Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 6

Elonas Muskas sako, kad ‘Konstitucija yra svarbesnė už bet kurį prezidentą’

"Twitter" vadovas Elonas Muskas (Elon Musk) nesutinka su buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donald Trump) raginimu panaikinti dalį JAV konstitucijos po to, kai buvo paskelbti "Twitter" failai.

D. Trumpas padarė pareiškimą savo "Trust Social" programėlėje, reaguodamas į "Twitter Files", kurie atskleidė, kad Joe Bideno komanda palaikė ryšius su bendrove, siekdama nuslopinti Hunterio Bideno (Hunter Biden) nešiojamojo kompiuterio istoriją 2020 m.

D. Trumpas teigė, kad "tokio tipo ir masto masinis sukčiavimas leidžia nutraukti visų taisyklių, reglamentų ir straipsnių, net tų, kurie yra Konstitucijoje, galiojimą. Mūsų didysis "Įkūrėjas" nenorėjo ir nebūtų toleravęs Klaidingų ir apgaulingų rinkimų!"

Baltieji rūmai paprašė visuomenės "visuotinai pasmerkti" D. Trumpą už tai, kad jis teigia, jog reikėtų panaikinti dalį Jungtinių Valstijų Konstitucijos.

Musk rašė: "Konstitucija yra didingesnė už bet kurį prezidentą. Istorijos pabaiga."

Praėjusią savaitę D. Trumpas taip pat paskelbė, kad "atskleidus MASINĮ IR PLATŲ KALTĖJIMĄ IR APGAULĄ glaudžiai bendradarbiaujant su didžiosiomis technologijų bendrovėmis, DNC ir Demokratų partija, ar jūs išmetate 2020 m. prezidento rinkimų rezultatus ir paskelbiate TEISĖTĄ NUGALĖTOJĄ, ar surengsite NAUJUS RINKIMUS?"

Pasak Baltųjų rūmų, Amerikos Konstitucija yra šventas dokumentas, "kuris jau daugiau kaip 200 metų garantuoja, kad mūsų didžiojoje šalyje vyrauja laisvė ir teisinė valstybė".

"Konstitucija vienija Amerikos žmones - nepriklausomai nuo partijos - ir išrinkti lyderiai prisiekia jos laikytis", - sakoma Baltųjų rūmų spaudos sekretoriaus pavaduotojo Andrew Bateso pareiškime.

"Tai galutinis paminklas visiems amerikiečiams, atidavusiems gyvybes, kad nugalėtų savanaudžius despotus, kurie piktnaudžiavo savo valdžia ir pamynė pagrindines teises. Pasikėsinimas į Konstituciją ir viską, ką ji simbolizuoja, yra anatema mūsų tautos sielai ir turėtų būti visuotinai pasmerktas. Negalima mylėti Amerikos tik tada, kai laimi, - pridūrė Batesas.

Praėjusį mėnesį M. Muskas sugrąžino D. Trumpą į "Twitter" tinklą po to, kai jis buvo uždraustas po 2021 m. išpuolio Kapitolijuje.

Praėjusią savaitę "Twitter" vadovas Jackas Dorsey (Jack Dorsey) paskelbė nuorodą į nepriklausomo žurnalisto ir rašytojo Matto Taibbi (Matt Taibbi) paskyrą, atskleidžiančią, kaip mikrotinklaraščių platforma priėmė Bideno komandos nurodymus nuslopinti cenzūrą jo sūnaus Hunterio Bideno nešiojamojo kompiuterio istorijai, kurią per 2020 m. JAV prezidento rinkimus paskelbė laikraštis "New York Post".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau