Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 28

Paslaptinga organizacija tyliai leidžia sieros daleles į stratosferą, kad "sušvelnintų pasaulinį atšilimą

Paslaptinga organizacija pradėjo tyliai pumpuoti sieros daleles į stratosferą, siekdama kovoti su "visuotiniu atšilimu".

Šį savaitgalį "MIT Technology Review" paskelbė straipsnį, kuriame atkreipiamas dėmesys į Meksikoje įsikūrusią pradedančiąją įmonę, kuri pavojingoms dalelėms skleisti virš mūsų dangaus naudoja karšto oro balionus:

Geoinžinerija - tai sąmoningos pastangos manipuliuoti klimatu atspindint daugiau saulės šviesos atgal į kosmosą, imituojant natūralų procesą, vykstantį po didelių ugnikalnių išsiveržimų. Teoriškai pakankamais kiekiais išpurškiant sieros ir panašių dalelių būtų galima sumažinti pasaulinį atšilimą.

Techniškai nėra sudėtinga tokius junginius išleisti į stratosferą. Tačiau mokslininkai dažniausiai (nors ir ne visiškai) susilaiko nuo net nedidelių eksperimentų lauke. Ir neaišku, ar kas nors dar yra įšvirkštęs medžiagų į šį konkretų atmosferos sluoksnį, atlikdamas su geoinžinerija susijusius tyrimus.

Infowars.com praneša: Vajomingo universiteto docentas Matas Henris (Matt Henry) pažymėjo, kad eksperimentiniai dalelių išmetimai vyksta Meksikoje, nes tai šalis, kurioje dažnai bandomos nepatikrintos technologijos.

Bendrovė "Make Sunsets" tikisi gauti pajamų parduodama "aušinimo kreditus", kuriais būtų galima sumokėti už skrydžius, kurių metu išpurškiami sieros dalelių kroviniai.

Tai iš esmės yra anglies dioksido kreditų schema, kurią propaguoja tokios globalistų grupės kaip Pasaulio ekonomikos forumas, Europos Sąjunga ir kitos.

Keistame komentare "MIT Technology Review" "Make Sunsets" generalinis direktorius Lukas Isemanas (Luke Iseman) sakė: "Mes juokaujame ne juokais, kad tai iš dalies yra bendrovė, o iš dalies - kultas".

Infowars ir Alexas Jonesas (Alex Jones) jau kelis dešimtmečius perspėja apie neigiamą geoinžinerijos poveikį klimatui, augalams, gyvūnams ir žmonėms.

Praėjusiais metais rašėme apie JT klimato grupės ataskaitą, kurioje grupė svarstė galimybę virš Žemės paviršiaus purkšti "sulfatų aerozolius", kad sumažintų pasaulinę temperatūrą.

Šių metų pradžioje rašėme apie porą vyrų, vardu Džeimsas Marvinas Herndonas (James Marvin Herndon) ir Markas Vaitesidas (Mark Whiteside), kurie žurnale "Advances In Social Sciences Research Journal" paskelbė straipsnį, kuriame apkaltino Jungtines Tautas dalyvaujant sąmoksle, kurio tikslas - sunaikinti Žemės aplinką.

Lapkričio mėnesį Bideno režimas netgi paskelbė penkerių metų planą, pagal kurį planuojama tirti "klimato intervenciją", konkrečiai geoinžinerijos metodus kovojant su klimato kaita!

Vieną geoinžinerijos programą - chemtreilų reiškinį - valdžia nurašė kaip sąmokslą, tačiau dabar ši technologija pamažu pripažįstama viešojoje erdvėje.

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau

02.02.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai "Skanios paprastos burokėlių salotos kiekvienai dienai": lengvai, greitai ir nebrangiai pagaminamos (galite patiekti net vakarėliui)
Stebėtinai skanios ir paprastos burokėlių salotos "kiekvienai dienai". Tai labai paprastas, greitas ir nebrangus patiekalas. Dažnai jį gaminu darbo dienomis ir net patiekiu per šventes! Išbandykite - jums tikrai patiks....

Skaityti daugiau