geras, nešk čia gėles!“), be pažeminimų („Jei nedovanoji gėlių, tu ne vyras“).

Arba vyriškas pavyzdys: „Pažiūrėk, kaip kaimynė dėl saviškio stengiasi, kaip gražiai rengiasi, ne taip kaip tu“.

Neišeikite, kad sugrįžtumėte

Vienas populiariausių atrakcionų konflikte – šaukti: „Viskas, išeinu pas mamą“. Tačiau kas tai yra iš esmės – šita frazė? Skyrybos dviem dienoms? Ar eilinė manipuliacija: „Manęs čia nemyli, o štai mama…“.

Jei nuoširdžiai manote, kad vyras/žmona mylės jus taip pat, kaip tėvai, tai labai smarkiai klystate. Netgi mama ir tėtis myli skirtingai. Pasikartosiu: visi žmonės skirtingi. Kiekvienas patiria ir išreiškia jausmus savaip. Ir neįmanoma priversti jausti kitaip.

Taip pat šis veiksmas gali reikšti tiesioginį konflikto vengimą ir nenorą jo spręsti. Taip, emocijų audros akimirką sunku susikaupti ir labai norisi išeiti, kad galima būtų atsigauti. Ir jūs iš tiesų galite išeiti pasivaikščioti, prasiblaškyti ir sugrįžti konstruktyviam dialogui ir bendram konflikto sprendimui. Tai – suaugusiųjų žmonių pozicija.

Šiuos žaidimus galite žaisti kiek tik lenda, tačiau anksčiau ar vėliau vienam iš jūsų nusibos. Jeigu tai suprantate, tačiau nieko negalite su savimi padaryti ir viskas gaunasi savaime – tai priežastis kreiptis pagalbos į psichologą.

Mylėkite vienas kitą ir būkite laimingi.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau