Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 7

Vyriausiasis Didžiosios Britanijos onkologas: ‘Turbo vėžys atsiranda po vakcinų’

Vyriausiasis Didžiosios Britanijos onkologas daktaras Angusas Dalgleishas (Angus Dalgleish) patvirtino, kad tūkstančiams pacientų, gavusių "Covid" injekcijas, atsiranda "turbo vėžys".

Socialiniame tinkle "Twitter" paskelbtame vaizdo įraše daktaras Dalgleishas sakė, kad pradėjo pastebėti, jog vis daugiau jo pacientų, sergančių melanoma ir dešimtmečius stabiliai sirgusių ketvirtos stadijos liga, staiga atsinaujino po stiprinamosios vakcinos.

"Iš pradžių mes nesusiejome šių dviejų dalykų, bet kai pacientas pasakė: "Po vakcinos pasijutau siaubingai, tiesiog buvau išsekęs", jie apibūdino simptomus kaip Long Covid, o kitas dalykas, kurį mes žinome, po dviejų, trijų savaičių, poros mėnesių jie turi aiškių atkryčio įrodymų", - vaizdo įraše sako daktaras Dalgleishas.

"Ir šie atkryčiai būna gana agresyvūs. Tai nėra švelnus atkrytis. Tai atkryčiai, kuriems reikia sisteminio gydymo, o ne mažas mazgelis, kurį reikia chirurgiškai perpjauti."

Žiūrėkite:

Transkripcija:

"Tačiau tai nėra tik tai. Dabar labai gerai žinau, kad mano aplinkoje yra daug žmonių, kuriems melanoma nesusidarė - jie niekada anksčiau niekuo nesirgo, bet jiems atsirado guzų ir guzelių, ir jie blogai jaučiasi. Du žmonės, su kuriais kalbėjausi išsamiai, nurodė, kad jie visi jautėsi siaubingai po sustiprinančio preparato. Po pirmųjų dviejų vakcinų jiems viskas buvo gerai, tik juos kamavo drebulys, gripas ir pan. Tačiau jie pasakojo, kad buvo labai pavargę, išsekę, norėjo likti lovoje, ir tai užsitęsė tiek, kad jie kreipėsi į gydytoją, jiems buvo atliktas kraujo tyrimas ir tyrimai, ir dabar aš žinau, kad septyni iš jų, du serga leukemija, kiti - limfomomis, o vienas iš jų serga labai sunkia melanoma, kurią, jo įsitikinimu, sukėlė skiepai, nes jam pasireiškė siaubingi simptomai."

"Taigi iš tiesų noriu atkreipti visų dėmesį, kad, mano manymu, tai neatrodo kaip sutapimas, todėl turime suvienyti jėgas ir įsitikinti, ar tai tikras poveikis, o jei taip, turime nedelsiant nutraukti visus stiprinamuosius preparatus. Ačiū."

Ankstesnius profesoriaus Dalgleisho straipsnius "Daily Sceptic", įspėjančius apie šį galimą neigiamą poveikį, skaitykite čia ir čia.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau