Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Gruodžio » 29

‘Bombų ciklonas‘ atskleistas kaip sukonstruota apgavystė, kuria siekiama įvesti  ‘klimato apribojimus’

Žiemos audra "Elliot" šventiniu laikotarpiu siaubė Šiaurės Ameriką, o J. Bideno administracija į tai reagavo teigdama, kad "bombos ciklonas" "Elliot" užbaigia diskusijas žmogaus sukeltos klimato kaitos klausimu. Bet ar tikrai? O gal čia veikia kur kas piktesnės jėgos?

Žiniasklaidai buvo nurodyta sensacingai nušviesti šventinio sezono orus, pateikiant antraštes tiesiai iš Holivudo filmų apie katastrofas. Tačiau žiniasklaidai nebuvo jokio reikalo sensacingai sureikšminti įvykius. Temperatūra kai kuriuose regionuose vos per kelias valandas nukrito net 75 laipsniais. Dėl audros, besitęsiančios nuo Didžiųjų ežerų netoli Kanados iki Rio Grandės palei Meksikos sieną, Kolorado, Kanzaso, Oklahomos, Nebraskos, Niujorko ir kitose valstijose žuvo žmonės. Sekmadienį 60 % JAV gyventojų vis dar galiojo žiemos orų rekomendacijos dėl bombos ciklono.

"Tai tarsi trečios kategorijos uraganas, į kurį įmaišyta daug sniego, - laikraščiui "The Buffalo News" sakė Erio apygardos šerifo biuro viršininkas Timas Karnis (Tim Carney).

Ar kam nors tai skamba natūraliai? Ne. Tai nėra natūralu. Tai ne gamta. Tai nuo pradžios iki galo sukonstruota, sensacingai surežisuota žiniasklaidos ir tarnauja pasaulinio elito darbotvarkėms.

O tiems, kurie iš karto sako, kad "visa tai jau yra buvę", galbūt reikėtų pagalvoti, kad pasaulinės klimato geoinžinerijos operacijos, įskaitant chemines debesų sėjos operacijas, vykdomos jau daugiau nei 70 metų ir per tą laiką buvo nuolat didinamos.

O tiems, kurie sako, kad "tai skamba kaip beprotiška sąmokslo teorija", pasakysiu, kad turime visus įrodymus, kurių reikia šiems teiginiams?

Pedagogė ir aktyvistė Peggy Hall atrado daugiau nei 50 metų senumo JAV vyriausybės dokumentus, kuriuose atskleidžiama, kad vyriausybė prisipažino manipuliuojanti orų reiškiniais, įskaitant uraganus, siekdama sau naudos.

Remiantis dokumentais, Karinio jūrų laivyno departamentas ir Karinių oro pajėgų departamentas kartu su "General Electric" kartu dirbo manipuliuodami uraganais. Jei jie tai darė užkulisiuose prieš daugiau nei 50 metų, įsivaizduokite, ką jie daro dabar.

Bombinę informaciją Hallas atskleidė "General Electric" paskelbtame dokumente "Projekto "Cirrus" istorija 1947-1952 m.", kuriame buvo tiriama, kaip debesų dalelės ir debesų modifikacijos gali paveikti uraganus.

Kodėl vyriausybė bandytų manipuliuoti orais? Halė teigia, kad vyriausybės manipuliacijų uraganais ir miškų gaisrais tikslas - sukelti baimę, netikrumą ir sukelti sunkumų tam tikriems gyventojų centrams, siekiant įgyti žmonių kontrolę naudojant FEMA ir federalinį finansavimą.

Pasirodo, kad debesų sėjimas sidabru ir švino jodidu nėra naujiena.

Vietnamo karo metu JAV kariuomenė vykdė geoinžinerinį orų keitimą kaip strategiją, siekdama purvu užteršti tiekimo kelius Ho Ši Mino kelyje, sukeldama lietų debesų sėjimu.

Cheminio oro sąlygų keitimo programa buvo vykdoma iš Tailando virš Kambodžos, Laoso ir Vietnamo ir, kaip teigiama, ją rėmė tuometinis valstybės sekretorius Henris Kisindžeris (Henry Kissinger) ir CŽV.

Tada 2017 m. pagrindinė žiniasklaida pagaliau susivokė tame, ką vadinamieji "sąmokslo teorijų" šalininkai žinojo jau dešimtmečius.

Manipuliavimas orais iš "sąmokslo teorijos" peršoko į pagrindinės srovės realybę, kai JAV Kongresas surengė pirmąjį klausymą dėl "geoinžinerijos" - JAV Atstovų Rūmų Aplinkos pakomitečio ir Energetikos pakomitečio posėdyje buvo svarstoma, kaip vyriausybė slapta kontroliuoja orus.

O lapkričio mėnesį Bideno administracija viešai pripažino, kad kartu su Bilu Geitsu (Bill Gates) rengia prieštaringai vertinamą saulės geoinžinerijos planą.

Vienas žymiausių klimatologų pasmerkė Billo Gateso planą purkšti chemines medžiagas virš Žemės paviršiaus, kad "pritemdytų saulę" ir "sureguliuotų visuotinį atšilimą", o vienas Harvardo komandos, dirbančios su Gateso projektu, narys netgi pripažino, kad planas yra "siaubingas".

Viena iš Harvardo komandos vadovių Lizzie Burns prisipažino: "Mūsų idėja kelia siaubą... Tačiau klimato kaita taip pat.

Tačiau žymus klimatologas Janosas Pasztoras (Janos Pasztor), konsultavęs JT, o dabar dirbantis Niujorko Karnegio klimato valdymo iniciatyvoje, mano, kad "siaubinga" yra per menkas žodis.

Pasak J. Pasztoro, šis planas gali sukelti niokojimą ir chaosą visoje planetoje. Pagalvokite apie karą, marą ir badą.

"Jei pasinaudosite šia technologija ir darysite tai blogai arba nevaldomai, gali kilti įvairių rūšių pasaulinė rizika, kuri pasaulio visuomenei gali kelti tokius pat, o gal net ir didesnius iššūkius nei klimato kaita".

‘Bombų ciklonas‘ atskleistas kaip sukonstruota apgavystė

Klimatologai taip pat nerimauja, kad tokie pakeitimai gali netyčia sutrikdyti vandenynų srovių cirkuliaciją, kuri reguliuoja mūsų orus.

Tai gali sukelti pasaulinį ekstremalių klimato reiškinių protrūkį, kuris gali nuniokoti žemės ūkio naudmenas, išnaikinti ištisas rūšis ir paskatinti ligų epidemijas.

Dėl viso to kyla klausimas, kodėl vyriausybė keičia orus? Vienas dalykas yra debesų sėja siekiant įgyti pranašumą prieš užsienio priešą, tačiau visiškai kitas dalykas yra uraganų, ciklonų, ekstremalių temperatūrų ir miškų gaisrų modifikavimas JAV.

Per pastaruosius kelerius metus Ameriką siaubė atšiaurios orų sistemos, o miškų gaisrai tapo egzistencine grėsme tam tikrose šalies dalyse gyvenantiems žmonėms.

Dabar, kai žinome, kad vyriausybė pripažino, jog kontroliuoja ekstremalius orus ir miškų gaisrus, nusipelnėme tiksliai žinoti, ką ji daro naudodamasi šiomis galiomis.

Nes, skaitant tarp eilučių, panašu, kad Bideno administracija ekstremalius orų reiškinius naudoja tam, kad pagrįstų baudžiamus klimato kaitos sprendimus, įskaitant anglies dvideginio mokesčius, nuolatinius klimato apribojimus ir "Green Sabbath".

Žinoma, siūlomi "klimato krizės" "sprendimai" yra ne kas kita, kaip priemonės, kuriomis siekiama visiškos žmonijos kontrolės.

Neseniai išplatintame vaizdo įraše Billas Gatesas savo artimiausiam ratui prisipažįsta, kad "švari energija" yra apgaulė ir klimato krizės neišsprendžia.

Pastarieji dveji metai buvo autoritarinių kraštutinių kairiųjų vyriausybių blogiausių impulsų kontrolinis sąrašas, o visuomenė vis labiau išmintingai supranta šią apgaulę. COVID leido tariamai laikinoms priemonėms virsti dvejus metus trukusiais "nepaprastosios padėties" apribojimais.

Pasak žinančiųjų, COVID buvo tik apšilimas, o pagrindinis įvykis bus kita paskelbta krizė.

Visi požymiai rodo, kad šia krize bus paskelbta klimato kaita.

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau