Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 2

20-metis medicinos studentas mirė nuo širdies priepuolio praėjus vienai dienai po COVID Jab

Sveiką 20-metį medicinos studentą Kanzase praėjusią savaitę "staiga ir netikėtai" ištiko mirtinas širdies smūgis, praėjus vos 24 valandoms po to, kai jam buvo atlikta COVID injekcija.

Praėjusį antradienį "Facebook" paskelbtame širdį veriančiame pranešime Regan Lewis šeima teigė, kad "negali tvirtai pasakyti, jog yra ryšys" tarp jos ankstyvos mirties ir "Covid" injekcijos, kurią ji gavo dieną prieš tai, kad galėtų dalyvauti slaugos mokyklos klinikiniuose tyrimuose.

"Negaliu tvirtai teigti, kad yra ryšys, bet mūsų gražiai 20 metų sveikai dukrai Regan Lewis vakar buvo suleista "Covid" injekcija, kad ji galėtų dalyvauti klinikiniuose tyrimuose", - socialiniame tinkle "Facebook" rašė Regan motina Connie.

"Šiandien jai sustojo širdis ir ji buvo išvežta į Kearney. Ji prijungta prie dirbtinio kvėpavimo aparato ir kovoja dėl savo gyvybės. PRAŠOME MELSTIS UŽ JĄ!"

Apie tai praneša Infowars.com: Vėlesniuose atnaujinimuose Connie vėliau atskleidė, kad jos dukrai "įvyko kodavimas", t. y. jos širdies ritmas sutriko, ir netrukus ji mirė.

Pasak nekrologo, Regan "užaugo šeimos ūkyje, kur jai labai patiko būti su gyvūnais. Jai patiko treniruoti žirgus, dalyvauti lenktynėse su statinėmis, dirbti ir rūšiuoti galvijus bei vairuoti kombainą."

"Regan taip pat buvo talentinga dailininkė ir mėgo tapyti. Regan ne tik rūpinosi gyvūnais, bet ir mokėjo rūpintis žmonėmis, todėl pasirinko slaugytojos karjerą. Regan nuo slaugytojos padėjėjos iki CMA, o 2022 m. gegužę tapo licencijuota praktine slaugytoja. Ji dirbo "Colby Health and Rehab" ir tęsė studijas Kolbio bendruomenės koledže, kad įgytų slaugos magistro laipsnį ir taptų registruota slaugytoja."

Penktadienį vyks Regan budėjimas ir lankymas, o šeštadienį bus laikomos laidotuvių mišios ir laidotuvės.

Regan šeima iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti situaciją.

Per pastaruosius kelerius metus "Infowars" ne kartą rašė apie nesavalaikes mirtis asmenų, kurie mirė praėjus kelioms valandoms, dienoms ir savaitėms po "Covid" injekcijų, kai kuriems iš jų eksperimentinės mRNA vakcinos buvo skirtos dėl su darbu susijusių įpareigojimų.

Nepaisant daugybės užfiksuotų mirčių, medicinos institucijos ir toliau tvirtina, kad "priežastinis ryšys nėra lygus koreliacijai" ir kad šios injekcijos yra visiškai "saugios ir veiksmingos".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Štai, kas nutinka, kai "bepročiai" ateina į valdžią. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau