Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 15

Gubernatorius DeSantis: „Globalistų elitas naudoja COVID Jabs, kad sumažintų planetos gyventojų skaičių“

Floridos valstijos gubernatorius Ronas DeSantisas (Ron DeSantis) perspėjo, kad globalistinis elitas naudoja COVID žabangas planetai depopuliuoti.

R. DeSantisas antradienį pasirodė "Fox News" laidoje "The Ingraham Angle", kad paaiškintų, kaip Florida sieks atsakomybės iš nusikalstamų vakcinų gamintojų ir valdžios pareigūnų, stumiančių pavojingus ir eksperimentinius skiepus.

"Jūs vartojate mRNA injekciją, o požiūris į ją yra toks: gerai, kokia nauda? O kokie yra trūkumai? Ir atrodo, kad mūsų medicinos įstaiga niekada nenorėjo būti sąžininga su žmonėmis dėl galimų trūkumų", - sakė DeSantis.

"Taigi, jūs parodėte daktaro Ladapo čia, Floridoje, klipą. Ir analizę, kurią jis atliko su žmonėmis, ypač jaunais vyrais, kurie vartojo mRNA injekcijas".

Infowars.com praneša: Floridos gubernatorius toliau aiškino, kad kitos šalys jau pradeda išimti iš rinkos COVID injekcijas, nes pasirodė duomenų, rodančių, kad "trūkumai viršija naudą".

"Žiūrėkite, galų gale mes siekiame pateikti tiesą, pateikti tikslius duomenis ir atlikti tikslią analizę. Ir mes turėjome puikų tyrėją iš Danijos. Laura, Danija neleidžia jaunesniems nei 50 metų žmonėms, išskyrus atvejus, kai jie turi išankstinių ligų, atlikti mRNA injekcijų, nes jie tai išanalizavo ir pasakė, kad trūkumai nusveria naudą", - sakė jis.

"Tačiau jie taip pat išnagrinėjo mirtingumą dėl visų priežasčių. Ir mokslininkas nustatė, kad taip, kai kuriose amžiaus grupėse po šių preparatų vartojimo sumažėjo mirtingumas nuo KOVID, tačiau po to padidėjo mirtingumas nuo kitų rūšių ligų."

"Taigi, kodėl nepastebėjome didelio mirtingumo pertekliaus sumažėjimo nuo tada, kai šie dalykai buvo pradėti naudoti?" - tęsė jis. "Taigi, dabar Floridoje sukūrėme komisiją, kuri iš tikrųjų veiks taip, kaip turėtų veikti CDC, ir iš esmės vykdys įrodymais pagrįstą mediciną, rimtai vertins tyrimus, kurie prieštarauja pasakojimams, ir bus pasirengusi užduoti klausimus bei eiti ten, kur veda duomenys."

DeSantis taip pat pabrėžė, kad Florida vadovavo kovai su federalinės vyriausybės ir globalistų grupių raginimais suteikti vakcinų mandatą.

"Autoritarai buvo tie, kurie norėjo įpareigoti žmones skiepytis vax, aš apsaugojau žmones, kad taip nenutiktų, ir užtikrinau, kad Floridos gyventojai galėtų patys pasirinkti", - sakė jis.

"Autoritarai norėjo įvesti vakcinų pasų sistemą, beveik kaip socialinio kredito sistemą. Kad žmonės, kurie tam nepritartų, būtų visiškai išstumti iš visuomenės. Mes tai atmetėme. Ir mes tai uždraudėme."

"Taigi nuo pat pradžių siekėme padėti žmonėms patiems priimti sprendimus, bet nenaudojome nei valstybės prievartos, nei leidome didelėms korporacijoms nulemti šiuos pasirinkimus", - pridūrė jis.

DeSantis antradienį surengė apskritojo stalo diskusiją, kurioje dalyvavo daugybė medicinos ekspertų, pateikusių savo liudijimus apie COVID skiepų keliamą riziką, koordinuotas socialinės žiniasklaidos ir valdžios pastangas cenzūruoti, siekiant nutildyti nesutikimą su COVID pasakojimu, ir žalingą uždarymo ir kaukių poveikį pandemijos metu. (Gubernatorius DeSantis ragina Didžiąją žiuri ištirti su Covid vakcina susijusius sužalojimus (VIDEO))

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau