Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 26

Kodėl žmonės apgaudinėja vienas kitą?

Kokios yra dažniausios sutuoktinių neištikimybės priežastys?

Dauguma žmonių apgaudinėja dėl įvairių priežasčių: vieni nori palaikyti šalutinius seksualinius santykius, kiti nėra pasirengę rimtiems santykiams poroje.

Tačiau nesakyčiau, kad seksas yra pagrindinis neištikimybės motyvas. Remdamasis savo terapine patirtimi darau išvadą, kad dauguma žmonių pasąmoningai bando išspręsti santykių su partneriu problemas apgaudinėdami.

Kokios tai problemos? Išskyriau keletą pagrindinių.

Emocinio kontakto trūkumas

Deja, tai patiria daugelis porų. Kai žmonės praranda emocinį ryšį, jų santykiai lėtai, tačiau užtikrintai juda į aklavietę. Emocinio kontakto stokos priežastis dažnai yra nesugebėjimas spręsti problemų. Paaiškinsiu pavyzdžiu: pora kartu gyvena 3 metus. Jų gyvenimas įžengė į rutinos ir pilkos kasdienybės stadiją, iškilo įvairių sunkumų, tačiau nei vienas, nei antras partneris nemoka teisingai konfliktuoti. Tokiu būdu jie abu nesąmoningai nusprendžia ignoruoti problemą. Tačiau tai, kaip visi žino, tik dar labiau pablogina situaciją. Partneriai vis labiau tolsta vienas nuo kito, o paskui kažkuris vienas iš jų pradeda ieškoti emocinio artumo už poros ribų.

„Mes jau seniai nutolome vienas nuo kito. Nebendraujame gilesnėmis temomis, nekuriame bendrų planų, nesidalijame išgyvenimais. Tačiau iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad santykiuose viskas tvarkoje. Ar verta panikuoti? – domisi viena iš pacienčių.

Baimė būti pažeidžiamam

Šiuo atveju partneriai nebijo konfliktų, noriai į juos veliasi. Tačiau jų kivirčai yra destruktyvaus pobūdžio, tiesa juose negimsta. Kiekvienas santykių dalyvis stengiasi įrodyti savo teisybę, kaltindamas kitą dėl jo daromų klaidų. Akivaizdu, kad toks požiūris į santykius neprisideda prie jų kokybiško vystymosi.

Šitokiu būdu kiekvienas iš partnerių ima vaidinti vaidmenį to žmogaus, kokiu jis iš tikrųjų nėra. Dėl to žmonės galutinai nutolsta vienas nuo kito ir pradeda ieškoti santykių už šeimos ribų.

Kodėl žmonės apgaudinėja vienas kitą?

Santykių iliuzija

Niekam ne paslaptis, kad pradiniame santykių etape žmonės įsimyli tam tikrą vienas kito įvaizdį. Ir čia visiškai nėra ko jaudintis, tai absoliučiai natūralus reiškinys. Tačiau laikui bėgant partneriai pradeda vis geriau pažinti vienas kitą, ir jiems prieš akis iškyla realus mylimo žmogaus paveikslas. Toliau gali būti du įvykių raidos variantai: priimti tai kaip duotybę arba išsiskirti.

„Su vaikinu esame kartu du metus. Iš pradžių viskas buvo gerai, tačiau pastaruosius kelis mėnesius gyvenu tikroje šoko būsenoje. Man atrodo, kad įsimylėjau visiškai kitą žmogų, ne tą, kurį dabar matau prieš save. Nežinau, ką daryti “, – dalinasi problema kita pacientė.

Daugeliui ši akistata su realybe išties yra išties labai skausminga. Žmonės nesusidoroja su nusivylimu, tačiau nėra pasirengę atvirai kalbėtis su partneriu apie iškilusią problemą. Šiuo atveju žmogus pasirenka variantą sukurti alternatyvius santykius už poros ribų.

Pagrindą čia sudaro žmogaus nepasiruošimas rimtiems santykiams ir nesugebėjimas priimti partnerio tokio, koks jis yra.

Priklausimybė nuo sekso

Būna atvejų, kai vienas iš partnerių yra visiškai realiai priklausomas nuo sekso. Jis nesugeba kontroliuoti savo priklausomybės, vėl ir vėl užmezga intymius santykius už šeimos ribų. Jis puikiaiusiai žino, kaip tai kenkia jo santuokai. Tačiau nieko negali su savimi padaryti.

„Mano buvęs vaikinas buvo priklausomas nuo sekso. Neištikimybė buvo labai dažna, aš daug verkiau ir nenorėjau jo paleisti. Tačiau po kurio laiko supratau, kad nesu pasirengusi skirti savo gyvenimo žmogui, kuris nenori rimtų santykių “, – pasakoja dar viena pacientė.

Kiekviena pora yra individuali ir ypatinga. Būtent todėl nesiimu diagnozuoti konkrečių problemų, prieš tai nepabendravęs su žmogumi. Tačiau, remdamasis savo terapine patirtimi, išskyriau šias kelias dažniausiai pasitaikančias neištikimybės priežastis.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau