Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 14

Kaip pagal vyrą suprasti, kad jis ilgą laiką neturėjo moters

Dauguma vienišų vyrų nepasirinko savo vienatvės. Jie būtų norėję, kad šalia jų būtų moteris, bet, deja, nepavyko. O kai kurie vyrai labai ilgai neturėjo moters. Kai kurie - metus, kai kurie - penkerius, o kai kurie per visą gyvenimą neturėjo nė vienos moters. Jei vyras ilgą laiką neturėjo moters, jo elgesys jį išduos. Žmonės iš išorės galės pastebėti daugybę ženklų, kurie jį išduos. Apie tai ir kalbėsime.

Vienas. Toks vyras turi daugybę istorijų apie tai, kaip neseniai jam nepavyko užmegzti santykių. Kartais vienišas vyras iš visų jėgų stengiasi užmegzti santykius. Taigi jis ieško moters pažinčių svetainėse, galbūt net rašo senoms draugėms su pasiūlymu susitikti.

Paprastai šis metodas nėra labai veiksmingas. Taigi toks žmogus visada turi keletą istorijų, pvz: "Norėjau su ja susitikti, bet nepavyko." Jis pasakoja apie tai, nes nori, kad aplinkiniai žinotų, jog jis yra medžiotojas. Jei jie turi galimybių.

Antrasis numeris. Toks vyras dažniau nei įprastai lankysis potencialiose pažinčių svetainėse. Pavyzdžiui, jis būdavo tylus draugų kompanijoje, kai reikėdavo pasirinkti kitą kelionės tikslą. Dabar jis nori eiti į barą, klubą, boulingą ir pan. Tik norėtųsi, kad ten būtų daugiau žmonių.

Vyras perbėga per galvą, kur greičiausiai sutiks moterį. Kur jis gali su ja susitikti, pasikalbėti ir pan. Todėl jis stengiasi taip sutvarkyti savo gyvenimą, kad pradėtų pastebimai dažniau nei anksčiau lankytis perpildytose vietose.

Trečia. Vyras pasineria į savo vaikystę. Taip dažniau nutinka vyrams, kurie ilgą laiką neturėjo moters ir su tuo susitaikė. Jie pradeda vis dažniau daryti tai, ką darė vaikystėje. Žaisti kompiuteriu, bendrauti su draugais, nuolat žiūrėti filmus ir televizijos laidas.

Kitaip tariant, laikas ir pinigai dažnai išleidžiami ne itin rimtiems dalykams. Vyras susitaikė su tuo, kad jis bus vienišas, todėl stengiasi mėgautis mergvakario gyvenimu. Būtent taip dažnai elgdavomės vaikystėje. Tai nėra nei gerai, nei blogai, tiesiog tokia įdomi savybė, kuri kartais pasitaiko vyrams, ilgai gyvenantiems be moters.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau