Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 5

"Pfizer" ir "Moderna" pradėjo 3 fazės mRNA gripo vakcinos bandymą

Ta pati technologija, kuri buvo naudojama kovidų skiepams, netrukus bus naudojama vakcinoms nuo gripo.

Dvi didelės farmacijos bendrovės "Moderna" ir "Pfizer" jau pradėjo 3 etapo mRNA gripo vakcinos bandymus.

Dr. Robertas Malonas (Robert Malone), kuris padėjo investuoti į Kovido skiepuose naudojamą mRNA technologiją, ragino visuomenę jų nesiskiepyti, nes jos gali negrįžtamai pakenkti svarbiausiems organams, reprodukcinei sistemai ir imuninei sistemai arba net sukelti mirtį.

Malone'as, vyriausiasis "The Unity Project" medicinos ir reguliavimo pareigūnas, 1988 m. išradęs pasiuntinių mRNA terapiją, teigia, kad visuomenė klaidinama dėl vakcinos veiksmingumo ir poveikio.

Apie tai praneša "The Gateway Pundit": Praėjusį mėnesį farmacijos milžinė pranešė, kad pradėtas didelis 3 fazės klinikinis tyrimas, kurio metu vertinamas "Pfizer" keturvalentės modifikuotos RNR (modRNA) vakcinos nuo gripo veiksmingumas, saugumas, toleravimas ir imunogeniškumas maždaug 25 000 sveikų suaugusių JAV gyventojų.

"Jau daugelį metų, nepaisant esamų sezoninio gripo vakcinų, reikia geriau spręsti gripo naštos problemą. Mūsų patirtis, susijusi su RNR virusais ir mRNA technologijomis, leido mums dar geriau suprasti galimybę potencialiai pateikti veiksmingesnes vakcinas, kurios galėtų dar labiau sumažinti kasmetinį tokių virusinių ligų, kaip gripas, sunkių padarinių, įskaitant hospitalizaciją ir mirtį, skaičių", - teigė "Pfizer" vyresnioji viceprezidentė ir vyriausioji mokslo darbuotoja vakcinų tyrimų ir plėtros srityje daktarė Annaliesa Anderson.

"Džiaugiamės galėdami pradėti pirmąjį mRNA pagrindu sukurtos gripo vakcinos 3 fazės veiksmingumo tyrimą, kuris potencialiai gali padėti sukurti patobulintą gripo vakciną, padedančią spręsti didelės šios ligos naštos problemą", - pridūrė ji.

Bendrovė "Pfizer" užtikrina, kad jos klinikinių tyrimų dalyviai tinkamai atstovautų šalių, kuriose jie atliekami, rasinę ir etninę įvairovę.

"Gripo poveikis JAV rasinių ir etninių mažumų grupėms yra dar didesnis. Juodaodžiai amerikiečiai 1,8 karto dažniau nei jų baltaodžiai bendraamžiai hospitalizuojami dėl gripo, o lotynų amerikiečiai ir vietiniai amerikiečiai - atitinkamai 1,2 ir 1,3 karto dažniau", - teigiama pranešime spaudai.

Šiame tyrime dalyvauja žmonės, kurie:

  • kurie yra ne jaunesni nei 65 metų amžiaus
  • apskritai yra sveiki arba turi stabilias lėtines ligas
  • per pastaruosius šešis mėnesius nebuvo skiepyti tiriamąja ar licencijuota gripo vakcina

Šis tyrimas truks apie šešis mėnesius. Dalyviai tyrimo vietoje lankysis mažiausiai tris kartus, įskaitant apsilankymą dėl vakcinacijos ir du tolesnius apsilankymus sveikatos būklei stebėti.

Praėjusį birželį "Moderna" pranešė, kad pirmieji tyrimo dalyviai buvo paskiepyti bendrovės siūloma sezoninio gripo vakcina 3 fazės tyrime (mRNA-1010). Tyrime dalyvavo maždaug 6 000 suaugusiųjų iš Pietų pusrutulio šalių.

"Džiaugiamės galėdami pradėti šį 3 fazės tyrimą su mūsų sezoninio gripo vakcina mRNA-1010 - ketvirtuoju mūsų kandidatu į mRNA vakciną, kuriam pradėtas pagrindinis 3 fazės tyrimas. mRNA-1010 yra pirmoji iš keleto mūsų kuriamų gripo vakcinų kandidatų, kuriais siekiame iteratyviai tobulinti tradicines vakcinas, sukeldami platų ir stiprų imuninį atsaką. Manome, kad mūsų mRNA platforma, pasižyminti gamybos proceso lankstumu ir greičiu, yra tinkama patenkinti didelį nepatenkintą sezoninio gripo poreikį", - sakė Stéphane Bancel, "Moderna" generalinis direktorius.

"Vakcinos nuo gripo yra pagrindinis mūsų kvėpavimo takų vakcinų strategijos ramstis, apimantis ir kombinuotų vakcinų, nukreiptų prieš kelis virusus vienoje vakcinoje, įskaitant gripo vakciną su SARS-CoV-2 ir respiraciniu sincitiniu virusu, kūrimą. Pradėjus dozuoti mRNA-1010 programą, "Moderna" dabar turi keturias vėlyvosios 3 fazės tyrimų stadijos programas, įskaitant SARS-CoV-2, RSV, sezoninio gripo ir CMV vakcinas. Nuo 2022 m. rudens bendrovės 3 fazės vakcinos gali būti pradėtos gaminti trys kvėpavimo takų vakcinos per ateinančius dvejus trejus metus."

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau