Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 1

Rusijos kariškiai naujametiniame pranešime teigia, kad pergalė "neišvengiama"

Rusijos gynybos ministerijos paskelbtame naujametiniame pranešime teigiama, kad pergalė Ukrainoje yra "neišvengiama", net ir po to, kai Rusijos sausumos pajėgų žygis rytuose ir pietuose jau kelis mėnesius atrodo sustojęs, o oro pajėgos taikosi į nacionalinį elektros energijos tinklą Ukrainos miestuose.

"Ateinančiais metais noriu visiems palinkėti geros sveikatos, tvirtybės, patikimų ir atsidavusių bendražygių... Mūsų pergalė, kaip ir Naujieji metai, neišvengiama", - sakė gynybos ministras Sergejus Šoigu šeštadienio vaizdo kreipimesi netrukus prieš Rusijai paskelbiant Naujuosius metus.

Karinė kampanija tęsiasi jau vienuoliktą mėnesį, o vasario 24 d. pasieks pilnus metus. S. Šoigu (Sergei Shoigu) paaiškino, kad 2022 m. buvo laikai, kai "visi susidūrėme su rimtais išbandymais", o Naujieji metai atėjo esant "sudėtingai karinei-politinei situacijai". 

"Besibaigiantys metai visiems laikams įeis į Tėvynės karinę kroniką, pripildytą jūsų nemirtingų poelgių, nesavanaudiškos drąsos ir didvyriškumo kovoje su neonacizmu ir terorizmu", - sakė S. Šoigu.

"Visada prisiminsime savo bendražygius, kurie, vykdydami kovines užduotis, aukojosi gelbėdami civilius gyventojus nuo genocido ir smurto tik dėl teisės kalbėti rusiškai", - pridūrė jis. Minėdamas "teisę kalbėti rusiškai", jis turėjo omenyje Zelenskio vyriausybės vykdomą susidorojimą su rusų kultūra ir kalba, įskaitant neseniai pradėtus stumti naujus įstatymus, dėl kurių Maskva skundėsi dar prieš karą.

Prieš dvi savaites Rusija pripažino, kad Ukrainoje žuvo tik 5 937 kariai, nors kai kuriais Vakarų vertinimais šis skaičius siekia 100 000. Ukrainos karių žūties vertinimus taip pat sunku tiksliai įvertinti.

Neseniai JAV kariuomenė pareiškė, kad, jos vertinimu, abiejose pusėse žuvo apie 200 000 žmonių. Lapkričio mėn. ataskaitoje, cituojant JAV kariuomenės vadų vadų komiteto pirmininką, pateikiamas toks niūrus skaičius ir suskirstymas:

Aukščiausio rango JAV generolas mano, kad per karą Ukrainoje žuvo arba buvo sužeista apie 100 000 Rusijos ir 100 000 Ukrainos karių.

JAV Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininkas generolas Markas Milis (Mark Milley) taip pat teigė, kad apie 40 000 civilių žuvo patekę į konfliktą.

Šie skaičiavimai yra didžiausi, kokius iki šiol pateikė Vakarų pareigūnas.

Praėjusią savaitę Jungtinės Tautos patikslino civilių aukų per karą nuo 2022 m. vasario mėn. skaičių. OHCHR pranešime spaudai nurodomas bendras 17 831 civilių aukų Ukrainoje skaičius, įskaitant 6 884 žuvusius ir 10 947 sužeistuosius. 

Kol kas konfliktas iš esmės tebėra aklavietėje, Rusijai turint aiškią persvarą ore, atsižvelgiant į tai, kad pastaruoju metu ji vis dažniau vykdo oro antskrydžius prieš Ukrainos energetikos infrastruktūrą, tačiau Ukrainos pajėgoms iš Vakarų gaunant vis galingesnius ir ilgesnio nuotolio ginklus. JAV teigia, kad priešlėktuvinės raketos "Patriot" yra pakeliui, tačiau tikimasi, kad jos šalyje pradės veikti ne anksčiau kaip po šešių mėnesių.

Nuotrauka iš Sputnik per AP

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 15:10 Kai kurie žmonės mylės tave tik tada, kai tavęs nebebus

Kai kurie žmonės tavęs neįvertins, kol tavęs neliks. Kai nebeteiksite jiems paramos, kurią jie laikė savaime suprantamu dalyku, kai nebesiųsite jiems gražių žinučių, kurias jie ignoravo, kai nebepasveikinsite jų išskėstomis rankomis kiekvieną kart...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau