Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 1

Planuojamos tėvystės direktorius teigia, kad biologiniai vyrai gali turėti nėštumą

Dar kartą liudytojas, demokratų pakviestas liudyti per klausymus dėl abortų įstatymų, pareiškė, kad biologiniai vyrai gali pastoti ir gimdyti.

Šią savaitę vykusiame Atstovų Rūmų priežiūros komiteto posėdyje daktaras Bhavikas Kumaras (Bhavik Kumar), abortų gydytojas ir planuotos tėvystės organizacijos Hjustone (Teksaso valstija) pirminės ir translyčių asmenų priežiūros medicinos direktorius, įstatymų leidėjams sakė, kad "vyrai gali pastoti, ypač translyčiai vyrai".

Ir tai yra mokslo partija!

Kumaras nedetalizavo, kokia dar vyrų grupė, jo manymu, gali turėti nėštumą, išskyrus "translyčius vyrus".

Apie tai praneša "Summit News": Bhaviko Kumaro paklausė: "Taigi, ar biologiniai vyrai gali pastoti ir gimdyti?", į ką Kumaras atsakė: "Vyrai gali turėti nėštumą, ypač translyčiai vyrai".

Klaidas tęsė: "Taigi, jūs sakote, kad biologinė moteris, kuri identifikuojasi kaip vyras ir todėl pastoja, yra, cituoju, vyras? Ar tai norite pasakyti?"

Kumaras atsakė: "Šie klausimai apie tai, kas gali pastoti, iš tikrųjų neatitinka esmės, o aš čia atėjau kalbėti apie tai, kas vyksta Teksase."

"Tai aš užduodu klausimą, o jūs atsakote", - įsiterpė Klaidas ir pridūrė: "Aš užduodu klausimą, pone, o ne jūs".

"Teisingai, o aš atsakau į klausimą", - atsakė Kumaras, toliau teigdamas: "Kažkas, turintis gimdą, gali turėti galimybę pastoti, nesvarbu, ar tai moteris, ar vyras, tai neturi reikšmės."

"Gerai, baigėme", - atsakė susierzinęs Klaidas ir pridūrė: "Tai nėra sudėtinga. Pasakysiu jums: jei žmogus turi gimdą ir gimė moterimi, jis yra moteris. Tai nėra vyras, ir didžioji dauguma pasaulio žmonių mano, kad tai yra moteris, nes tarp vyrų ir moterų yra biologinių skirtumų."

"Negaliu patikėti, kad reikia tai sakyti, bet vyrai negali pastoti ir gimdyti, nepriklausomai nuo to, kaip jie save identifikuoja", - tvirtino Klaidas ir pridūrė: "Kodėl, po velnių, demokratai į abortų klausymą pasikvietė asmenį, kurio titulas yra translyčių priežiūros direktorius, kai pastoti gali tik biologinės moterys?"

Tada Klaidas dar kartą perskaitė Kumaro įžanginę kalbą, kurioje Planuotos tėvystės tarnybos direktorius abortų apribojimus apibūdino kaip "iš prigimties rasistinius, iš prigimties klasinius ir iš esmės baltųjų viršenybės darbotvarkės dalį".

Tada Klaidas pažymėjo, kad organizaciją, kurioje dirba Kumaras, įkūrė Margaret Sanger.

"Visas Margaret Sanger dėmesys buvo sutelktas į spalvotųjų bendruomenių naikinimą abortais, kad būtų sunaikintos jų būsimos kartos", - ragino Klaidas.

"Kiek abortų atlikote per savo gyvenimą?" - tada atstovas paklausė Kumaro, į ką gydytojas atsakė: "Tikriausiai tūkstančius."

Klaidas atšovė: "Taigi, ar jūs pats, kaip gydytojas, manote, kad nutraukėte pakankamai kūdikių, kad pateisintumėte Margaret Sanger (Margaret Sanger) įsitikinimus ir jos palikimo tęstinumą? Tai nesąžininga, tai nepateisinama, esu dėkingas, kad tai dabar yra nusikalstama, ir laukiu dienos, kai gyvybė vėl bus gerbiama visoje mūsų šalyje."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau