Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 10

"Žmonės tapo sveikesni": Vandens inspektorius daugelį metų slapta mažino fluorido kiekį vietiniame miestelyje

Vieno Vermonto miestelio vandens inspektorius daugelį metų slapta mažino fluoro kiekį tiekiamame vandenyje, kad gyventojai nesusirgtų dėl toksinio šalutinio fluoro vartojimo poveikio.

Ričmondo vandens ir nuotekų superintendentas Kendalas Čemberlinas (Kendall Chamberlin) teigė manantis, kad Vermonto mieste rekomenduojamas fluorido kiekis yra labai pavojingas visuomenės sveikatai.

"Mano pareiga - imtis protingų atsargumo priemonių ir spręsti, kad apsaugočiau savo klientų visuomenės sveikatą, saugumą ir aplinką", - sakė jis žurnalistams ir pridūrė, kad "klysti atsargumo pusėje nėra blogai".

Infowars.com praneša: Kai kurie Ričmondo gyventojai pasipiktino Chamberlino žingsniu per trejus metus sumažinti fluorido kiekį.

"Vienam asmeniui vienašališkai priimti sprendimą, kad ši nauda visuomenės sveikatai gali būti nepagrįsta, yra netinkama. Manau, kad tai piktina", - praėjusį mėnesį vykusiame susitikime sakė į pensiją išėjęs daktaras Allenas Knowlesas.

"Fluoridas vėlgi yra viena sėkmingiausių ir svarbiausių visuomenės sveikatos priemonių, kurių kada nors buvo imtasi šioje šalyje."

"Dantų ligų sumažėjimas yra tiesiog neginčijamas. Saugumo nenustatysite remdamiesi vieno asmens nuomone, vienu tyrimu ar tuo, ar kitu", - pridūrė Knowlesas.

Kilus kai kurių Ričmondo gyventojų viešam pasipiktinimui, Chamberlinas atsiprašė.

"Žodžiais neįmanoma išreikšti, kaip atsiprašau, kad sukėliau šį ginčą", - sakė jis. "Patikėkite manimi, kai sakau, kad visada turėjau tik gerų ketinimų, pagrįstų nesusipratimu. Pažadu, kad pasistengsiu, jog daugiau nieko panašaus nepasikartotų".

Nuo to laiko Ričmondas nubalsavo už tai, kad vandens tiekimo sistemoje vėl būtų atkurtas įprastas fluoro kiekis.

"Du iš trijų fluoro priedų, kuriuos gali naudoti JAV vandens sistemos, iš tiesų yra iš Kinijos, nes jie neturi vietinių gamintojų", - pranešė "Daily Mail".

Neaišku, ar Chamberlinas sulauks profesinių pasekmių.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras teigia, kad 73 % JAV gyventojų yra aprūpinami vandens sistemomis, kuriose yra pakankamai fluoro, kad būtų apsaugoti dantys. 

Tačiau 97 proc. Europos šalių geriamojo vandens fluoru nefluorizuoja, motyvuodamos sveikatos, teisiniais ir etikos aspektais.

Įdomu tai, kad net pati Kinija savo daugiau nei milijardui gyventojų neskiria fluoro, nors šią cheminę medžiagą užsako Amerikoje, rašo Fluoridation.com.

Iš tikrųjų tik apie 5 % šalių fluoriduoja savo vandenį.

Taip gali būti dėl to, kad fluoridas yra pramoninis šalutinis produktas, kuris, kaip rodo tyrimai, mažina jį vartojančių žmonių intelekto koeficientą.

Per kelis dešimtmečius nuo tada, kai 1950 m. jis pirmą kartą buvo įtrauktas į JAV vandens tiekimo sistemą kaip visuomenės sveikatos politikos dalis, medicinos institucijos nedėjo daug pastangų ištirti jo žalingą poveikį.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau