Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 29

2 iš 10 karvių, kurioms buvo sušvirkšta mRNA preparatų, miršta iš karto

Australijos pieno gamintojai verčiami galvijams švirkšti pavojingas mRNA vakcinas, kurių sudėtyje yra spyglių baltymų, kad tik galėtų tęsti veiklą. Kaip ir žmonėms, daugeliui gyvulių šios injekcijos sukelia sunkias reakcijas ir didelė dalis jų miršta iš karto.

Remiantis pranešimais, 35 iš 200 karvių, suleidus joms toksiškos vakcinos, patyrė "staigią mirtį".

Uncanceled.news praneša: Analitikai mano, kad privalomas karvių skiepijimas yra tiesioginis išpuolis prieš maisto tiekimą. Daugelis jų klausia, ar piene ir kituose šalutiniuose produktuose nebus smailiojo baltymo, kuris iš tikrųjų pakenkė gyvuliams.

"Pieninių gyvulių bandos DNR yra pakitusi. Pienas yra pakeistas, o jūs jį vartojate. Sviesto sudėtis, jogurtas, sūris ir mėsa yra pakeisti. Ar vištiena ir kita mėsa bus kita?" Principia Scientific International (PSI), Jungtinėje Karalystėje teisiškai įregistruota bendrovė, įsteigta labdaros tikslais, teigė savo interneto svetainėje paskelbtame pareiškime.

Įmonės teigimu, visi turėtų būti atsargūs vartodami pieno produktus, taip pat jautienos produktus, pavyzdžiui, mėsainius. PSI taip pat siūlė patiems auginti savo maistą ir kurti privačias, neženklintas ir niekada neskiepytas bandas.

"Laikas įsteigti bendruomenės ūkių asociaciją, kurios nariai būtų ūkininkai, nepriklausantys sistemai, turintys bandas arba gyvulius, kurie nėra skiepijami ar ženklinami, kad privačių žmonių bendruomenė galėtų būti ekologiškai užaugintų gyvulių vartotojais", - pridūrė ji.

Privalomos COVID-19 mRNA injekcijos gyvūnams nėra moksliškai pagrįstos

Naujasis Pietų Velsas (NSW) buvo pirmasis, kuriame galvijų bandoms buvo įšvirkšta mRNA. Naujojo Pietų Velso vyriausybė motyvuoja, kad gyvuliai skiepijami siekiant juos apsaugoti ne tik nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), bet ir nuo snukio ir nagų ligos (Snukio ir nagų ligos) bei gūžių/gumbų ligos.

Kaip teigia vicepremjeras ir Naujojo Pietų Velso regioninio departamento ministras Polas Tulas (Paul Toole), šis žingsnis yra svarbus etapas siekiant užtikrinti vakcinų technologiją, kuri apsaugos 28,7 mlrd. dolerių vertės Australijos gyvulininkystės pramonę.

"Naujojo Pietų Velso nacionalinė vyriausybė itin rimtai vertina snukio ir nagų ligos grėsmę, o šis žingsnis yra dar vienas žingsnis į priekį rengiantis galimam ligos protrūkiui", - sakė P. Toole'as. Jis pridūrė, kad jau parašė laišką vakcinos gamintojui, kad šis priimtų jo iššūkį iki kitų metų rugpjūčio 1 d. sukurti vakcinas, paruoštas naudoti ir gaminti NSW.

Kitaip tariant, pastaruoju metu vykdomoje mRNA vakcinacijos galvijų bandose akcijoje nėra jokio mokslo.

"COVID-19 mums parodė, kad kuriant vakcinas turi būti ištirtos visos įmanomos galimybės, ir mes nepaliksime akmens ant akmens", - sakė Tūlas, turėdamas omenyje, kaip buvo paspartintas vakcinos įgaliojimų patvirtinimas.

Žemės ūkio ministras Dugaldas Saundersas (Dugald Saunders) teigė, kad JAV biotechnologijų bendrovei "Tiba Biotech" buvo suteiktos laisvos rankos gaminti kuo daugiau mRNA injekcijų, kad neva būtų apsaugota daugiamilijardinė Australijos gyvulininkystės pramonė. Jis sakė, kad labai svarbu kuo greičiau sukurti mRNA vakcinas nuo snukio ir nagų ligos.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame daktarė Jane Ruby atskleidė sociopatus, besiruošiančius galvijams ir gyvūnams suleisti mRNA vakcinas.

Šis vaizdo įrašas yra iš "High Hopes" kanalo svetainėje Brighteon.com.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Taigi, turite savo augintinius, esate ūkininkas... pasidomėkite, ką savo augintiniams naudojate. O, gali būti taip, kad kitą ryte pabudę nebeturėsite savo pragyvenimo šaltinio... Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau