Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 4

"Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Woodsas paskambino į laidą "Tucker Carlson Tonight" ir sureagavo į Elono Musko paviešintą vidinę "Twitter" komunikaciją, atskleidžiančią, kad DNC siekė jį cenzūruoti dėl jo pastabų apie Hunterio Bideno nešiojamąjį kompiuterį prieš 2020 m. rinkimus.

"Galiu jums garantuoti vieną dalyką labiau nei bet ką kitą, ką kada nors gyvenime išgirsite: aš susirasiu advokatą. Aš paduosiu į teismą Demokratų nacionalinį komitetą, kad ir kas nutiktų", - pareiškė Woodsas:

"Nesvarbu, ar laimėsiu, ar pralaimėsiu, ketinu ginti teises, kurias turi kiekvienas amerikietis - ne vadinamoji įžymybė. Aš nesu įžymybė - manęs beveik niekas nebeatpažįsta, nes mano karjerą sugriovė būtent šie žmonės".

Infowars.com praneša: "Ir aš paduosiu į teismą. Ir tikiuosi, kad kiti žmonės paduos į teismą, - tęsė Vudsas. "Ir jei paaiškės, kad šiame sąraše yra daug mūsų, į kuriuos DNC nusitaikė, tada pacituosiu nemirtingus Džozefo Velčo (Joseph Welch) žodžius, kai jis užsipuolė [Viskonsino senatorių] Džozefą Makartį (Joseph McCarthy) dėl jo sudaryto priešų sąrašo - "Pagaliau ar jums ne gėda?""

Vudsas tęsė, kad kraštutinių kairiųjų "kenkėjų" taikiniu tapo dėl to, kad buvo konservatyvus balsas Holivude ir ilgametis demokratų kritikas.

"Manau, kad tai yra komplimentas, tačiau, tai didelė kaina. Tai nėra labai smagu. Aš mylėjau savo karjerą 50 metų. Buvau laimingas, kad buvau apdovanotas, pagerbtas ir įvertintas aktorius, ir pasiilgau savo karjeros", - sakė jis.

"Kažkas pasakė, kodėl tu tai darai? Pasakiau, kad ginsiu savo vardą... Ir jei turiu būti to vėliavnešys, tebūnie. Didžiuosiuosi galėdamas tai padaryti", - pridūrė Vudsas.

Jungtinių Valstijų vyriausybė surengė sąmokslą, kad atimtų iš manęs laisvą žodį ir išmestų jį į kanalizaciją. Ir yra kažkas, ko jie turėtų bijoti labiau nei visko, ką kada nors įsivaizdavo savo drąsiausiuose sapnuose. Pavojingiausias žmogus, šių korumpuotų, bjaurių kenkėjų, yra amerikietis, kuris jo nebijo, o Džo Baidenas (Joe Biden) ir visos tos žiurkės, kurios dirba su jumis DNC, kad uždarytų mano kalbą, aš jūsų nebijau. Ir aš ateisiu pas jus.

Muskas pasidalijo šiais atskleidimais su nepriklausomu žurnalistu Mattu Taibbi, kuris vienoje temoje paaiškino, kokio masto "Twitter" cenzūra cenzūravo Hunterio Bideno (Hunter Biden) istoriją ir atskiras paskyras prieš 2020 m. prezidento rinkimus.

"Ir įžymybės, ir nežinomi asmenys galėjo būti pašalinti arba peržiūrėti politinės partijos nurodymu", - rašė Taibbi tviteryje, pridėdamas ekrano nuotrauką, kurioje matyti, kaip "Twitter" darbuotojas vykdo DNC nurodymą sustabdyti Vudso paskyrą.

"Papildomas pranešimas iš DNC", - 2020 m. spalio 24 d. parašė vienas darbuotojas, pateikdamas nuorodą į naudotojo @stephen_liuhuan pasidalytą tviterį ir nuorodą į Vudso oficialios paskyros paskelbtą tviterį.

Kitas "Twitter" darbuotojas 2020 m. spalio 25 d. atsakė: "Pirmąjį pagavau pagal SI... dėl antrojo aukšto lygio pranešimo kreipiuosi į Saugą".

Likus kelioms dienoms iki rinkimų dienos, Vudsas tviteryje paskelbė iš liūdnai pagarsėjusio Hanterio nešiojamojo kompiuterio rastą nuotrauką, kurioje jis rūko kreką, su kampanijos prierašu: "Aš esu Džo komandoje!"

Muskas penktadienį nurodė, kad antroji "Twitterio failų" dalis bus paskelbta šeštadienį, tačiau iki šio teksto rašymo jie dar nebuvo atskleisti.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau