Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 29

Išsipildo baimės dėl palikimo ir neištikimybės. Kaip įveikti nepageidaujamo scenarijaus?

Kai žmogus, būdamas dar vaikas, aštriai pajuto, kad yra apleistas, jis labai bijo būti nereikalingas, o tam tikrais savo gyvenimo laikotarpiais skaudžiai kenčia nuo šito nereikalingumo. Artumas žmogui, patyrusiam nereikalingumo traumą, dažnai yra labai baisus.

Tais laikotarpiais, kai scenarijus nėra paaštrėjęs ir laikinai „užsnūsta“, šią traumą patyręs žmogus mėgaujasi gyvenimu ir gali patirti laimę santykiuose. Pasitikėjimas ir saugumas tokiais momentais iš esmės veikia kaip „bazinės nuostatos“ ir jų netrikdo įvairios baimės ir nuogąstavimai. Tokie laikotarpiai primena švelnios euforijos ir dvasinės ramybės būseną.

Tačiau vos tik scenarijus „pabunda“, viskas pradeda keistis. Paprastai pirmiausia atsiranda trumpalaikis nerimo jausmas ir baimė, kad pernelyg jau gerai man viskas klostosi ir kad visa tai greitai baigsis. Paskui šios būsenos tampa beveik nuolatinėmis. O partneris tarytum tyčia ima tolti, mažiau skiria dėmesio, kartais nekelia ragelio ir apskritai kažkur pradingsta. Nerimas auga. O kartu ir baimė vėl pasijusti nereikalingu.

Tokiais momentais santykiai iš sveikų pradeda virsti priklausomais. Kenčiantis ima idealizuoti partnerį, prisideda neištikimybės baimė, pavydas, nepasitenkinimas savimi, savęs lyginimas su kitais tos pačios lyties žmonėmis ne savo naudai.

Scenarijui pasiekus apogėjų, jei laiku nesiimama priemonių iš jo ištrūkti, nutinka kažkas tokio, kas tikrai priverčia žmogų išgyventi ir patirti būtent šį nereikalingumą, dabar jau neišsigalvotą, realų. Šiais laikotarpiais daugelis žmonių naudojasi įvairiomis anestezijos formomis, įskaitant streso užvalgymą ar alkoholį.

Kai šis scenarijus, paremtas paaštrėjusiu nereikalingumo jausmu ir baime, kartojasi vis iš naujo ir iš naujo, pasitikėjimas ir saugumas „išsijungia“, o susipažįstant su naujais žmonėmis, turint tikslą užmegzti santykius, pasidaro labai sunku jausti suinteresuotumą ir meilę. Baimė užgožia viską, tampa pačiu stipriausiu jausmu.

Laimei, iš scenarijaus galima išeiti. Ir kuo anksčiau pradėsite ieškoti išėjimo, tuo bus trumpesnis ir neskausmingesnis kelias iki jo. Ir netgi tada, kai toks scenarijus kartojosi ne vieną kartą, vis tiek įmanoma rasti išeitį ir išsilaisvinti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau