Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 3

5 paslaptys apie meilę, kurias žino brandžios moterys, o jaunesnės - ne

1. Jaunas kūnas nėra amžinas, todėl turite išmokti jį mylėti bet kokiame amžiuje, įskaitant nepageidaujamus plaukus ir pan.

Vyresnė moteris supranta, kad jai nebūtina stengtis, jog jos kūnas būtų tobulas. Arba apsirengti drabužiais, kurie maksimaliai išryškintų jo privalumus.

Kūnas yra ištikimas jūsų pagalbininkas šioje kelionėje, vadinamoje gyvenimu. Nepriimkite jo kaip savaime suprantamo dalyko ir stenkitės įsiklausyti, ką jis nori pasakyti. Ar norite užkariauti visus? Tada apsivilkite raudoną suknelę ir aukštakulnius. Norite perkrauti? Tada reikia suvalgyti ką nors skanaus ir dėl to savęs nekankinti. Ką nors skauda? Laikas sulėtinti tempą ir padaryti pertrauką. Atleiskite sau už netobulumus.

Suaugęs supranti, kad tavo kūnas priklauso tau, o ne visuomenei. Ir koks džiaugsmas, kad jis leidžia paragauti, paliesti, pamatyti, pajusti ir gyventi gyvenimą.

2. Brandžios moterys žino, kad vyrai gali ateiti ir išeiti, bet draugės yra amžinos.

Net ir tada, kai randame sau vyrą, mums reikia draugių. Su jomis patiriame tokį artumą, kokio niekada negalėtume patirti su vyrais.

Vyrai dažnai nėra pasirengę kalbėti apie jausmus. Jie nenori aiškintis kiekvieno pokalbio, žinutės, žodžio prasmės.

Be to, moterys paprastai gyvena ilgiau nei vyrai, todėl po jų mirties mums tikrai reikės draugių.

3. Geriau įsimylėti gerą vyrą nei seksualų.

Jauname amžiuje už mus dažniau sprendžia mūsų lidibo, o ne smegenys. Galų gale gauname nuostabų intymumą, bet emocinį skausmą.

Vyresnio amžiaus moterys pirmiausia siekia patenkinti savo emocinius poreikius. Tuomet padidėja ir lytinis potraukis!

4. Kova ir skandalas nėra santykių pabaiga.

Kai buvome jauni, retai kada išgyvenome sunkius santykių periodus - išsiskirdavome iš karto. Su amžiumi išmokome, kad nereikia iš visko daryti didelės problemos ir į kiekvieną ginčą žiūrėti kaip į pasaulio pabaigą.

Brandžios moterys žino, kad santykiuose būna pakilimų ir nuosmukių, todėl nereikia panikuoti dėl kiekvieno kritimo.

5. Brandžios moterys save myli daug labiau.

Taip, kartais jie taip pat pasiduoda savikritikai, bet apskritai jie jau supranta, kad santykis su savimi yra svarbiausias ir skirtas visam gyvenimui. Visus nepageidaujamus plaukelius galima tiesiog pašalinti.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau