Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 12

Kanada pradeda eutanazuoti klinikinės depresijos kamuojamus žmones, kad sutaupytų pinigų

Kitų metų kovo mėnesį Kanada pradės eutanazuoti psichikos sveikatos problemų turinčius žmones, kad sutaupytų vyriausybės pinigų ir sumažintų šalies gyventojų skaičių.

Pagal naująjį įstatymą, jei žmogus jausis sergantis depresija, užteks dviejų gydytojų, kad įteisintų mirtiną vaistų kokteilį ir greitai nutrauktų jo gyvenimą.

Žingsnis depopuliuoti psichikos ligomis sergančius žmones žengtas po to, kai Trudeau režimas taip pat paskelbė, kad pradės eutanazuoti skurstančius žmones.

Apie tai praneša Rmx.news: Tai tiesiog kitas etapas proceso, prasidėjusio 2016 m., kai Kanados parlamentas priėmė įstatymą dėl medicininės pagalbos mirštant (MAID), kuriuo faktiškai įteisinta eutanazija. Taigi "pagalba" tapo žodžio, reiškiančio norą mirti, sinonimu. 

Įstatymas turėjo būti taikomas tik nepagydomų ligų atvejais arba žmonėms, kurių sveikatos būklė reiškė, kad mirtis neišvengiama. Per pirmuosius įstatymo galiojimo metus tokiu būdu buvo numarinta kiek daugiau nei 1 000 žmonių, daugiausia sergančių vėžiu.

2021 m. įstatymas buvo pakeistas, įtraukiant ir kitas būkles, kurias pacientai laikė "nepakeliamomis". Dėl to tokiu būdu įteisintų mirčių skaičius pasiekė daugiau kaip 10 000, t. y. daugiau kaip 30 proc. daugiau nei 2020 m. 

Dabar, 2023 m. kovą, Kanados įstatymai leis atlikti psichiatrijos pacientų eutanaziją. Pasak Toronto teisės profesoriaus Trudo Lemmenso (Trudo Lemmens), tai reiškia, kad savižudybė iš esmės taps psichikos ligų gydymo būdu. Tai atveria galimybę, kad lėtinę depresiją kenčiantis ir pagalbos ieškantis asmuo gali sužinoti, kad terapeutas kaip išeitį rekomenduoja mirtį. 

Pasak neįgaliųjų reikalų eksperto Guso Aleviou (Gus Aleviou), dėl to, kaip parašytas įstatymas, eutanazija gali būti gydoma ne tik depresija, bet ir potrauminio streso sutrikimas, autizmas, ADHD, bulimija, anoreksija ir priklausomybė. 

Iki šiol apie tokias situacijas užuominų rasdavome tik mokslinės fantastikos literatūroje, kurioje aprašoma socialinė inžinerija totalitarinėse distopijose. Šiandien ši distopija tampa realybe.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Taigi, ką mes kalbėjome, vėl tapo tiesa... Ką mes girdyme, užsienyje, bet niekas nekalba... galimai ateis ir į Lietuvą... Pirma, žmogų sužlugdys, atims viską, atsiras "priimti įstatymu" vaistai... O, po to pasiūlys eutanazija. Todėl, ruoškitės tam...kaupkite informacija... ir dalinkitės ja. Mes esame greitesni, kol bus čia pranešta. Stebėkite, kas prakalbs priimti Lietuvoje tokio pobūdžio įstatymą... nors bandė, 2018m. lyg tais metais.... tipo žmogui geriau. Nes tuo metu buvo žinoma, kas bus vykdoma. Stebėkite, greitai nebeliks senelių namų, varkšų maitinančių įstaigų... tipo kalbės, prekybos centrai nebėra maisto, ar tą maistą atiduoda, kokiems gyvuliams... Taigi, bus sunku. O, tie kurie paliko savo tėvus, senelių namuose... dabar nežinia, ko laukti... laikas parodys. Tad, stebėkite savo tėvus, senelių namuose, domėkitės, ką jiems duoda "marmalą", ir kokia politika, tenai vykdoma. Beje, tave gali toki ir padaryti, kam esi nenaudingas... ir štai, įteisinta mirties bausmė. Kitas, dalykas, dažnai jūs gaunate ligoninėje pagalba... paguldys, jums tipo vaisto neduoda ir štai jums skausmas nepakeliamas...

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau