Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 20

"New Scientist": "Jungtinėje Karalystėje miršta tūkstančiais daugiau žmonių nei įprastai" ir ‘Mes nežinome kodėl’

Pastaraisiais mėnesiais Jungtinėje Karalystėje mirė tūkstančiais daugiau žmonių nei tikėtasi, tačiau "mes nežinome kodėl", teigia žurnalas "New Scientist", kuris bando išsiaiškinti šio klausimo esmę ir pripažįsta, kad visi ekspertai yra suglumę.

Pastaraisiais mėnesiais Jungtinėje Karalystėje padaugėjo nepaaiškinamų mirčių, o tai sukėlė nerimą šalies vyriausiesiems gydytojams, kurie teigia nesuprantantys priežasties.

New Scientist praneša:

"Nuo balandžio mėnesio Jungtinėje Karalystėje mirė 22 500 žmonių daugiau nei tikėtasi. Sveikatos apsaugos ekspertai yra susirūpinę, tačiau nežino, kokios to priežastys - tai gali būti kovid-19, gyventojų senėjimas ir NHS problemos.

"Buvo pateikta daugybė pasiūlymų, kodėl nuo balandžio iki rugpjūčio mėn. mirė maždaug 22 500 žmonių daugiau, nei paprastai tikimasi, tačiau kol kas dėl priežasties ar priežasčių beveik nesutariama."

medicina, mirtis, sveikata

Ne tik Jungtinėje Karalystėje mirčių perteklius kelia mįslių medicinos įstaigoms.

Remiantis tyrimu, paskelbtu žurnale "International Journal of Infectious Diseases" (Tarptautinis infekcinių ligų žurnalas), Albertoje (Kanada) nuo "neaiškiai apibrėžtų ir nežinomų priežasčių" miršta daugiau žmonių nei nuo bet kurios kitos mirties priežasties, įskaitant vėžį, širdies ligas ir Covid-19.

Kanados Albertos provincijos gydytojai ir pilietinių laisvių advokatas kelia susirūpinimą dėl didėjančios mirties atvejų, įvardytų kaip "nežinomos priežastys", tendencijos po to, kai 2021 m. buvo užfiksuotas precedento neturintis tokių mirčių skaičiaus padidėjimas.

Ši nauja kategorija skrodimo ataskaitose ir mirties įrašuose dabar lenkia "Covid-19", kuri buvo įtraukta į Albertos mirčių apskaitą 2020 m. Tyrimas, kuriame nagrinėjamas mirčių perteklius Albertoje, buvo tyliai paskelbtas kovo mėnesį žurnale "International Journal of Infectious Diseases".

Tame tyrime nustatyta, kad Albertos vyriausybės "10 svarbiausių mirties priežasčių 2021 m." yra šios:

  1. blogai apibrėžtos ir nežinomos priežastys (3 362)
  2. demencija (2 135)
  3. Kovid-19 (1 950)
  4. Lėtinė išeminė širdies liga (1 939)
  5. Trachėjos, bronchų ir plaučių piktybiniai navikai (1 552)
  6. Ūminis miokardo infarktas (1 075)
  7. Lėtinė obstrukcinė plaučių liga ( 1 028)
  8. Cukrinis diabetas (728)
  9. Insultas (612)
  10. Atsitiktinis apsinuodijimas vaistais ir kitomis medžiagomis bei jų poveikis (604)

Nežinomų mirties priežasčių kategorija pradėjo atsirasti neseniai - ir gydytojai yra suglumę.

"Manau, kad tai tikriausiai yra daugiafaktorinė priežastis, todėl tikriausiai daug kas turi įtakos", - sakė Kalgario universiteto Cummingo medicinos mokyklos docentas daktaras Danielis Gregsonas (Daniel Gregson). Jis specializuojasi infekcinių ligų ir mikrobiologijos srityje. Praneša "Independent Sentinel":

Dr. D. Gregsonas mano, kad šie veiksniai apima išteklių trūkumą, kad tam tikrais atvejais būtų galima nustatyti mirties priežastį, pavėluotą sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir komplikacijas po Kovid-19.

"Susidaro įspūdis, kad išgyvenus Covid, viskas tuo ir baigiasi, o tai nebūtinai tiesa", - sakė daktaras Gregsonas televizijai CTV News.

Dr. Gregsonas atkreipė dėmesį į didelį JAV atliktą tyrimą, kuriame nustatyta, kad Covid-19 užsikrėtusiems žmonėms kyla didesnė širdies ligų, insulto, plaučių embolijos ir mirties rizika nei tiems, kurie nebuvo užsikrėtę.

Ši rizika dar didesnė tiems, kurie su Covid-19 buvo hospitalizuoti. Dr. Gregsonas spėjo: "Tikimės, kad bus mirčių, kurios nėra tiesiogiai susijusios su Covid, bet netiesiogiai susijusios su COVID, kurios įvyks diagnozavus pacientams po pirmojo užsikrėtimo mėnesio." Jis sakė: "Galima tikėtis, kad kai kurie iš šių pacientų išgyvens po Covid ir vėliau mirs namuose nuo kitų komplikacijų."

Albertos sveikatos tarnyba ir teismo medicinos ekspertizės biuras teigė, kad nagrinėja šio pranešimo duomenis, tačiau kol kas negali paaiškinti staigaus mirčių dėl nežinomų priežasčių šuolio.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau