Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 12

"Būsiu su tavimi visus metus, iki gyvenimo pabaigos"

Šįvakar jie turės arbatos, televizorių, korvalolį, dar vieną vakarą. Skambutis su anūkais. Dar daug tokių vakarų...

Parkas, kelias, jis ir ji. Vyresnio amžiaus žmonės. Jie eina labai lėtai. Rankoje jis laiko nedidelę garso kolonėlę. Iš ten skamba Elvio, Love me tender (Mylėk, mane švelniai).

Pro šalį bėgiojantys šunys, motoroleriais važinėjantys vaikai, netoliese besišnekučiuojančios mamos. O šie du tylėdami eina per rudeninius lapus. Tikriausiai per savo ilgą gyvenimą kalbėjosi apie viską. Klausydami Elvio. Galbūt jie šoko pagal ją, kai jiems buvo šešiolika, jų draugas turėjo plokštelę ir visi jam pavydėjo. Ir jie juokėsi: "Tender" - tai ypatingas geležinkelio vagonas, ir jis yra apie meilę, kaip ir dainuojama.

Visa tai buvo taip seniai. Tuomet jo visada pirštai buvo aplipę tušu, pas ją didžiausią kasa. "Jis tau ne pora", - sakydavo jos tėvai. Jis laukdavo jos lauke šaltais rytais, beveik sušalęs, pagaliau ji išbėgdavo su berete: "Atsiprašau, susijaudino..."

...Šįvakar jie turės arbatos, televizorių, korvalolį, dar vieną vakarą. Skambutis su anūkais. Dar daug tokių vakarų.

"Rytoj vėl eisite į parką?" - ji paklaus.

"Ką?"

"Sakau, rytoj vėl į parką?

"Taip", - pasakys jis. - Jei nori."

"Žinoma, kad noriu! Eisime pasivaikščioti ilgiau, manau, kad oras bus geras."

O Elvis pridės: «I’ll be yours through all the years, till the end of time»

"Būsiu su tavimi visus metus, iki gyvenimo pabaigos".

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau